HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Hobbit napísal:
Zabijac je naozaj sranda ja som cital najprv zabijaca drakov a teraz mam za sebou uz aj skavenov a demonov ale je to sranda aj ked sa to zacina opakovat a skaveni si to vzdycky pokazia.
Najlepsia je ich logika nadradenosti a opatrnosti...
A hlaska "Vypustil pyzmo strachu je uplne super." :ikonka38:


JJ tie hlasky su super a je ich tam viac pohodbnych. Ale to je na tom prave to super sice sa opakuju ale bez nich by to nebolo ono. Uz len tato :" Presiel prstom po ostry sekery az sa na nej objavili kvapky krvi." + - .. ale bez toho by to uz bolo suche. Patri to k pribehu. urcite si precitaj zabijec demonov to je sila fakt.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Posledny diel sa bude urcite volat Godslayer :wink:
A urcite v nom Gotrek Gurnisson zomrie. Konecne sa mu dostane hrdinskej smrti v bitke ako cely cas tuzi. Felix Jaeger to bude pisat ako fuzaty plesaty starec ako spomienky na mladost :cry:
Knihy od Wiliama Kinga su velmi dobre citatelne, aj ked ako som tu uz videl mate nazor ako ja ze Zabijac vampirov bol najslabsi. Vidno ze teraz zije v Prahe, lebo jeho hrdinovia sa vkuse ochlastavaju pivom :D Nezaprie sa jeho zivotny styl.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
No to ze 10 cast sa bude volat zabijas Bohov a to ze Gortrek zomrie som uz pocul len som vedel na 100% povedat ci to taj skutocne bude.. ale vyzera to tak ze nieco pravda na tom bude. Skoda ze tento rok sa zatial vydanie 8 neplanuje.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Marcus napísal:
No to ze 10 cast sa bude volat zabijas Bohov a to ze Gortrek zomrie som uz pocul len som vedel na 100% povedat ci to taj skutocne bude.. ale vyzera to tak ze nieco pravda na tom bude. Skoda ze tento rok sa zatial vydanie 8 neplanuje.


Kingovi teraz viac chuti ceske pivo a holky ako pisanie :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
:lol: no asi tak.. a mam pocit ze sa viac zameriava na nove scifi ako na staru seriu.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
to je jedno, hlavne nech viac pise a menej chlasta :D
Tiez si si vsimol ze odkedy je King v Prahe, Gotrek a Felix stale chlascu? :D
Nic proti tomu, ale aby to nebolo ze v 10. dieli Gotrek umrie a v 11. sa Felix uchlasta k smrti :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Ogre napísal:
to je jedno, hlavne nech viac pise a menej chlasta :D
Tiez si si vsimol ze odkedy je King v Prahe, Gotrek a Felix stale chlascu? :D
Nic proti tomu, ale aby to nebolo ze v 10. dieli Gotrek umrie a v 11. sa Felix uchlasta k smrti :lol:


No tak oni chlastali dost aj v prvych castiach.. aj ked neviem presne od kedy zije King v Prahe ale je pravda ze chlastaju stale viac.. Ved co im ine ostava aby sa celkom nescvokli z toho vsetkeho co preskakali??.
A neboj sa 11 kniha nebude takze Felix sa upije na konci 10 :lol:


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.09.2004
Príspevky: 73
Body: 5
Bydlisko: Spodne vrstvy spolocnosti

Neprítomný
He, a este k tym opakovanym vyrokom, tak to "a ak si to vsimol, nedal to najavo" a jeho obmeny ma uz po dvadsiaty krat v jednej knihe dost stvalo...

_________________
"Mors principum est..." Smrť je len začiatok....


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Michael napísal:
He, a este k tym opakovanym vyrokom, tak to "a ak si to vsimol, nedal to najavo" a jeho obmeny ma uz po dvadsiaty krat v jednej knihe dost stvalo...


jj tak toho tam bolo fakt dost vela ...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Michael napísal:
He, a este k tym opakovanym vyrokom, tak to "a ak si to vsimol, nedal to najavo" a jeho obmeny ma uz po dvadsiaty krat v jednej knihe dost stvalo...

Mozno je to len zlym prekladom, neviem, original som v rukach nemal


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Presne tak, bud autor alebo prekladatel mali pravdepodobne velmi obmedzenu slovnu zasobu :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
prave toto my udrelo do oci uz pri prvej knihe
ale na jeho obmedzenost som nadaval dost aj pri inych topicoch takze to necham tak

len sa mi zda ze tazi prachy na tom ze je to warhammer, hoci black library vydava 100 nasobne lepsie knihy

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Takze pre vsetkych fanusikov Kinga, konkretne knih zo sveta W40 prinasam dobru spravu, uz koncom tohto mesiaca pride na trh uz 4 pokracovanie "Hviezdneho vlka" s nazvom Vlčí břit. +  tak isto koncom mesiaca pride uplne nova trilogia s nazvom Andělé smrti.

Bohuzial na "Zabijaca" si budeme musiet asi pockat este rok. :cry:


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
aj já ještě nesehnal ani dvojku Ragnara a už je čtverka?  :ikonka37:  ... no aspoň si to všechno přečtu najednou :)

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
No tak asi pred tyzdnom som docital Andelov smrti a Vlci brit a poviem Vam oplati sa. Nebudem tu teraz rozpisova o com to je len poviem tolko:
Vlci brit (WH40K) :sa prekvapivo  nestal kopiou predoslych casti kde jedinym problemom bolo kolko zasobnikov ma Ragnar v zalohe. Do pribehu sa dostavaju intrigy a silna korupcia. Velmi zaujimave citanie , aspon mne sa pacilo.

Andele smrti: :Uz po prvych par stranach som ostal prekvapeny. Velmi milo pretoze  som cakal styl ktory poznam zo Zabijaca a WH40 000 a nedockal som sa. W.King vytvoril novy svet , svet temnych elfov vladnuci ludom.  V pribehu je mnozstvo zaujimavych postav ktore niesu len do poctu ale kazda ma svoje miesto a ulohy, bez ktorych by vznikali prazdne miesta. Dej volne plynie v prijemnom temte ,ziadne preteky,  a smeruje k jasnemu cielu. Pocas celej prvej casti tejto trilogie autor v naznakom odhaluje minulost  postav, ktora podla mna bude zasadnou castou v pribehu. To sa ale dozvieme aj v dalsich castiach.

_________________
Ako sa hovori :"kto druhemu jamu kope kym sa ucho neodtrhne..." ci to je nieco ine?


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun