HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa


Shadow napísal:
Ja si ta dovoli opravit Kaya, fanfiction vychadza aj knizne ako zborniky z rozlicnych sutazi a tak (a povedz mi ze v sutaziach nieje fanfiction :))

Jo to je jedina vyjimka - ale podle me to take neni az klasicka fan fiction, fan fiction to snad prestava byt v okamziku kdy to vzjde :)


Hore
   

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.10.2004
Príspevky: 1
Body: 5
Bydlisko: Blava

Neprítomný
hele lide... kubil by som od niekoho knihy zabijec draku a zabijec bestii... cena zalezi od stavu knih... :ikonka27:


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
FanFiction
Tam najdete take sialenstvo, ze az! Napriklad davaju dokpy Aragorna s Legolasom a ine srandy ale su tam aj seriozne fanfictiony.. Teda, mam taky nejasny pocit..

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.09.2004
Príspevky: 59
Body: 5
Bydlisko: Wutai

Neprítomný
Citácia:
Tam najdete take sialenstvo, ze az! Napriklad davaju dokpy Aragorna s Legolasom a ine srandy ale su tam aj seriozne fanfictiony.. Teda, mam taky nejasny pocit..


Ja viem. Ale keď vieš, kde hľadať, tak sú tam naozaj skvosty. Ja mám napríklad veľmi rada Faramira a Éowyn a pár poviedok je úžasných.

A len tak mimochodom. Toto sa konečne začína podobať na to , čo som zamýšľala. Ľudia, ktorí diskutujú o poviedkách, ktoré našli na nete.

_________________
"I am known by the sky, the earth and the people, if you want me to defeat the evil, just call my name…the flower from Wutai..."


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun