HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
rastafarian napísal:
Nenechali ste sa len vy citatelia Dana Browna zo zasady :lol: uniest takymi velkymi ohlasmi na knihu a jej velkou komerciou?co keby sa vam to dostalo do ruky myslim Da vinci a Anjeli a Demoni ako knizka nejako zacinajuceho autora proste bol by to uplny prepadak no co by ste si vtedy mysleli?

no ja som sa pokusal zacat ale uz neviem ktoru a po 5 stranach ma to znudilo.... :ikonka31:

edit: Bod klamu to bol...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Dragonlord napísal:
farar_metod napísal:
ale dan brown?
toho uz necitam len zo zasady

napodobne...


tak tiež

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
trosku pridam aj ja:
jednoznacne seria Dragonlance - k nej sa vraciam aspon 1x rocne
Birtright
Forgotten realms
Dark sun
Brana smrti
Gemmelovky
Harrison - Kladivo a kriz
Jestrab a rybarka
Magic the Gathering - Arena  :twisted:

A nemusim - pentalogiu od Sapkaca, Tolkiena (je nudnyyyyyy) a Denisu McKiernan (zatial najvacsi odpad co som mal v rukach)


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:) sapka milujem, dragonlance mi prijde TAK NUDNY, že až :oops:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 09.08.2004
Príspevky: 429
Body: 5
Bydlisko: La Blava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
DragonLance neni nudny. Dragonlance je strasny, udesny, priserny, hrozny, otrasny a hlavne komercny  :x ..

_________________
Ringer


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
numen napísal:
DragonLance neni nudny. Dragonlance je strasny, udesny, priserny, hrozny, otrasny a hlavne komercny  :x ..


numen, moje srdečko, pekne si to vystihla, nadherne, trafne...

dragonlance som sa pokušal čitať... pripominalo mi to román písaný 13 ročným imbecilom čo moc hraval DnD... s ne mocdobrým PJ...

možno som mal len zly roman... ale [vymazané] nad mraky :?

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
numen napísal:
DragonLance neni nudny. Dragonlance je strasny, udesny, priserny, hrozny, otrasny a hlavne komercny  :x ..


numen, moje srdečko, pekne si to vystihla, nadherne, trafne...

dragonlance som sa pokušal čitať... pripominalo mi to román písaný 13 ročným imbecilom čo moc hraval DnD... s ne mocdobrým PJ...

možno som mal len zly roman... ale [vymazané] nad mraky :?


Mne ako [vymazané] pripadaju Sapkacove bludy  :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
numen napísal:
DragonLance neni nudny. Dragonlance je strasny, udesny, priserny, hrozny, otrasny a hlavne komercny  :x ..

Zásadně nesouhlasím, ale je to tvůj názor a já to ho nebudu vyvracet,

Ano Ogre - povídky od Sapka jsou fakt skvělé, ale sága je Shit


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Dalcor napísal:
numen napísal:
DragonLance neni nudny. Dragonlance je strasny, udesny, priserny, hrozny, otrasny a hlavne komercny  :x ..

Zásadně nesouhlasím, ale je to tvůj názor a já to ho nebudu vyvracet,

Ano Ogre - povídky od Sapka jsou fakt skvělé, ale sága je Shit


:lol: aaale. sapkač je bomba...

no pšt, píss, nebudeme sa hadať.  :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Sapkac je bomba ???? Poviedky su citatelne, ale pentalogia je blud. Je to zhluk necitatelneho blabolu jedneho alkoholika. Radsej by som to drevo pouzite na jeho "knihy" dal chudakom aby si zakurili v zime :P 8)


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Ogre napísal:
Sapkac je bomba ???? Poviedky su citatelne, ale pentalogia je blud. Je to zhluk necitatelneho blabolu jedneho alkoholika. Radsej by som to drevo pouzite na jeho "knihy" dal chudakom aby si zakurili v zime :P 8)


zrejme nekto tu ma komplex Heroickeho Hrdinu... ked v romane nejni Heroicky Hrdina oblečený v Blýskavej Zbroji so Super Mečom a Super Kamošmi (elfom, barbarom, zlodejkov, kuzelnikom... nekedy aj priestom... a nejakym funny povedzme škriatkom...), tak to nejni dobry roman???

ehm a brať sapka ako alkoholika? :roll:
Dragonlance pre mňa ostalo uplne smiešnou parodiou DnD... zatial čo Sapkač je pre mňa najbest fantazy :zrudi:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
Ogre napísal:
Sapkac je bomba ???? Poviedky su citatelne, ale pentalogia je blud. Je to zhluk necitatelneho blabolu jedneho alkoholika. Radsej by som to drevo pouzite na jeho "knihy" dal chudakom aby si zakurili v zime :P 8)


zrejme nekto tu ma komplex Heroickeho Hrdinu... ked v romane nejni Heroicky Hrdina oblečený v Blýskavej Zbroji so Super Mečom a Super Kamošmi (elfom, barbarom, zlodejkov, kuzelnikom... nekedy aj priestom... a nejakym funny povedzme škriatkom...), tak to nejni dobry roman??

ZRudi, čítaj Vládcu vlkov väčším machrom nie sú ani Conan s Cohenom dokopy.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Kniha musi byt v prvom rade dobre napisana - je to jedno ci je tam hrdina bojovnik v blyskavej zbroji alebo mrazene kurca. Sapkac nevie pisat ! Jeho stylistika je hrozna! Pri prvej knihe som sa len parkrat pousmial - ked som som sa dostal trpaslicej reci.  Inac to bolo cele dost onicom - nuda, nuda a nuda. Zbytok knih bol presne ako prva - nuda nuda nuda a stylisticka hroza. Kniha musi mat spad aby sa dobre citala - jeho pentalogia spad nema! Moj pocit z jeho knih je, ako keby ich pisal clovek zvyknuty pisat manualy. Mne to tu pripada ze par ludi tu precitalo jeho pentalogiu, napisalo ze je to BOMBAAAA a ostatne papagajiky to po nich opakuju - a okrem Sapkaca a Tolkiena sa k ziadnej inej fantasy nedostali.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Všichni vědí že se Sapka rád napije

Tady s Ogrem úpně nesouhlasím
BTW ZRUDI jestli se nepletu tak Sága o zaklínačovi je přesně taková jakou jsi popsal, jen trochu ve více zemitém rázu (tj hlavní hrdina který je v boji bezchybný a trochu naivní doprovázený skupinkou nepřekonatelných frajerů, kteří všichni padnou aby hlavní hrdina mohl žít). Občas pentalogie vypadá, jakoby Sapkowski potřeboval víc peněz tak tam sype úplně rozpačitý zdlouhav děj a bezvýznamné popisy. Abych řekl pravdu, tak sága je průměrná, přečetl jsem to jednou a podruhé s enemůžu přinutit a to jsme zvyklý číst některé věci klidně 20 x

Ale povídky jsou skvělé., ty jsem zrovna 20 x četl

Hmm a z Dragonlance jsi četl jenom Kroniky že? Aha, takže teď můžeš všechno kritizovat protože do toho vidíš.... :twisted:  :P

Nepopírám Kroniky (mám je nejraději) jsou vyloženě session  DnD v povídkovém vydáním (tak to bylo i zamýšleno, je to první kniha TSR/WOTC), ovšem v dalších  knihách už se MW a TH vytříbily - ovšem ne každému musí vyhovovat takový vypravěčský styl, tj spíše než jednotlivá kniha se vám nelíbí vypravěčský styl - to po tom ale není chybou knihy, že.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
no ogre o štylistike toho vieš ako vidím dosť :lol: , tu sa nieto o čom hadať... proste do toho vidiš jak ja do chovu latimérie divnej :lol:
..ako sapko nemá spád? :roll:


noo neviem či kroniky... bolo to o tych bratoch. jeden uber carodej a druhy Sapko..ehm, alkoholik :lol: ..
ale bola to taka volovina, že som ani prvu knihu nedočital. strašne stupídne... nehorazne uboha blbosť. a to ako bez uražok, ale to aj Slávna Päťka bola napinavejšia...a menej fádna...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun