HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
No aj ja by som ešte pár kníh bral, akurát si fakt neviem predstaviť, čo by už mohlo byť tak nabúchané, aby tomu dovolil Gotreka zabiť. Draka už sejmul, takže Galrauch asi nie, takže to vidím skôr na Archaeona. Na niektorého Boha Chaosu ho snáď nepošle, to by už bolo moc, Gotrek Negotrek...


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
co ja viem tak ma byt knih 10 cize este 3 by mali vysjt.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
tak ako ragnar aj gotrek by mohol poriadne schytat
a teraz ked sa otovrila nova ofenziva chaosu (vid games workshop)
mohol by ho poslat proti niakemu Zarovi

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
farar_metod napísal:
tak ako ragnar aj gotrek by mohol poriadne schytat
a teraz ked sa otovrila nova ofenziva chaosu (vid games workshop)
mohol by ho poslat proti niakemu Zarovi


Co ja viem tak Gortek na koniec  bude bojovat so samotnym bohom chaosu. s ktorym to neviem a neviem ani ako ten boj skonci...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Tak niekde by sa musela stať hrozná chyba, ak by si teraz vedel, ako ten boj skončí... :D


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To o tom bohovi chaosu som počul aj ja ak to nejaký boh bude tak by to mal byt velky Premenovač Tzentch lebo je podľa mna najsilnejší a má najlepších prisluhovačov (napr AREK SRDCEDĚMON )

O tom schytávaní ja to až tak velmi rád nemám samozrejme že aj hlavný frdina nesmie byť nezranitelný ale aby ho nepriatel najsk"r dokatoval a on to nakoniec vyhral to mi nesedí mám rad keď sú sily vyrovnané napr. ako to bolo v Karak dume Gotrek vs Demon
Dobre sa mi to čítalo lebo boli vyrovnaný.......

čo sa týka toho Ragnarovho schytávania tam to autor mierne prehnal lebo keď mu už začínali vyliezať aj črevá a on to rozchodil touž bolo trošku veľa aj na Hviezdneho vlka
ale prelknúť sa to dalo.

čitali ste nieko už aj HV3 Šedý lovec?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
No ktory to bude to fakt neviem ale aj mne sa zda ze by to mohol byt Premenovač Tzentch.
Inak ten demon AREK SRDCEDĚMON ten sa mi pacil. To bolo tusim v tretej casti zabijec demonu co bola ta velka bitka v Praag. ci v siestej? Uz fakt neviem.

Co sa tyka Ragnara tak to je pravda ze to trosku prehnal ale velmi silno mi to pripomina Gorteka.

Ja uz som cital aj Sedeho lovca. Je to dobra cast , aj ked niektore kritiky hovoria ze je to najslabsie z celej serie ale na druhej strane v porovnani s inymi knihami je to stale genialne. :lol:
Podla mna je to super. Putave a dobre sa to cita a je to plne krvy hehe ale na to som si uz zvykol a u Kinga by ma velmi prekvapilo keby to tam nebolo. Je to stale pisane cez spomienky takze na zaciatku a na konci je cast ktora objasnuje a dotvara dej.Je to tretia cast serie takze sa tam uz vyformovali niektore postavy co su od zaciatku a maju dobre hlasky takze sa aj pobavis.
Na buduci rok by mala vyst 4 cast s nazvom Vlčí břit a na to sa uz velmi tesim, aj ked viac by ma potesila 8 cast zabijaca.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 72
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Mne sa naojviac asi pacil zabijac upirov , :twisted: to fakt nemalo chybu


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Mam tu pre vsetkych fannusikov Kinga podla mna super spravu. Niekedy v priebehu tohto roka uzrie svetko sveta 4 kniha W 40 , to je mam pocit dost znami fakt ale co je podla mna NOVE je to ze tak isto tento rok pride na nas trh UPLNE NOVA CAST TRILOGIE ANDELE SMRTI - pojde o pribeh vojakov elitnej lahkej pechoty zo sveta podobneho nasmu z 18 storocia obohateneho o magiu a drakov.

Ludia neviem ako vy ale ja sa uz neviem dockat. :lol:


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
mphla by som niekoho poprosit o bibliografiu??? :D


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
zabijav vsetkeho -neviem presne od upirov cez skavenov trollov, az po drakov, ragnar space wolf, ragnars claw,grey hunter, potom vyber poviedok do maelstromu ma tam par kusov (osobne mam najradsej dana abnetta ten strci kinga do vacku prvym slovom ale na slovensku sa neda zohnat)

_________________
Blep


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
asi sa mi nieco stane, ked to nebudem citat poporadi?? lebo neviem skade mam zacat.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
netreba mozno ti ujde par dlhodobo pribehovych veci ako kde-kdo umrel v minulom diely ale inak su to pribehy sami osebe, ale ragnara treba za sebou

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
andelika napísal:
asi sa mi nieco stane, ked to nebudem citat poporadi?? lebo neviem skade mam zacat.


Zabijaca mozes kludne od 3 ja som tak zacal a v pohode sa dalo. Ale ako uz farar_metod hovoril Ragnara (warhammer 40 000 ) treba od zaciatku.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 52
Body: 5
Bydlisko: City of glorious brotherhood

Neprítomný
Zabijac je naozaj sranda ja som cital najprv zabijaca drakov a teraz mam za sebou uz aj skavenov a demonov ale je to sranda aj ked sa to zacina opakovat a skaveni si to vzdycky pokazia.
Najlepsia je ich logika nadradenosti a opatrnosti...
A hlaska "Vypustil pyzmo strachu je uplne super." :ikonka38:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun