HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TAMIRA QUICKFOOT CR 16

Female Human fighter 6/duelist 10
CG Medium humanoid(human)
Init +6; Senses Spot +0, Listen +0
Languages: Common
----
AC 19, touch 16, flat-footed 11
hp 106 (16 HD)
Fort +10, Ref +13, Will +5
Speed 30 ft. (6 squares)
Melee +2 keen rapier +20/+15 (1d6+5/17--20)
Base Atk +16; Grp +19
Special Actions disarm, precise strike +2d6, quick draw
----
Abilities Str 17, Dex 15, Con 15, Int 14, Wis 10, Cha 11
SQ Acrobatic Charge, Canny Defense, Deflect Arrows, Elaborate Parry, Enhanced Moblity, Grace, Improved Reaction, Precise Strike +2d6
Feats Combat Expertise(B), Combat Reflexes(B), Disarm(B), Dodge, Improved Disarm(B), Mobility, Quick Draw, Spring Attack, Weapon Finesse, Weapon Focus(rapier), Weapon Specialization(rapier)
Skills balance 12(10) bluff 15(15), intimidate 10(10), jump 13(10), perform(dance) 3(3), ride 1(1), swim 13(10), tumble 22(20)
Possessions traveler’s outfit, +2 keen rapier, amulet of protection +1, cloak of minor displacement, bag of holding type II  

Tamira je dcéra korzára a aj tak vyzerá, je zdatná šermiarka. Učil ju jej otec a plavila sa s ním, dokým nebol obvinený z vraždy, ktorú nespáchal a následne obesený. Táto skúsenosť viedla Tamiru k tomu, aby začala nenávidieť bohatých a vplivných ľudí so skazeným srdcom. Pridala sa do pirátskej bandy, ale opustila ju pred desiatimi rokmi. Presvedčila ju Arleen. Vysvetlila jej, že proti bezpráviu sa dá bojovať aj inak, než lúpiť a škodiť bohatým. Tamira ju vypočula a stala sa členom ich družiny, v nádeji, že raz pomstí svojho otca.

POVAHA
Tamira je veselá kopa, vie ale problémy brať vážne. Správa sa ako pirát, hoci to veľmi nepreháňa, dokáže sa vpratať do kože keď je to nutné. Má rada hudbu, rovnako ako alkohol, zábavu a dobré jedlo. Za svojím názorom si stojí a ochotne sa zaň aj pobije. Je tiež častým účastníkom krčmových bitiek vyvolaných Rass'gaeranom, hoci aj ona sama ich niekedy vyvolá, zvlášť keď si vypije trochu viac než je zdravé. Má rada kartové hazardné hry, často vyhráva, čo je však spôsobené viac jej podvádzacími schopnosťami než šťastím. Zbožňuje Rass'gaerana a zamilovala so do neho, ale ešte sa mu to neodvážila povedať v triezvom stave, čo je aj dôvod prečo si ju Rass doberá tvrdením, že je schopná zamilovať sa aj do démona, keď sa ožerie.

POUŽITA
Tamira je vernou družiníčkou The Four Winds a je najlepšie ak ju hráči stretnú s kompletnou družinou. Inak môže slúžiť ako pirát, potulná šermiarka a žoldnierka na voľnej nohe.

TAKTIKA
Tamira je dobrá bojovníčka. Jej mrštnosť a šermiarske schopnosti sú excelentné. Dokáže sa dobre pohybovať v boji a pôsobiť bolestivé rany svojím rapírom.

VZHĽAD
Tamira je pekná mladá a jemne opálená žena atletickej postavy. Jej pohyby sú svižné a ladné. Je vysoká 170 cm a váži 54 kg. Jej oči majú svetlomodrú farbu, má po plecia dlhé vlnité ohnivé vlasy. Má 33 rokov + 62 dní.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun