HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia

Ktorá poviedka sa vám páčila najviac?
Cesta, z níž není návratu 6%  6%  [ 1 ]
Zaklínač 25%  25%  [ 4 ]
Zrnko pravdy 0%  0%  [ 0 ]
Menší zlo 25%  25%  [ 4 ]
Otázka ceny 0%  0%  [ 0 ]
Konec světa 0%  0%  [ 0 ]
Poslední přání 6%  6%  [ 1 ]
Hranice možností 0%  0%  [ 0 ]
Střípek ledu 6%  6%  [ 1 ]
Věčný oheň 19%  19%  [ 3 ]
Trochu se obětovat 6%  6%  [ 1 ]
Meč osudu 0%  0%  [ 0 ]
Něco více 0%  0%  [ 0 ]
Něco končí, něco začíná 6%  6%  [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 16
Autor Správa


hej,asi tak.. :) v Zaklinacovi sa podla mna ludia realnejsie spravaju ako v PP..


Hore
   

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Pan prstenov je az primitivne jednoduxy z hladiska postav.jednoducho ty si dobry,ty zly a jedine zmeny charakterov su spojene s vplyvom prstena.Ta kniha mi uz lezie na nervy,neviem,co na nej vidia.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ked som cital  hobita mal som 11 takze celu seriu beriem ako rozpravku a  docela ma sere ten hype boom okolo filmu, realie su v pohode ale je to jedna linia s dvoma zvratmy, holt pisal to pre vnucata (myslim trilogiu lotra )

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
neberte moj prispevok zle, ale v lotrovi je privela cnosti a hrdinskych skutkov-horsie ako film  kod navajo

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Je to nuda,neskutocna,jednotku som precital len tak tak,silou vole dovolim si povedat.A to som vtej dobe citaval vela a rad.To boli casy :D .

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
moje prve fantasy ak neratam poviedky zo zornicky :twisted:

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
prave som si vsimol ze som skoro skopiroval keirin vyrok, uz budem citat aj stare strany     alebo je to moje alter ego?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
v diskusii o Pánovi Prsteňov navrhujem pokračovať tu: http://forum.annun.sk/viewtopic.php?p=3449#3449  :wink:


Hore
 Profil ICQ  


proste zaklinac je velmi dobra fantasy..mi este kamarat hovoril,ze MAG je tiez dobra fantasy..vraj to stoji za to...
Citácia:
i wish i had an angel for one moment of love...


Hore
   

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Jo zaklínač je děsně reálnej.Loví tam obludy pobíhaj tam zdivočelý elfové a kouzelníci řeší svý politický spory.Je vážně o moc reálnější než PP!Co blbnete Tolkien vytvořil vzor a všichni od něj v ve větší či menší míře opisujou už jenom to putování za různými úkoly!Utvoří se skupinka a jede se.A že v Geraltovi není černobílo?No a co?Nevšimla jsem si že by Geralt byl nějakej zápora.Jediný s čím má problém je osud a přijmutí Ciri.Boromir byl stopro klaďas jo?Přece jsou tam naprosto stejný zákonitosti. můžeš říkat co chceš,že je Zaklínač lepší.Možná.To je věc názoru.Jenže PP a Hobit bude a je vzorem. je to tak.Ať se vám to líbí nebo ne Tolkien byl první.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
myslim ze PP bol dost originalny. je pravda ze v niektorych castiach dost nudny ale ked sa tym clovek prehryzol tak za odmenu sa mu to vratiloa 3-krat. apropo zaklinac...vyborne dielo. to co sa deje v tej knihe je niekedy priam neuveritelne. niekedy je to az kruto realne. a co som zral najviac? to ze velky hrdinovia neummierali velkou smrtou(mozno nie vsetci ale bolo ich dost)..napr daky velky general nilfgaardanov. strasny sef a umrel tak ze utekal cez mociar a zastrelili ho od chrbta a nik netusil kto to bol....parada....super super super...mozem len odporucit.....toto by sa malo ucit aj na literature a nie daky debilny silan a podobny rebeli.....


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Cahir Mawr Diffrin aep Ceallach ruleeeeeezzzzzz!!!!! Je to jednoznacne moja naoblubenejsia postava! Kedysi davno, konkretne asi pred takymi dvoma rokmi, som kdesi objavila Hostinec "U stareho elfa". A napriek tomu, ze hostinsky nemal sajnu, s kym sa to ma stretnut, sa so mnou naozaj stretol a pozical mi na moje dlhe a nekoncne naliehanie Krev elfu. Prisla som po mini-stertku domov a citala a citala a citala a ked som skoncila, chcela som samozrejme dalsiu!! :D Co sa dalo u Sapkaca, ktory bol dovtedy pre mna cudzim pojmom, predpokladat. Na moj prevelky udiv mi mama vytrhla z ruk Krev elfu a sama to precitala. A tak sme s mamou precitali celu sagu, co bolo dost cudne, lebo mama sa nidky nepohorsovala nad tymi "peknymi" vyrazmi, ktore pan Sapkowski tak rad a casto pouziva.. *grin* "Kurrrrvaaa mat!" :lol: Takze zhltla som (nie doslovne!) celu Sagu o zaklinaci a Ciri a bola som prenestastna a presmutna ze moj zlatucky Cahirko je zrazu... No, nic. Ziadne spoilery, pre tych, ktori necitali! :twisted: Fakticky, v niektorych castiach sagy som sa rehotala ako pomatana aj z malickosti, tkore cloveka niekedy ani nerozosmeju a niekedy som sa zase ponorila do vod melancholie a smutku za mojich oblubenych hrdinov. So sagou v ruke sa da prezivat pribeh, ktory navzdy ostane vo vasom srdci! A preto si to asi zajtra kupim, aby som nemusela od nikoho vymahat pozicanie, ked dostanem chut na Sapkaca. ^____^
(Alebo si kupim nieco nove, co som este necitala???)

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Nightfall napísal:
a co sa tyka oblubenych postav Dijkstra je super ale perfektny je Yarpen Zigrin a jeho Ogari..a vobec trpaslici su tam skveli 8)

citat ze vsetky: "Rytier bez jazvy je k.o.k.o.t a nie hrdina" :lol:


tak na tomto citate som mrel asi pol dna. trpaslici su uplne super. hlavne ked sa v krvi elfov opil myslim ze zigrin a nadaval na ludi ako sa furt rozmnozuju a tak. ale moj favorit je papagaj feldmarsalek duda. ako uz toho vymyslel??? :lol: :lol:


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Kleriker napísal:
Pan prstenov je az primitivne jednoduxy z hladiska postav.jednoducho ty si dobry,ty zly a jedine zmeny charakterov su spojene s vplyvom prstena.Ta kniha mi uz lezie na nervy,neviem,co na nej vidia.


denethor sa zmenil vplyvom palantiru. ale v podstate mas pravdu s tymi zmenami. a dost postav je tam fakt ze bud zly alebo dobry. ale denethor nebol az taky jasny. co na nej vidia? asi vsetko. ze to ako to napisal a vymyslel je uplne brutal. podla niektorych opisov by si mohol rozlozit aj stebla travy a listy na stromox. tak fantasticky je to napisane. a proste je to klasika. ako keby si sa venoval vaznej hudbe a nepocul mozarta. asi o tom to je.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
nage napísal:
Cahir Mawr Diffrin aep Ceallach ruleeeeeezzzzzz!!!!! Je to jednoznacne moja naoblubenejsia postava! Kedysi davno, konkretne asi pred takymi dvoma rokmi, som kdesi objavila Hostinec "U stareho elfa". A napriek tomu, ze hostinsky nemal sajnu, s kym sa to ma stretnut, sa so mnou naozaj stretol a pozical mi na moje dlhe a nekoncne naliehanie Krev elfu. Prisla som po mini-stertku domov a citala a citala a citala a ked som skoncila, chcela som samozrejme dalsiu!! :D Co sa dalo u Sapkaca, ktory bol dovtedy pre mna cudzim pojmom, predpokladat. Na moj prevelky udiv mi mama vytrhla z ruk Krev elfu a sama to precitala. A tak sme s mamou precitali celu sagu, co bolo dost cudne, lebo mama sa nidky nepohorsovala nad tymi "peknymi" vyrazmi, ktore pan Sapkowski tak rad a casto pouziva.. *grin* "Kurrrrvaaa mat!" :lol: Takze zhltla som (nie doslovne!) celu Sagu o zaklinaci a Ciri a bola som prenestastna a presmutna ze moj zlatucky Cahirko je zrazu... No, nic. Ziadne spoilery, pre tych, ktori necitali! :twisted: Fakticky, v niektorych castiach sagy som sa rehotala ako pomatana aj z malickosti, tkore cloveka niekedy ani nerozosmeju a niekedy som sa zase ponorila do vod melancholie a smutku za mojich oblubenych hrdinov. So sagou v ruke sa da prezivat pribeh, ktory navzdy ostane vo vasom srdci! A preto si to asi zajtra kupim, aby som nemusela od nikoho vymahat pozicanie, ked dostanem chut na Sapkaca. ^____^
(Alebo si kupim nieco nove, co som este necitala???)



moja rec. tato saga ma uplne dostala. aj poviedky su fantasticke(teda zatial mam iba prvu cast ale uz brusim zuby na druhu)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun