HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 91 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdá sa, že sme napísali post v tej istej minúte.
A ten od JuK-i sa mi zobrazil až potom ako som odoslal svoj. Pritom tam mal byť už včera.  :|


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Nie, na mňa. :|  Viem aké príspevky zvyčajne mám... :?  :(

PS: nejako som nepochopil tomu tvoju príspevku a príchode búrky... :lol:



heh neboj pochopis , a hlavne ty , ako vedec zodpovedy za virus  :lol:  ako si si vsimol Zewa ta nema moc  v laske  , burka= zmena = prevrat = zr..... ale dost bolo  :twisted:
slubujem dozvies sa

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Zdá sa, že sme napísali post v tej istej minúte.
A ten od JuK-i sa mi zobrazil až potom ako som odoslal svoj. Pritom tam mal byť už včera.  :|



to  i je luto ale to ves takto to byva ked sa musi cakat na schvalenie , dobrodrustvo caka a caka a caka , boss neboj to vooooooooooobec niesu narazky :lol:  :twisted:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keď sa zverejní tento príspevok, rád by som napísal, no nebudem písať keď tam je jeden neschválený príspevok, veď sa v ňom už môže úplne vyvynúť situácia... :wink:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmm aj ja by som rada napisala , ale kedze , no je to ako to je , tak tak , sa asi hlasim potebe joki teda ak to bude este dnes bo zajtra uz frcim do keksov  :(

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 09.05.2007
Príspevky: 82
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter tvoj post som tam nemal...bol tam len jukinin post...az teraz ho tam mam no rozmyslam jak to spravit bo je pozadu deja...idem si ho cely docitat a dam oficialne vyhlasenie co snim  :twisted:

_________________
http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=48823    Pls reni te sa mi tu;)


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veď práve. Moja verzia úkrytu je úplne iná ako tá, čo tam už je. Nech už to vedúci porieši ako chce, hlavne nech tam dá automatiku, aby sa takýmto veciam predišlo.

A nemal si ho preto, lebo sme posty odoslali v tej istej minúte.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jojo specter ma moj hlas , inak specter je to az tak mimo alebo by sa to tam dalo nejako vopchat ???

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ono tam je popísané nájdenie úkrytu, takže tvojmu postu to nevadí.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 09.05.2007
Príspevky: 82
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bohuzal neda aj aj som sa rozhodol ze tam hodim automatiku:))Specter sry ale zmazal som tvoj post bo by sa tam nedal niako vocpat museli by sa zmazat posledne dva posty...Tak odteraz tam je automatika dufam ze v tom nevznikne chaos

_________________
http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=48823    Pls reni te sa mi tu;)


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jaj tak potom by sa to tam dalo nejako vopchat nie ???

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 09.05.2007
Príspevky: 82
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mam ti skopcit sem ten post?

_________________
http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=48823    Pls reni te sa mi tu;)


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vadil tomu iba posledný post. (inak mám ten post zálohovaný, keby dačo)
Ale v pohode, len teraz idem na týždeň preč a ktovie kedy sa mi potom bude chceť znova písať, keď takto dopadol môj posledný post.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 09.05.2007
Príspevky: 82
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
„To mal byť vtip?" zakričal ktosi zozadu „Ako kapitán by ste mali mať takéto veci naplánované."
Na to sa ozvali ďalšie nespokojné hlasy: „Hej, a prečo vlastne začíname misiu pred západom slnka?"
„Prečo? uvidíte. A nemám plán kde prenocovať, keďže.." začal sa hájiť kapitán, no nespokojní členovia tímu ho prerušili.
„K čertu s vami. Donedávna sme sa nepoznali, nasadli sme do vrtuľníku bez toho, aby nám boli podané presné detaily o misii a teraz keď o ne žiadame, tak dostaneme nejasné odpovede typu: uvidíte."
„Pokoj! Kapitán vysvetlí... Máte slovo kapitán." zarazila nespokojného Betty.
„Tak smradi. Za prvé: Misiu pripravovali spoľahliví ľudia pod dozorom mňa samotného, takže sa netreba báť o diery v pláne. A za druhé: Nevieme kde prenocovať, pretože nemáme mapy interiérov a nevieme kde sa ukrývajú mutanti. Nájdeme vhodný úkryt s iba jednou prístupovou, kde založíme tábor a v ňom budeme nocovať. Poprípade, ak niečo nepôjde tak ako sa naplánuje, to bude miesto kde sa zoskupíme a preberieme taktiku... Všetko jasné?"
Betty sa usmiala a ostatní prikívli.

Pokračovali zarastenou ulicou a skúmali okolie. Teraz ich však začal tlačiť aj čas - slnko už bolo naozaj nízko a oni ešte stále nenašli vhodné miesto na prenocovanie.
Niečo začalo viseť vo vetre. Nikto v tíme z toho nemal dobrý pocit, tak pridali do kroku.
Prázdne zdevastované ulice. Napätie. Dokonalé ticho prerušovali iba kroky a dych členov tímu - Dokonale dramatická atmosféra.
Vo všetkých už začala pomaly klesať nálada a morálka, keď konečne zaznel kapitánov hlas: „Tamto!" zastal a ukázal smerom k nízkej budove.
Pribehol bližšie a ukázal ostatným malé pivničné okienko.
„Tade by sa sotva zmestil holub.. Poďme dnu, prezreme to." zavelil kapitán.
Dvere budovy boli zatarasené dlhou plechovou ceduľou, ktorá pôvodne visela nad nimi. Teraz držala už iba na jednom rohu a druhou stranou bránila vstupu do budovy.
Kapitán ju podvihol kým ostatní vošli, potom ju pustil a sám vošiel do budovy.
Teraz stáli v malej miestnosti s troma dverami a pultom. Za pultom boli police, na ktorých ležali fľaše rôznych farieb a veľkostí. Niekto z tímu jednu zobral a ovoňal obsah.
„Víno, kapitán." reportoval.
„Zavri to a daj to tam, kde si to našiel. Nikto sa toho ani nedotýkajte, budeme zabíjať mutantov v triezvom stave." poručil kapitán a nastala odmlka, kde sa tím obzeral po miestnosti.
Jedny dvere sa ukázali byť zadný vchod a druhé viedli do pivnice.
Tím sa následne presunul do pivnice, kde objavil mnoho veľkých drevených sudov, pravdepodobne takisto obsahujúcich víno.
„Tak.. vy dvaja" ukázal kapitán na dvoch čelnov tímu, „vezmite dva sudy a zavalte zadný vchod do budovy. Ostatní urobte zo sudov barikádu oproti dverám do pivnice. Ženské a vedec zatial pripravia tábor."
„Ehm, kapitán?" ozval sa mladý vojak „Myslíte, že sa nám tu bude dobre nocovať?"
„Hmmm.. vedec?"
„Hmm.. Víno je už dávno vykvasené, takže prítomnosť jedovatých plynov tu nie je. Takisto, tie úzke pivničné okná sú rozbité a do miestnosti prúdi nimi kyslík."
„Takže sa tu bude dať nocovať?"
„Áno. Nebude to nič príjemné, ale ak budú otvorené aj dvere, tak budeme mať dosť kyslíka. Zadusenia sa báť nemusíme."
„Výborne! V tom prípade ostávame, lebo toto je dokonalý úkryt..." tešil sa kapitán. „Takže, Franky?" oslovil mladého vojaka.
„Áno kapitán?"
„Rozlož si tú vecičku tam na barikáde."
Mladík prikívol, vytiahol z batohu rozkladací guľomet a začal ho rozkladať na barikáde zo sudov.
„Takže tu je plán!" zakričal kapitán aby upútal pozornosť všetkých „V noci sa budú striedať hliadky, kým ostatní budú spať. Do budovy, ako aj do pivnice, vedie iba jeden vchod, cez ktorý keď sa budú chcieť mutanti dotať, začujeme ich. Hliadka bude pripravená za guľometom smerujúcim ku vchodu. Nemáme sa čoho báť."

Okej tu je....no Specter fakt ma to mrzi ale hm co ja viem?Ono v tvojom poste by som par veci zmenil....alebo by sa to dalo tak keby sa dali spojit moj a tvoj post:D

_________________
http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=48823    Pls reni te sa mi tu;)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 91 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun