HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Ďalšia
Autor Správa

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj tak mam medveda a mozme uzavret dobr. on vie buchnut z hora... a mage ma npr fire ball a ohen by ta zabil na prvu ranu ale nezabije.....


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TRÁPNE!!!! STOP!!! PLAČEM!!! inak sa nedá...
1. prečo tu preberáte takú banalitu? ste už total ....???
2. GUSTO - ber si to k srdcu, lebo potom budeš robiť stále chyby.
3. ach.. DETI!!!.. sakra ... toto je sen...


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
TRÁPNE!!!! STOP!!! PLAČEM!!! inak sa nedá...
1. prečo tu preberáte takú banalitu? ste už total ....???
2. GUSTO - ber si to k srdcu, lebo potom budeš robiť stále chyby.
3. ach.. DETI!!!.. sakra ... toto je sen...

Citácia:
Áno oci.

:wink:


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jasna vec Elune, ja si vzdy berem vsetky tovje reci k srdcu a preco by mali byt deti?To nie je banalnost!:)


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie.. ona to je už análnosť.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celkom ma zaujalo pisat vo svete warcraftu v davane ale skoda ze to beriete moc herne.
Preco stoho nespravit jednoduche dobrodruzstvo akym by to mohlo byt. Napr. bezna postava vo svete ani nevie kto je v aliancii a kto naopak bojuje za hordu. Proste netreba to hned brat od dark portalu, strasna vonja, pekelne legie, atd.
Preco napr nezacne nejake bezne stretnutie a cesta do DM (deathmines).
Najvacsi problem tu bude prave to co hned zacalo na zaciatku pribehu ktory som este stihol ako tak precitat.
V pribehu sa neda postava zaskatulkovat ako v rpg: to je Orc warrior a vie to a to a ovlada take a take udery. Lovec ma peta medveda, striela na daliaku a poklada pasce. Praveze to by bola katastrofa ak by hrac zrazu napisal: Jozko Huntarder polozil na zem freeze trapku, ork pripraveny mu odtat hlavu sa v sekunde premenil na postavicku uveznenu v tvrdej bariere z ladu.
Dufam ze sa toto dobrodruzstvo este pozviecha a nebude tam nikto davat nejake radikalne pravidla pretoze je to podla mna dost zbytocne.
Mozno iba usmernit hracov ako by asi malo dobrodruzstvo vyzerat.

Inak k teme hunter a jeho pet, mam za sebou 3 roky hrania za huntera a dalsie 4, 70lvl postavy.
Kedze som ku koncu hraval hlavne BM (bestmaster) pretoze na areny je to super viem aku ulohu ma pet v hunter teame a ani zdaleka sa nevyrovna samotnej postave.
Ak nechas peta staci tak na desat sekund pri hoc akej postave zameranej taletovo aj equipovo na dmg tak tvoj milacik je dole. Zato sa mi stalo tisic krat ze som vyhral suboj aj bez peta (sice skor ako MS, cize specializacia na strelbu).
Takze pisat ze pet je nieco lepsie ako hunter je straaasna blobst, (chapem to mozno ked si low lvl a pustis na svojho nic netusiaceho nepriatela niekde v lese peta ktoreho obcas healnes a potom pozeras ze nepriatel uz je iba honor bod v tojej tabulke).
Ber to ale tak ze tuto hru hraju aj deti a dementi :D


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ci tak je pre mna pet velmi potrebny lebo mam snim vymyslenu svoju taktiku boja a vsetko   zalezi na hracovy ako si vymyslel styl boja a vsetkehi okolo toho


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Téma o hunterovi a jeho medvedovi bola už myslím uzavretá..
A práve to tu chcem povedať - aby to nebolo také herné.. a ak to také herné bude tak so mnou ani nemusíte počítať.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono sa to dosť posralo už správou - je to tam.. vtedy som vedel, že sa to pokazí. Prečítanie postov - u mňa šok a nechápavom som krútil hlavou a pýtal som sa, prečo on?
Potom prišlo skritizovanie a zrazu sa tu začal riešiť medveď. Ach.. zmažme to všetko, lebo ma drbne.

Predstavoval som si to, ako ty torchmister, ale kombinácia detí a dementov.. ach idem dýchať do papierového sáčka.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok tak rusim tento napad.Bola to blbost ze som chcel ja nieco take spravit...Poprosim aby sa tato tema zmazala alebo zamkla


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach.. toto je najľahšie. Jasne! Alef0! Vymaž to! ........... čo sa deje? Prečo si jediný, čo sa nevie nad to všetko preniesť? Práve, keď má chuť sa pridať torch? Dorazila ťa veta, že ako to bude ako hra, tak specter skončí? Lenže potom končí každý a tak by sa to ani nedalo písať.
Budeme utekať?


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vies Elune dorazila ma tvoja tvrda kritika.Ano ja viem ze hovoris pravdu a som si toho vedomi...ale v tom pripade mi vysvetli ako mozem robit ja dobrodruzstvo ked spadam do kategorie deti a dementov?Ako mozem ja robit dobrodruzstvo ked si nasiel tolko chyb vo vsetkom co som napisal,naznacil,vytvoril?Proste nemozem.Po tvojich slovach som si to uvedomil.A nie neda sa poucit z vlastnych chyb lebo to nejde spravit za jeden den.Preto uz nechcem mat s tvorenim tohto dobrodruzstva nic spolocne.Po vsetkych tvojich reciach a pravdivej kritike som prestal mat chut.poziadal som Torchmistra ci by on nemohol vytvorit to dobrodruzstvo lebo verim ze on je vtom lepsi.A zrusit tuto temu chcem preto ze ja uz s tvrenim nechcem mat nic spolocne a aj tak je cela zasrana hovadinami.Radim aby ste si urobili novu temu ked tato zmizne ktora bude cista a nebude naplnena "analnostami" ako si sam napisal.A neber to akoze sa niekdo urazil alebo sa lutujem.Proste viem ze nato nemam tak stym koncim hned na zaciatku ako sa zatazovat s takou vecou pre nic za nic.
Uvedom si ze  nie je kazdy taky ako si ty.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
vies Elune dorazila ma tvoja tvrda kritika.Ano ja viem ze hovoris pravdu a som si toho vedomi...

Tvrdá zas nebola.. len som vytkol to, čo by bilo do očí každému a neviem, ako by si tieto slová znášal napr. od jed.

gusttafa napísal:
lebo to nejde spravit za jeden den.


Ja viem, preto sme dávali čas do konca týždňa. Proste sa stalo a dohromady sa nič nestalo. Nabudúce šetri so slovom - ja.

gusttafa napísal:
Preto uz nechcem mat s tvorenim tohto dobrodruzstva nic spolocne.


Budeš a basta! Si naša časť a oddelenie jedného kusu celku sa rovná katastrofa.

gusttafa napísal:
nebude naplnena "analnostami" ako si sam napisal.


To bol vtip priateľu, neber to vážne, len ma to napadlo tak som to tam drbol.. nemá to zmyseľ.

gusttafa napísal:
A neber to akoze sa niekdo urazil alebo sa lutujem.

Nie je dôvod si toto myslieť.[/quote]

gusttafa napísal:
Proste viem ze nato nemam tak stym koncim hned na zaciatku ako sa zatazovat s takou vecou pre nic za nic.


Vzdal som to ja na začiatku, keď mi vraveli, že je to sračka? nie.. a specter? nie... a kto ešte? iba archera, ale to je kus history.

gusttafa napísal:
Uvedom si ze  nie je kazdy taky ako si ty.


Viem.
Kebyže to je tak, tak asi spácham samovraždu pre nedokonalosť tohto sveta. Neplač, hlavu hore a premýšľaj nad dobr. Sprav to.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chcete mat v popise dobrodruzstva aj popisy ras,hlavnych miest,dungeonov,zaujimavych lokacii?vyjadrite sa ci chcete aby sa daco z toho tam davalo


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim ze netreba bo to by si pisal asi 5 hod...A mozme tam mat aj vlastne lokacie nie len presne z warcraftu....
Kritika je dobra vec.... Ziadna hra, film ani kniha sa bez nej nezaobide.... A cim tvrdsia tym rychlejsie ten co to spravil pochopi ze tam spravil chybu.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun