HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ragbak CR 20

Male Half-Orc Druid 9/Barbarian 11
NE Medium humanoid(orc)
Init +2; Senses Spot +18, Listen +18
Languages: Common, Giant, Gnoll, Goblin, Orc, Sylvan, Undercommon
----
AC 24, touch 15, flat-footed 24 (Uncanny Dodge)
hp 177 (20 HD) DR 2/-
Fort +16, Ref +8, Will +12
Speed 40 ft. (8 squares)
Melee +5 Bear Great Axe +21/+16 (1d12+9/x3)
Base Atk +17; Grp +20
Special Actions  
Druid Spells Known (CL 9): 5-- Call Lightning Storm, Cure Critical Wounds(2), Death Ward
4-- Dispel Magic(2), Ice Storm(2), Rusting Grasp(1)
3-- Call Lightning(2), Poison(2), Protection from Energy(2)
2-- Barkskin(2), Bear's Endurance, Bull's Strength, Cat's Grace, Fog Cloud, Summon Swarm
1-- Entangle(2), Faerie Fire(3), Longstrider, Obscuring Mist
0-- Detect Magic(3), Flare(4), Light (2)
----
Abilities Str 19, Dex 14, Con 17, Int 14, Wis 16, Cha 15
SQ Animal Companion, Damage Reduction 2/-, Fast Movement, Great Rage, Half-Orc Characteristics, Improved Uncanny Dodge, Nature Sense, Rage 3/day, Resist Nature's Lure, Trackless Step, Trap Sense +3, Uncanny Dodge, Venom Imunity, Wild Empathy, Wild Shape 3/day (large)
Feats Combat Reflexes, Diehard, Dodge, Endurance, Mobility, Power Attack, Spring Attack
Skills concentration 16(13), diplomacy 17(15), handle animal 12(10), heal 18(15), intimidate 17(15), knowledge (nature) 12(10), listen 18(15), ride 17(15), spot 18(15), survival 18(15)
Possessions traveller's outfit, +5 Bear Great Axe, +3 Trollhide armor, Wyrmbone Helm, Amulet of Natural Armor +3
----
IN Rage:
AC 22, touch 13, flat-footed 22 (Uncanny Dodge)
hp increase +22
Fort +19, Ref +8, Will +15
Melee +5 Bear Great Axe +24/+19 (1d12+12/x3)
Grp +23
Abilities Str 25, Con 22

Ragbak sa narodil orkom znásilnenej dievčine z dediny, ktorú zelenokožci prepadli. Ako sa dalo očakávať, akonáhle sa narodil, zdesená matka dieťa hodila do rieky. Netušila však, že o kúsok ďalej sa z nej prišiel napiť jeden z miestnych druidov a dieťa zachránil. Druidi narozdiel od ľudí netriedili a nehodnotili podľa rasy, ale podľa srdca. Ragbak teda odmalička vyrastal v lesnom spoločenstve ako právoplatný druid. Fascinovala ho príroda okolo neho a zaviazal sa ju chrániť. Dlhú dobu bol jeden z najlepších mladých druidov, zlom však nastal, keď sa dostal do kontaktu s jeho orskými druhmi. Odvtedy sa postupne menil z ochrancu lesa na hrubého orka. Zamiloval si ich životný štýl, hoci videl, že je na ňom ešte čo zlepšovať, no potajomky dúfal, že jedným z vylepšení, ktoré uskutoční, bude jeho prevzatie vlády nad všetkými klanmi v regióne a nakoniec nad celým krajom. Niekoľko rokov pracoval na získavaní si priazne u všetkých klanov, niekde viac, inde menej agitačne. Nakoniec však uspel a teraz skutočne velí všetkým orkom v okolí, jeho armáda sa stala postrachom. Ragbak prechádza na ďalšiu etapu svojho plánu, a tým je vyhnanie a zničenie všetkých rás v okolí.

POVAHA
Ragbak je prekvapivo vzdelaný, inteligentný a múdry. Je prefíkaný, schopný v diplomacii a vyjednávaní, rovnako je schopný v práci so zvieratami, liečení a znalostiach prírody. Má pozorné zmysly a myseľ, vypracované mocné telo, znalosti a rozum. Pre jeho druhov predstavuje skoro dokonalé stelesnenie ich orkských bohov, čo je aj jedným z dôvodov, prečo ho tak zbožňujú a nedajú na neho dopustiť. Je jeden z mála vodcov zelenokožcov, ktorý má absolútnu lojálnosť svojich poddaných.

POUŽITA
Ragbak je vodca obrovského zoskupenia orkských klanov, ktorí sa snažia vyhnať všetky ostatné rasy z okolia. Čo viac ešte chcete? :)

TAKTIKA
Ragbak je vynikajúci a statočný bojovník, ktorý je vždy na čele svojho vojska a hrdo sa účastní boja. Zväčša bojuje s čistou mysľou a dokáže súpera aj umanévrovať, no uchyľuje sa k zúrivosti až amoku, pokiaľ sú jeho druhovia neúspešní, majú priveľa strát, alebo je sám Ragbak vážne zranený. Tesne pred bojom na seba použije svoje pomocné zaklínadlá, v boji potom používa útočné a škodiace kúzla. Plošné pohromy začne zosielať jedine na voľnom pristranstve sám, alebo pokiaľ armáda prehráva a okolo neho je už len hŕstka orkov.

+5 Bear Greate Axe
Táto obojručná sekera patrila vodcovi trpaslíkov, ktorí ťažili v tunajších horách. Na pohľad je to obyčajná zbraň, odlišuje ju len rytina medvedej hlavy uprostred čepele, je však ale zhotovená z trpasličieho mitrilu, posilnená rodovým klerikom. Majiteľovi vylepší silu o 3 body.

+3 Trollhide armor
AC 5, Max dex bonus +2, AC penalty -1
Táto zbroj je vyrobená z kože trollov a okrem toho, že je veľmi pevná, dobre chráni a relatívne málo obmedzuje pohyb, dáva nositeľovi schopnosť regenerácie, za dva kolá zregeneruje 3 životy.

Wyrmbone Helm
Túto prastarú prilbu zhotovenú z kostí neznámeho draka kedysi patrila jednému orkskému náčelníkovi, ktorý ju zdedil po mnohých generáciach predkov. Prilba vylepšuje triedu zbroje o 2 body a zároveň je jej nostieľ imúnny proti kritickým útokom.

VZHĽAD
Ragbak je postarší, ale statný pol-ork. Má ostré črty, svalnaté a odolné telo bez prebytočného tuku, silné a rýchle nohy. Siaha do výšky 190 cm a váži 88 kg. Má dlhé čierne vlasy a ako noc čierne oči. Má 42 rokov a 97 dní.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun