HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZACHARIAS HEBISU CR 13

Male tiefling rogue 7/shadowdancer 5
CN Medium humanoid
Init +5; Senses Spot +16, Listen +16
Languages: Common, Fiendish, Elven, Dwarven
----
AC 22, touch 15, flat-footed 22 (uncanny dodge)
hp 49 (12 HD)
Resist evasion, cold 5/-, fire 5/-, electricity 5/-
Fort +3, Ref +14, Will +3
Speed 40 ft. (8 squares)
Melee +2 keen longsword of speed +10/+5 (1d8+4/18–20) or
Ranged +1 dagger of speed  +13/+8 (1d4+2/19-20)
Base Atk +8; Grp +10
Atk Options sneak attack +4d6, quick-draw
Special Actions 1/day cast Darkvision (caster lvl 12th)
----
Abilities Str 14, Dex 20, Con 10, Int 16, Wis 10, Cha 8
SQ trapfinding, trap sense +2, hide in plain sight, darkvision 60 ft., shadow illusion, summon shadow, shadow jump 20 ft., +2 racial bonus to bluff and hide checks
Feats Dodge, Mobility, Spring attack, Quick draw, Martial weapon proficiency
Skills Balance +15, Climb +10, Hide +23, Jump +17, Listen +16, Move Silently +21, Search +8, Sense Motive +10, Spot +16, Tumble +21.
Possessions traveler’s outfit, +2 keen longsword of speed, 6x +1 dagger of speed, +2 leather armor, mantle of nondetection, boots of striding and springing, ring of sustenance, ring of regeneration

Zacharias je zvláštny a to nielen svojimi pol metra dlhými havraními vlasmi, krvavočervenými očami, vysokou šlachovitou postavou či bledou pleťou. Jeho dávni predkovia pochádzali z iných svetov, ktorým vládli démoni a hoci je to už desať generácií, jeho výzor bol jeho okoliu vždy podozrivý. Ušiel od svojej bohatej rodiny (ku ktorej sa doteraz nehlási) už ako dieťa, pretože nechcel brať na seba zodpovednosť šľachtica. Odvtedy sa túlal po rôznych krajoch. Živil sa rôznymi spôsobmi, krádežami, prepadnutiami či podvádzaním. Upútal svojim talentom a do značnej miery aj šťastím tajnú organizáciu. Pridal sa k nim a prekvapujúco rýchlo si zvykol a okamžite začal v hierarchii stúpať. Drvivá väčšina prijatých si minimálne rok nedokázala psychicky zvyknúť na úlohy, ktorými ich poverovali, ale vtedy pätnásť ročnému chlapcovi nečinili problémy nájomné vraždy, krádeže, podpaľačstvo, špehovanie, ani nič iné. Napriek tomu, že organizácia bojovala výhradne proti ľuďom, ktorým sa nedalo inak povedať ako svine, veľa nádejných členov psychicky stroskotalo. Aj vďaka tomuto sa stal „veľtieňom“, akousi obdobou člena na voľnej nohe. Hoci stále plní náročné misie, ktoré dostáva, často koná aj sám.

POVAHA
Zacharias je… nevyzpytateľný, a to doslova. Niekedy koná impulzívne, inokedy koná podľa premysleného plánu. Jediné pravidlo, ktoré pre neho platí, je sloboda. Neberie ohľad na zákon ani príkazy, vyslovene robí len to, čo chce a je mu jedno či ho to privedie do problémov. Najčastejšie však pôsobí zamyslene, ticho a vyrovnane, je však veľmi ťažké zistiť čo sa v jeho mysli práve odohráva. Väčšinou si ľudí drží od seba, ale ten kto sa mu zapáči, sa s ním dokáže rýchlo spriateliť, hoci si jeho dôveru si človek získa len neľahko.

POUŽITIA
Zacharias môže byť pre hráčov záhadným pomocníkom, informátorom, alebo špehom, ktorý ich sleduje. Je nepravdepodobné, že by na hráčov zaútočil, pokiaľ medzi nimi nie je nik so zlým presvedčením, alebo zlými úmyslami, prílišnou chamtivosťou, či hladom po moci. Ako hráčska postava je vhodný pre rolu niekoho so skrytým poslaním, rovnako však môže práve on presvedčiť skupinu, aby mu v jeho tajnej misii pomohli.

TAKTIKA
Zacharias preferuje nenápadnosť a rýchlosť, snaží sa protivníka zaskočiť a čo najrýchlejšie zneškodniť nablízko, pokiaľ sa mu to nepodarí tak sa stiahne a zaútočí zo zálohy vrhacími zbraňami. Často využíva svoju schopnosť skrývania sa, nerád ubližuje nevinným a bude sa snažiť dostať hlavne svoj cieľ. Pokiaľ má spoločníkov, bude sa snažiť dostať protivníkovi za chrbát, alebo podporiť bojovníkov zdiaľky či chrániť slabšie postavy.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun