HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rantin je starý démon, a aj keď jeho pravé meno znie Rantinenthshyald'Eutasti, preferuje skrátenú verziu "Rantin", ktorá je pre smrteľníkov ľahšie zapamätateľná. Táto entita je na svete už niečo okolo päťsto rokov. Za tú dobu Rantin nastrádal neuveriteľnú moc. Keď bol pred stopäťdesiatimi rokmi oddelený od svojho vtedajšieho posadnutého tela a zapečatený do spirituálnej sféry démonov dnes už neznámym hrdinom, podarilo sa mu vyslobodiť sa o sto rokov a vrátiť do sveta smrteľníkov ešte o niečo mocnejší.

Rantin nadovšetko zbožňuje manipulovanie ľudí a sledovanie ich utrpenia. A jeho tomu schopnosti tomu aj nasvedčujú. Tento vyšší démon totižto nemá skutočnú materiálnu podstatu, avšak môže na seba zobrať akúkoľvek podobu a hlas. Dokáže posadnúť iné bytosti, jeho skazenú myseľ je neľudsky ťažké oklamať, ustojí akékoľvek psychické a fyzické zranenie, je neuveriteľne rýchly a málokomu sa podarí na neho vztiahnuť ruku či zbraň. Jeho jedovaté slová opantajú skoro každú dušu a myseľ, a skántril už mnoho protivníkov iba vlastnými drápami.

Rantin je dokonalý herec, dokáže stvárniť hocičo a hocikoho, za pomoci svojich presvedčovacích schopností a možnosti meniť podobu. Pohybuje sa kdekoľvek si myslí, že môže spôsobiť čo najviac utrpenia, či už medzi prostými ľuďmi, alebo vysoko postavenými. Na veľké vzdialenosti sa zväčša pohybuje cestovaním cez spirituálnu sféru, nie je pre neho problém uraziť tisíc kilometrov behom sekundu, odčerpáva to však značne z jeho síl a tým pádom túto formu využíva iba keď si je istý, že mu nič nehrozí (vďaka démonickej arogantnosti si to však myslí skoro stále). Je veľmi ťažké rozlíšiť kedy je osoba, s ktorou sa zhovárate démon Rantin a kedy nie.

Ako svoju "pôvodnú" formu a vzhľad Rantin vždy zvolí postavu krásneho vysokého atletického muža (hoci Rantin nemá v skutočnosti nijaké pohlavie, prevažne ho zastihnete v mužskom tele) s tmavou pokožkou s tmavofialovým nádychom, s drápami na nohách a dukách, čisto čiernymi očami, po pás dlhými čiernymi vlasmi s modrým nádychom a krátkym rohom vystupujúcim zo stredu čela, oblečeného iba do čiernych kožených nohavíc.

Rantin si však stále neuvedomuje jednu z mála slabostí, ktoré má, totižto voľnú dušu a nemateriálne telo. Aj keď je to výhoda, na druhej strane aj obrovská zraniteľnosť. Je totiž možné násilne ho oddeliť od posadnutého tela (pozor, nie však od toho, ktoré si sám vytvorí, ako je napríklad jeho pôvodný vzhľad), alebo ho do nejakého tela uzavrieť, pričom následne je na okamih úplne bezmocný a je možné ho opäť vyhnať. Ako a či je vôbec možné ho zničiť nikto nevie.

Pokiaľ nie sú postavy na vysokom stupni osvietenia, pravdepodobne nebudú schopné Rantina zraniť, fyzicky, alebo psychicky a je veľmi pravdepodobné, že ak sa o to pokúsia, budú musieť čeliť jeho drápom, alebo jedovatému jazyku, čo ešte nikto zatiaľ neprežil. Mali by sa preto pokúsiť získať informácie ohľadom jeho minulého zapečatenia a pokúsiť sa ho opäť oklamať, ako mu to bolo kedysi dávno predvedené. DM, by však mal zvážiť aj možnosť zničiť ho, určite by v tom však mal byť ešte ďalší háčik než len zapečatenie, aký, to už nechám na vašu fantáziu.

Statistiky pro O Fortunu:

Rantin – úroveň osvícení 10
vyšší démon
---------------------------------------------------
Zdraví: 20
Vyrovnanost: 20
Aura: 40 (legendární)
Reputace: 32
Bohatství: 0
Útočnost (pařáty): 25
Důvtip: 20
Reakce: 40
Výdrž: 40
Vůle: 45
---------------------------------------------------
Vlastnosti:
SIL +5
OBR +5
ODL +5
INT +5
MDR +5
CHA +5
---------------------------------------------------
Dovednosti:
Atletika 15 +8
Akrobacie 15 +8
Jazyk(obecní) 10 +5
Jazyk(duchů) 15 +8
Jazyk(démonů) 15 +8
Kradmost 15 +8 (jenom "převleky")
Klamání 20 +8
Přežití 10 +5
Vnímání 15 +8
Znalost(mystika a příroda) 10 +5
Znalost(spirituální sféry) 15 +8
---------------------------------------------------
Vybavení:
Oblečení - váha 1

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun