HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tzin Ebonwood je najznámejší lovec hláv v okolí. Aj keď pomerne mladý (má dvadsať osem rokov), jeho schopnosti sú vynikajúce a má za sebou už bohaté skúsenosti. Vyrastal na vidieku, v rodine dedinského krčmára spolu s dvoma mladšími bratmi a staršou sestrou. Pre otca bol pomerne značným sklamaním, pretože nebol poriadne súci ani na manuálnu prácu, ani na obchod či kontakt s ľuďmi. Preto Tzin odišiel z dediny ako šestnásťročný, aby sa dačomu naučil a mohol sa vrátiť domov a dokázať otcovi, že je užitočný.

Mladý Tzin napokon narazil na skupinu žoldnierov, ktorí mu požičali luk a jeden šíp, aby si mohol niečo uloviť. Hoci ani jeden z mužov neveril, že sa mu to podarí, mladík sa čoskoro vrátil so zajacom v ruke. Tento talent na nich urobil dojem a ponúkli Tzinovi členstvo v ich žoldnierskej družine. Prijal ho.

Mladík podstúpil tréning v lukostrelbe a rôznych cvičeniach, ktoré mu zlepšili reakcie tela, fyzickú výdrž, spevnili vôľu, zostrili zmysly a naučili ho postarať sa o seba. Zúčastnil sa niekoľkých bitiek a z každej vyviazol bez zranenia. Jeho kolegovia však postupne strácali životy v boji a Tzin nakoniec zostal sám. Nevediac kam ísť, potrafil do mesta a utratil posledný žold na nocľah a jedlo. Keďže súrne potreboval peniaze, zaujala ho listina pri mestskej kasárni, stálo na nej niekoľko mien a stručný popis osôb. Boli to zlodeji a banditi, na ktorých boli vypísané pomerne štedré odmeny. Tzin neváhal a pustil sa do stopovania a veľmi rýchlo sa mu podarilo vyhľadať dotyčné osoby a následne zmariť ich životy oceľovými hrotmi. Takto sa začala jeho kariéra lovca hláv.

Túto prácu robí už päť rokov a za tú dobu si získal v okolí rešpekt a medzi zločinnými živlami sa stal obávaným nepriateľom, pričom niekoľkokrát sa o jeho život usilovali nájomní vrahovia, márne. Tzin vždy vyviazol bez jediného zranenia a medzi ľuďmi sa povráva, že je v skutočnosti nezraniteľný, čo však nie je pravda, môžu za to jeho vycibrené zmysly a vynikajúce reflexy.

Opis bájneho lovca pozná v okolí každé dieťa, čomu niet divu, keďže sa rád túla po okolí. Priemerne vysoký (zhruba 175 cm), tenkej postavy so svetlou pokožkou. Má po plecia dlhé čierne vlasy a chladné, prefíkané svetlomodré oči. Na jeho bezvýraznej tvári zriedkakedy vidieť náznak emócií a je veľmi ťažké predvídať jeho pohyby a gestá. Zahalený do zbroje z tenkej a pružnej kože, na pleciach dlhý čierny cestovný plášť s kapucňou a pevné vysoké čižmy z kvalitnej kože sú jeho poznávacími, rovnako ako tulec zdobený rytinami, krátky luk z čierneho dreva a dlhá ostrá dýka s postriebrenou záštitou sú jeho poznávacími znakmi.

Tzin nedáva najavo svoje pocity a v jeho očiach vidno chladný nezáujem. Nikto nevie čo zapríčinilo jeho bezcitnosť, je však jasné, že tohto muža si neradno pohnevať a takisto je zjavné, že hoci na to nevyzerá, je schopný natiahnuť tetivu luku a zabiť rýchlo, presne a bez zľutovania. Nemá v láske spoločnosť a komunikuje len keď je to nutné, ale nie je hlúpy, takže rád spolupracuje s inými, pokiaľ si je istý, že vedia čo robia, majú na to a hlavne sú dôveryhodní.

Statistiky pro O Fortunu:

Tzin Ebonwood – úroveň osvícení 5
člověk
---------------------------------------------------
Zdraví: 16
Vyrovnanost: 14
Aura: 6 (mírná)
Reputace: 15
Bohatství: 10
Útočnost (luk): 18
Útočnost (dýka): 13
Důvtip: 13
Reakce: 14
Výdrž: 9
Vůle: 13
---------------------------------------------------
Vlastnosti:
SIL +0
OBR +3
ODL +1
INT +2
MDR +2
CHA -1
---------------------------------------------------
Dovednosti:
Akrobacie 9(6) +5
Jazyk(obecní) 7(5) +4
Kradmost 12(9) +6
Přežití 7(6) +4
Vnímání 12(10) +6
Znalost(místopis) 7(5) +4
Znalost(podsvětí) 9(7) +5
---------------------------------------------------
Vybavení:
Krátký luk - útočnost +3, váha 1
Dlouhá dýka - útočnost +2, váha 1
Tenká kožená zbroj - reakce +1, výdrž +1, max OBR +3, váha 1
Oblečení - váha 1
Toulec na šípy

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun