HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Takze rad by som videl vase nazory na eBooks a original nefalsovane KNIHY.....co je podla Vas lepsie a praktickejsie(moj typ - origos knihy nenahradi ziadny monitor ani komp :D )


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
zatracene.....tak tato tema mala ist do literatury a nie sem...annuun....ak sa to da preniest urob to please....alebo sa ozvy na meloolem@centrum.sk


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ebooks su dobre, ale papieru sa nic nevyrovna.
Si predstav ze by si zadok utieral grafickou kartou. :ikonka42:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Tu nie je o com sa bavit. Knihy su jedinecne a ziadny comp to nemoze nahradit.


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
papier rulez :P
ked sa podari spravit monitor taky,ze si ho mozem dotrepat do postele a listovat v nom,potom sa to vyrovna :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Papier ruuleez. O tom niet pochyb.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Papier je fajn, ale rád sa nechám presviedčať o opaku, ak by mi niekto z vás chcel kúpiť palm. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Prva kniha bola vydana v Cine ak sa nemylim a bolo to NAOZAJ VELMI DAVNO. Knihy prezili vsetkych ak sa nemylim. Napriek tomu, ze niektoi blazni ich s krutostou palili (napriklad ako ti blbci v USA palili HP) mysliac si, ze je to idelo Diabla, tu mame knihy stale aj ked teraz uz nie su viazane v kozi. Predsa len, zvieracia koza na obale knihy.. Nie vdaka. Kniham sa nic nevyrovna. Mozete si ich chytit, ohmatat, ocapkat (pri dnesnych lepenych vazbach to aj tak vyzera, chuda obalka je cela donicena od zlych ludskych ruk, ktore s nou nevedia jemne zaobchadzat!) a podobne. Niektore knihy mate doma mozno dokonca zamastene od jedla a spinavych ruk alebo oslintane od psa. Je to tak, od knih sa niekedy proste nevieme odtrhnut. Su skutocne, vyrobene z dreva, ked ich date na dlhu dobu do police, mozete citi ich kraznu vonu, vonu dreva a papiera. Ked si sadnete a zacnete cumiet na monitor, jedine co ucitite je prehrievajuci sa CPU v pocitaci samotnom a popripade ucitite spaleny prach na vasom milom monitore. ^_^; A tak teda, hovorim, niet nad dobru kvalitnu tlacenu knihu, ktora sice "zabija" stromy, ale mozem ju drzat v ruke a listovat si v nej kedykolvek sa mi zachce. A dokonca nepotrebujem ani elektriku (ak teda nie je tma.. :twisted: ).

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ja len ze podobna tema tu uz je :roll:

http://forum.annun.sk/viewtopic.php?t=341


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Annun povedal, ze je o niecom inom a tak nic nemazal.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
belial napísal:
papier rulez :P
ked sa podari spravit monitor taky,ze si ho mozem dotrepat do postele a listovat v nom,potom sa to vyrovna :lol:



nieco take uz existuje. akurat sa v tom neda listovat. ale mas LCD monitor ktory neni spojeny s kompom. je to zwerina.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
inak nedavno som konecne dostal zaklinaca 1...proste parada...cize->oldskuul knihy nemaju konkurenciu. a to co napisal NAGE bolo dost huste. milujem knihy uz len preto ze su. proste ze mi to kwasi v policke a kukam sa na ne kazdy den a som na seba pysny ze som ich uz tolko zmakol :-) a ked je pekny obal tak je to velmi vhodne aj ako dekoracia. to nieje ako kukat na monitor a ak je mucny tak si este aj pokazit oci. proste knihy, knihy a este raz knihy. len akurat PAPERBACK neznasam. clovek musi na to davat velky pozor ak chce aby sa to zaxovalo. a mam rad ked je ten papier taky nahnednuty (myslim ze to je recyklovany) a paradne vonia. ten biely je mucny a mam zimomriavky ked listujem 8)


Naposledy upravil meloolem dňa Ne. 02. Jan 2005, 23:42, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Knihy papierove su fajn, ale kym na nich nebudem mat... tak budem citat na kompe...

Casom budu eBooks castejsie... a castejsie...

Tiez som za papier... ale zvikol som si na ziaru monitora... Cim bude technika dostupnejsia, llacnejsia a vykonnejsia... budu sa stale viac citat eBooks. Predstav si ze mas celu kniznicu v jednom palme... stovky kníh... pri stahovani das celu kniznicu do vrecka

Vlastne uz citam skoro furt len cez monitor...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Aha, skvele... :? A oci potom budeme menit kazdy tyzden. Len ci aj tie si bude taky priemerny clovek moct dovolit, hmm? Ci uz take alebo onake vyzarovanie, nemyslim si , ze niekedy docielime aby bolo vsetko 100% bez ucinkov na zdravie... Ke dlho cumim na monitor, zacne boliet hlava trochu a potom aj oci... Neznasam ten pocit.. A pozerat sa na compe na cierne pismenka na bielom pozadi? Ved to by ma rovno zabilo! Ja radsej knizky, moje milovane knizocky so sexy obalkou farebnou v ktorej sa mozem vyziiiivaaat... Ah ake kraaasneeeee!!!!
ALe inak ja mam doma Sagu o zaklinaci a Ciri celu na compe a myslim ze aj tie dve knihy poviedok o zaklinacovi mam takto. Ale necitam to. Chcem si kupit knihy, radsej.. aj tak, Sagu som uz citala.. :D

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
urcite papier , e books citam len preto ze su zdarma- ale nie som sooc len je to dostupnejsie
, problem je v tom ze palm nemam a monitor do eliny alebo pod laviuo ci na zachod nedam

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun