HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Bojovník

Založený: 10.12.2005
Príspevky: 199
Body: 5
Bydlisko: BA, ale nemôžem za to

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar... ono je medzinarodna a 'medzinarodna'... ta tie becne karty co dostanes (nieco na sposob maestro) sice mozes v okolitych krajinach vyberat peniaze z bankomatu, ale tym to asik fakt konci... ak chces platit, tak musis mat take tie nobl karty... Zlata Visa a podobne (no... zas az tak nobl nie,ale podobnym smerom sa terba orientovat) ... a na to zase musis byt doveryhodny aj pre banku, lebo ti tym, ze ti vydaju taku kartu "rucia" za to, ze ty ked tou kartou zaplatis, tak tie prachy aj naozaj mas... alebo v dohladnej dobe budes mat...

_________________
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eruantalon napísal:
farar... ono je medzinarodna a 'medzinarodna'... ta tie becne karty co dostanes (nieco na sposob maestro) sice mozes v okolitych krajinach vyberat peniaze z bankomatu, ale tym to asik fakt konci... ak chces platit, tak musis mat take tie nobl karty... Zlata Visa a podobne (no... zas az tak nobl nie,ale podobnym smerom sa terba orientovat) ... a na to zase musis byt doveryhodny aj pre banku, lebo ti tym, ze ti vydaju taku kartu "rucia" za to, ze ty ked tou kartou zaplatis, tak tie prachy aj naozaj mas... alebo v dohladnej dobe budes mat...

ved ja viem ako to chodi, preto musim pouzivat otcovu (hej som rozmaznane americke dievca co chodi na nakupy)
prave to je problem ze ju musim v bankomate pouzivat, inak sa neda, lenze ked som si ten ucet v banke robil tak som jasne specifikoval ze ju potrebujem na internetove platby a oni ma uistili ze jasne jasne

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A to VUB Start virtualna VISA? Ved ja som tak este v maji minuleho roka objednaval TeXbook z Amazonu a nebol problem, ci?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Späť k téme, b]kde zoženiem originál príučiek k ADnD, druhej edícii?[/b]
Eruantalon napísal:
twoflower.. no tusim, ze aj SlSp ti vyda Visu, s ktorou sa da nakupovat vo svete... akurat ich o to treba poziadat, lebo defaultne vydavaju nejake trapnejsie verzie... jo a stoji to 500,- (vydanie Visa Classic)

Len kvôli jednému nákupu nehodlám platiť za karta, tá by stála pomali toľko ako príučky.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun