HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
XAMION MOONLIGHT CR 17

Male Elf ranger 17
CN Medium humanoid(elf)
Init +8; Senses Spot +24, Listen +24
Languages: Common, Elven, Sylvan
----
AC 21, touch 16, flat-footed 16
hp 92 (17 HD)
Fort +12, Ref +14, Will +7
Speed 40 ft. (8 squares)
Melee +2 longsword of speed +18/+13 (1d8+5/19--20) and +1 elven longsword +18/+13/+8 (1d8+4/19--20) or
Melee +2 longsword of speed +22/+17 (1d8+5/19--20)
Base Atk +17; Grp +20
Special Actions quick draw
Ranger Spells Known (CL 8 ): 4-- Commune with Nature, Freedom of Movement(2)
3-- Darkvision, Cure Moderate Wounds, Waterwalk
2-- Barkskin(2), Bear's Endurance, Wind Wall
1-- Charm Animal, Entangle(2), Longstrider
----
Abilities Str 16, Dex 18, Con 14, Int 12, Wis 14, Cha 10
SQ Animal Companion, Camouflage, Elven Characteristics, Endurance, Evasion, Favored Enemy abberation +4, Favored Enemy humanoid(orc) +4, Favored Enemy magical beast +2, Favored Enemy monstrous humanoid +4, Greater Two-Weapon Fighting, Hide in Plain Sight, Improved Two-Weapon Fighting, Swift Tracker, Track, Two-Weapon Fighting, Wild Empathy, Woodland Stride
Feats Dodge, Improved Initiative, Mobility, Quick Draw, Spring Attack, Two-Weapon Defense
Skills climb +13(10), concentration +12(10) handle animal +10(10), hide +24(20), jump +13(10), listen +24(20), move silently +24(20), spot +24(20), survival +22(20)
Possessions traveler’s outfit, +2 green dragonscale leather armor, +2 longsword of speed, +1 elven longsword, boots of striding and springing, cloak of nondetection, periapt of wound enclosure  

Xamion je mladý elf z jedného vzdialeného prastarého hvozdu, kde sa nachádza malé mesto elfov. Pochádza z rodiny elfského kováča a elfej liečiteľky. Nikdy sa však ani o jedno veľmi nezaujímal, odjakživa zbožňoval prírodu, no rovnako rád bojoval. Nepáčil sa mu však ani jeden spôsob boja, ktorým sa venovali stráže a hliadky mesta. Plátové a krúžkové zbroje, štíty, meče, kopije, oštepy a luky, to bola výstroj ktorú používali. Xamion však miloval voľný pohyb a rýchlosť, čo malo za následok jeho obľúbenie si ľahkých kožených zbrojí a svižných dlhých mečov, ktoré vykoval jeho otec. Napokon mu matka odporičula, aby šiel za Natreusom, bývalím lovcom, stopárom a bojovníkom. Vtedy 394 ročný Natreus prijal Xamiona za učeníka a zasvätil ho do života hraničiara, naučil Xamiona všetkému, čo mal správny hraničiar vedieť. Pár rokov na to sa Xamion rozhodol, že odíde z domova na dlhšie než len na doterajších pár mesiacov, chcel sa dať na cestu dobrodruha. Matka tým nebola veľmi nadšená, ale otec prijal jeho rozhodnutie a daroval mu jeden zo svojich mečov na rozlúčku. Odvtedy je Xamion skoro stále na cestách, hoci už pár krát svoj domov opäť navštívil. Ako 109 ročný stretol Arleen Winterbreeze, vtedy ešte len novicku bohyne počasia. Spriatelili sa a odvtedy putujú spolu. Xamion je jedným z členov družiny The Four Winds, ako ju nazvala Arleen.

POVAHA
Xamion nie je veľmi komunikatívny, ale ani nie je utiahnutý do seba. Má veľmi chaotickú a náladovú povahu, hoci prevažuje jeho bezstarostná a veselá stránka. Zbožňuje voľnosť prírody, neobľubuje veľké mestá. Je jediný z ich družiny, kto je schopný oponovať, hádať sa a neposlúchnuť ich samozvaného vodcu Arleen. Má rád Rassovu hudbu a jeho vtipy, vzájomne si zo seba často uťahujú a zvyčajne je to práve Xamion, kto Rassovi pomáha v krčmových bitkách. Z máločoho si robí starosti, hoci dokáže brať veci vážne, narozdiel od Rass'gaerana. Nerád je stredobodom pozornosti, okrem spomínaných krčmových vymätení, hoci ani veľmi nepije. Je tréningovým partnerom Tamiry. Často si presadí svoje, napriek snahe a argumentom Arleen a Tamiry. V minulosti mal za spoločníka vlka, ktorý ale pred troma rokmi zomrel na starobu. Ďalšieho si zatiaľ nenašiel (alebo nechcel nájsť?).

POUŽITA
Xamion je vynikajúci a rýchly stopár, skvelý bojovník a skvelá pomoc v prírode. Neznáša orkov a nestvory, nemá rád monštróznych humanoidov a magickú zver. Najlepši využitie nájde, pokiaľ hráči stretnú kompletnú družinu The Four Winds. V inom prípade môže byť hráčom sprievodca.

TAKTIKA
Xamion je bojovník prvej línie, ale neváha zaútočiť z úkrytu, alebo svojho nepriateľa prekvapiť. Jeho rýchlosť a bojový štýl z neho robí nebezpečného protivníka. Počas boja je skoro stále v pohybe, čím zo seba robí zlý terč. Svoje podporné kúzla sa snaží použiť tesne pred bojom, len nerád kúzli počas boja.

+2 Green Dragonscale Leather Armor
AC 4, Max Dex Bonus +4, Armor Penalty 0
Túto zbroj zhotovil koželuh Ermin. Je tvorená magickou koženou zbrojou, ktorá bola obohatená o dračie šupiny a kožu. Šupiny a koža pochádzajú od mladého zeleného draka, ktorého Xamion s družinou zabili.

VZHĽAD
Xamion je na elfa neuveriteľne vysoký, meria 184 cm. Má štíhlu atletickú postavu, ktorá nie je veľmi svalnatá, hoci sily má dosť, váži 65 kg. Xamion má svetlú pokožku, oči šedej farby a do polovice hrude dlhé čierne vlasy. Má 136 rokov + 217 dní.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun