HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 69 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 23.02.2008
Príspevky: 68
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ta podľa mňa sa odmietnutie diať nebude, inak ľavy hak, pravy hak :twisted: postavičky treba spojiť dokopy

_________________
Melinye le


Hore
 Profil  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2008
Príspevky: 70
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lidičky vydrzte ja to dopisem

_________________
Život nie je o počtoch nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám ten dych berú.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja chcem, aby sa príbeh vyvíjal voľne. Nebudem nikoho nútiť, aby šiel s mojou postavou, pokiaľ sa k sebe nehodia (napríklad charakterovo) a reálne by spolu nič nemali. Možno majú byť práve protivníci alebo čojaviemčo... Čiže nikoho nebudem nútiť, ak ona cíti, že jej postava by sa mala k mojej pridať, nech sa pridá.

Mirusa: Ako som si pozeral tvoju postavu, vyzerá to, že tie naše nebudú mať spolu takmer nič spoločné. Ak ich chceš spojiť kľudne, ale zrejme tam bude len veľa hádok a nič viac... Ale možno to nakoniec bude zaujímavé. :|
A rád by som bol aby na to, či to prijme alebo nie, odpísala priamo Sanusa (či sanuša, nikdy neviem...)

PS: Ľudia, ak chcete dohodnúť niečo s mojou postavou napíšte mi na mail. Dnes som výnimočne doobeda na bratovom compe, ale ako hovorím, väččšinou mi na neho nedovolí ísť a na mojom compe mi tieto fóra blbnú. S Mirusou som si dlhšie písal ohľadom anjelov, takže môj mail má, s Cloudefom som si takisto prednedávnom napísal pár správ... Čiže ak ho ešte niekto chce, nech si kukne na davane, alebo sa spýta ich :D

PS2: Ľudia, nenáhlite to dobrodružstvo. Radšej pár príspevkou za týždeň, akoby sme ho teraz 2 týždne mali hnaqť rýchlosťou 5 príspevkou za deň a potom s tým trhnúť. Mne s Mirusou sa v Anjeloch osvedčila táto prvá forma. Jednak sú tie rpíspvky kvalitnejšie a aj dej je lepší, jednak sa v pohode človek stíha z ostatnými ďalej dohadovať na deji, a jednak celé to dobrosružstvo pôsobí menej amatérsky.
Ak sa chcem hodiť, zvládnem to, už aj v škole mám wifi sieť na notebook a aj doma, čiže mne nerobí problém napísať niekoľko ráz z deň. len to podľamňa nie je najšťastnejšie riešenie.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2008
Príspevky: 70
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no máte to tam.... síce som musela uhnať jednu učiteľku a sanusu, ale je to tam :ikonka19:
Joki: no a?? mne to nevadí... moja postavička sa vie aj prispôsobiť.. i ked rada papuluje :lol: a sanusa tvrdí ze aj v skutočnosti som taká.. takze asi tak... a predsa sa dohodneme :ikonka01:

_________________
Život nie je o počtoch nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám ten dych berú.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som si pomýlil vaše postavy, ty si tá upírka a ona je tá baba že, tak nič. Skôr že s ňou by mal problémy... Čiže všetko čo som tu predtým písal o tebe a Sanusi berte opačne :-D :ikonka01:
a inak na rade je asi cloudeff, ale dejovo tam toho zatiaľ moc nemá, asi by mala napísať tá čo píše za Riku (radšej to napíšem takto, aby som sa nepomýlil :-D) a potom zrejme znova ja... :|

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2008
Príspevky: 70
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mno to je teda mileee.... :D som rada ze moju postavicku neodsudzujues... ale ona sa nesmrtelnosti nevzda... ved kto by sa vzdal??? :ikonka17: :ikonka19:

_________________
Život nie je o počtoch nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám ten dych berú.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moja postava to chápe inak, skôr ako prekliatie, musíš pochopiť aj jej pohľad. On by zrejme nechcel byť upírom... jedine že by sa do nejakej zamiloval a tá by ho premenila... Počkaj, to už myslím v nejakej knihe je ale opačne (určite nie Twiling :lol: )... tak nič.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 23.02.2008
Príspevky: 68
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hellow :twisted: jakže prázdninujete? Ale k veci, ďalšia zmena v dobrodružstve :ikonka16: Rika nás opustila s dôvodu psychicko-fyzického vyťaženia :twisted: Za trest mi platila kofolu a 3 hry v biliarde :ikonka17: dobrodružstvo som upravil takže s ňou by už nemal byť problém .... :roll: Tuším som na rade ... len čo ďalej? Inak vy dvaja tam, jak si predstavujete stretnutie s Taharenusom?

_________________
Melinye le


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Paža, zasa len traja... No, dúfal som, že konečne bude nejaké dobrosružstvo kde budú písať aspoň štyria, ale asi som zasa dúfal moc. Ja mám tiež školun a brigádu a všetko okolo a aj tak to stíham... A ona sa vyvlečie len s pár kofolami. To ne, zatiahni ju pekne naspäť! :-D

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 23.02.2008
Príspevky: 68
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
My to snáď zvládneme :twisted: budeme silný a nenecháme sa poraziť. Ako si predstavujete stretnutie vy dvaja tam???

_________________
Melinye le


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ešte sa nám to ani nerozbehlo a už to zamrzlo...

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2008
Príspevky: 70
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale no.. nezufaj.. staci ze som ja zufala s toho ze nemohu pisat.... :| :x ah jo... mno skor uz pri ceste dobra za zlom.. myslim ze by nas mali nejaky "sluhovia" toho zla napadnut a ty by si citil tak y prilisny vyskyt zla na jednom mieste a prisiel by si tam :ikonka19: :D co ty na to?? :?: :?:

_________________
Život nie je o počtoch nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám ten dych berú.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
?

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 23.02.2008
Príspevky: 68
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki co ten otáznik?? Ja sa už dva razy ptal jak si predstavujete stretnutie s Taharenusom a mirusa zrejme jediná odpovedala :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Melinye le


Hore
 Profil  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2008
Príspevky: 70
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no no.. presne tak ako vravis cloude :ikonka19: no mohlo by to byt aj takto ne?? ved niekto taky ako Taharenus by mohol mat taku schopnost vycitit zlo :ikonka01: :ikonka17:

_________________
Život nie je o počtoch nadýchnutí, ale o chvíľach, ktoré nám ten dych berú.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 69 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun