HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže pokúšal som sa vymyslieť schopného antagonistu, ktorý by ale nemusel byť len "chlapík, ktorého odpráskneme na konci sessionu". Skrslo mi na um vyhrabať z bahna našich milovaných zelenokožcov (priznajme si to, koľkí z nás na nich vyrastali... doslova :lol:). Presnejši mám na mysli polorka, ktorý vyrastal v druidskej spoločnosti, bol jej právoplatným členom a nejavil veľmi známky agresie, hoci mal vzpurnú krv. Samozrejme stretol sa so svojími orkskými príbuznými a snažil sa pochopiť ich životný štýl. Počas jeho pobytu u nich sa v ňom niečo zmenilo, náhle sa cítil medzi svojimi, hoci doteraz si myslel, že je medzi svojimi v lesoch, pri rastlinách a zvieratách. Prichádzal na chuť ich tradíciám a zákonom, veľmi podobným zákonom prírody. Videl však, že majú všetci fádne predstavy o živote, on sa však videl ako niečo viac... chcel moc a chcel jej veľa, viac než ktorýkoľvek iný ork, náčelník alebo kráľ. Roky pracoval na presviedčaní orkov v celom okolí a nakoniec sa mu to aj podarilo. Pod svoju vládu zhromaždil všetky kmene v regióne a chystá sa vyhnať všetky ostatné rasy zo svojho územia. Verí, že tým ukáže svoj vplyv a moc a priláka ešte viac kmeňov, ktoré by mu slúžili.

Nešťavnato si ho predstavujem ako neutrálne zlého orka, druid/barbara, s inteligenciou asi 13, múdrosťou tak 15 a charismou okolo 14, samozrejme je aj fyzicky zdatný, mnoho náčelníkov najprv porazil v súboji, odhadujem tak sila 17, obratnosť 14 a odolnosť 16.

No aby som sa už konečne dostal k pointe tohto topicu, chcel by som vás požiadať o kritiku a ešte viac o návrhy na zlepšenie, dobré nápady... a aj váš názor.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun