HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.07.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahojte,
Darken rad privita Migliora ako partaka.... lepsie sa mu bude bojovat proti Erunerovi a spol :) Treba to len vhodne zapasnut :)


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
už sa pridal, akokeby sa poznali už dávno.
napíš ďalší deň, zatiaľ ma nič nenapadá...

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mornie, neber ma smtreľne vážne. Len som to nečakal, tak som asi reagoval prehnane. Priznávam a prepáč. :?
A dobrodružstvo stojí preto, lebo sú prázdniny a aj "žhaví" davanisti (za ktorého sa pokladám) si ich chcú užiť. Môžeš dobrodružstvo umelo oživovať, ale naplno sa rozbehne až v septembri.

PS: Eruner (Ivančík), ty ma neohováraj! :lol: Musí sa ma báť :ikonka01: !!!

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.07.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmm... nevedel som, ze je tu plati sezonnost. Ale dava to logiku, ja sa tiez chystam na dovolenku :) :)
Som zvedavy ako sa dobrdruzstvo rozbehne v septembri teda. Aj ked si myslim, ze do septembra casu dost a do vtedy tam urcite este nieco pridam :) ;)


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
tak sorry ze som sa nezapajal do pribehu teraz cez prazdniny nebudem doma tak asi nenapisem vela lae daco skusim aj za arminasa a za Bartameusa ianc mate nejaky napad ako by sa mohlo vyvijat toto dobrodruzstvo?


Hore
   

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyzerá to, že duel Eruner vs. Migior je súboj čisto mojich postáv. Takže sa zase budem musieť prinútiť písať.
Rozmýšľam, ako to spraviť. Nemala by umrieť ani jedna postava a vyrovnaný súboj to tiež nebude. :ikonka32:

Ako by sa to mohlo vyvíjať? Asi by to chcelo nejaký zvrat. Riadne zapletenie a kompikácie, až sa postavy ocitnú niekde inde a...

Eruner vážne zabil Arminasovich rodičov??? S tým moc nesúhlasím! Môj paladin nie je žiaden šialený inkvizítor ani fanatik!
radšej sa vyjadrite... :wink:

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale veď napísal, že si to vymyslel. jeho postava to tak vidí, či to je pravda, to je iná vec.Ja napíšem až po prázdninách. :|

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som si myslel, že to nebude pravda, a že Erunera môžem očistiť.

Joki, čo máš na práci?

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
O tri dni mám larp (štvordňový, na ktorý sa chcem dobre pripraviť), potom týždennú skautskú akciu, potom týždennú rodinnú akciu a potom trojtýždňovú skautskú akciu (medzi tým nejaké pár dňové prestávky). To ti nestačí do konca prázdnin ? :-)

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2008
Príspevky: 9
Body: 5
Bydlisko: Rim. Sobota
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
joki ty toho mas na praci cez prazdniny :D

inac ten suboj by mal byt dlhsie nei len dve tri rany mohly by to byt tak ze eruner porazi migliora a pojde za arminasom a darkenom ale miglior sa tam tiez vida ale kratsoj cestou a vsetcy sa tam stretnu a bude nejaky velki suboj alebo tak co poviete?

_________________
http://profit.etrend.sk/ludia-a-udalosti/rok-2012-mytus-ci-realita/100974.html
Kuknite veľmi zaujímave.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uvidíme :roll:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.07.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To ako sa to vyvinie zalezi aj od toho ako si predstavujete, ze sa dobrodruzstvo bude vyvijat. Ci chcete konfrontovat obe strany vo velkom suboji uz teraz, alebo az o dobrych par stran dalej. Chceme chlapca na svetlu stranu dostat hned, alebo mu chceme najprv vymyt mozog, poriadne ho pokazit, urobit z neho hnusaka a potom ho krvopotne obracat na dobru stranu.
Momentalny stav je taky, aspon ako ho ja vidim. Miglior Erunera neporazi, nema na neho, aj ked on sam je o tom presvedceny :P Darken mu moze pomoct. cely les zahalit do carovnej hmly, kde nebude vidiet skoro na spicku nosa. Miglior bude vidiet normalne, ma kuzelnu helmu od Darkena, ktoru dostal darom. Teda bude v znacnej vyhode. Ale aj napriek tomu Migliora porazi. Darken bude po kuzle oslabeny. Takze ak bude musiet celit bude to tuhy boj. Ak budu este stale v lese, moze porazit Erunera, kedze je cavo Druid. Ak budu mimo, uz nema sancu. Eruner ho sice nezabije, ale bude musiet chlapca nechat Paladinovi a zdrhnut.
Takze moznosti je mnoho. Ak chceme chlapca pokazit, nechal som zadne dvierka. U Bartameusa si Darken objednal pomoc nekromanta. Moze v nejakej dedine ozivit cely cintorin a spravit rosambo s kostlivcami. Ruxar sa vracia do mesta nacerpat sily, je grogy po poslednych dnoch. Eruner aj ked priorita je chlapec, Migliora porazil a v ceste k Darkenovi mu uz nic nestoji nebude moct pokracovat. Ako paladin, zakonne dobry, nebude riskovat zivoty nevinnych a pojde to tam pocistit. Darkenovi to da dostatok casu na to aby sa vyparil a zdrhol aj s chlapcom na miesto kam uz Eruner nebude moct. A dalsi vyvoj je otvoreny :)
Alebo to bude uplne inac :) Ako sa rozhodnete.
See ya.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chcel si povedať " ako sa rozhodneme " :wink:
Teraz sa budeme dohadovať všetci, a keď máš postavu, tak už aj ty. A ten prvý nápad sa mi zrejme zdá byť naj napínavejší. :)

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som rozmýšľal, že Eruner Migliora porazí, ale nechá ho na žive a tvrdohlavo pôjde ďalej za Arminasom. Miglior mu bude do toho brblať, ale ako porazený bude ticho kráčať za ním.

Neviem povedať, čo spraví Draken, ale bolo by lepšie keby: chlapca pokazili, Draken zdrhol do ústrania, následne by Eruner (s Migliorom) našli chlapca a začala by prevýchova. A tak podobne.

Mornie, dobre že si porozmýšľal a dal nám vedieť, teraz sa môžme dohodnúť.

Možnosť, že Draken pomôže Migliorovi kúzlom by nebolo dobré. Eruner totiž môže použiť modlitby a magickú odolnosť, takže tak.

Joki, keby si aj ty porozmýšlal. :lol:

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.07.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Oki, ak chceme pokazit chlapca som za. Ale predpokladam, ze na to treba cas. Neviem si predstavit z niekoho behom par dni v lese spravit hnusaka, co bude mat chut splundrovat pol sveta, pretoze rano ked vstaval z postele tak zakopol o roh :) Preto v tomto pripade navrhujem dopravit chlapca aj s Darkenom k Bartameusovi, alebo aspon niekam ho zasit s Darkenom, kde sa mu on bude venovat na prikaz Bartameusa.

@Miglior.
Nemusi nutne zomriet. Ale preco by mal ist s Erunerom? Ja si seba v role zleho porazeneho rytiera neviem predstavit, ze by som za niekym poslusne klusal. Chcel by som sa pomstit a zabit ho pri prvej prilezitosti, najlepsie od zadu ;) Navyse ak by Eruner zajal Migliora a tahal ho zo sebou, tak by bol strasne pomaly. Miglior by ho vsemozne spomaloval. Smrt je lepsia moznost pre neho, ako hned Bartameusa :) To by bbolo veeelmi dlhe umieranie asi. A uz vobec ako nerealne je prevychova Clapca Erunerom spolu s Migliorom. O to sa musi starat Eruner s Ruxarom. Eruner hlavne ako predstavitel dobra a Ruxar hlavne ako ucitel magie.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun