HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 161 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia

Pacila sa ti tato kniha?
Ano 79%  79%  [ 34 ]
Nie 21%  21%  [ 9 ]
Celkový počet hlasov : 43
Autor Správa

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
nepadol mi leo takze andelov som ani necitala

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak ja musim povedat, ze som tuto knihu doslova "zhltol" za jeden den(vcerajsi). Ta kniha ma dostala-podla mna je super. A to s tymi kapitolami len pomaha ku gradacii a cloveku sa ani nechce prestat citat...Necital som Tajny ostrov templarov, taktze originalitu neviem posudit, ale vela veci su historicke fakty ktore sa jednoducho musia odniekial opisat :P
Da Vinciho kod je ale podla mna jednoznacne inteligentny napinavy pribeh podlozeny historickymi faktami...Musim zohnat aj Anjelov a demonov. :)

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
kod bol super ale k tym anjelom sa newjem furt dostat lebo padre(otec) to este furt cita. zrejme ho to az tak nezaujalo ako kod lebo to cita uz asi 4 dni. a ja teraz nemam co citat.

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
No, kniha to nebola zlá, čítala sa celkom dobre, ale nič extra, príliš povrchná. Tie hádanky boli miestami zaujímavé...ale to odhalenie učiteľa prekvapivé vôbec nebolo, to bolo jasné tak od stredu knihy - Učiteľ musel byť niekto, kto sa v knihe vyskytoval od začiatku, Brown by ho nevytiahol na posledných 10 strán len tak z ničoho....

Na Anjelov a démonov sa ani nechystám, stačila mi anotácia - zasa záhadná vražda, zasa tajomné bratstvo, akurát francúzsku vedkyňu nahradila talianska vedkyňa, to mi ako dostatočný rozdiel nepripadá....


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ucitel tam zas nebol od zaciatku....ja som to inak typoval na dakoho z cirkvi....bola to halus a vobec nebolo take jasne ze ucitel je teabing.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
meloolem napísal:
ucitel tam zas nebol od zaciatku....ja som to inak typoval na dakoho z cirkvi....bola to halus a vobec nebolo take jasne ze ucitel je teabing.....


presne tak. Inac, ja som jednu chvilu na ucitela tipoval toho policajta, Bezua Facheho...Ale to len chvilu. urcite som necakal Teabinga.

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Napodobne. Dotycneho "XY" by som fakt netipovala a pokial to niekto tusil od prveho momentu ako sa "XY" objavil, tak hlboko obdivujem jeho schopnosti hraniciace so Sherlockom Holmesom. Mna to odhalenie prekvapilo, ale celkom prijemne, nakolko nerada viem hned po druhej kapitole ako cely pribeh skonci.


Naposledy upravil Airin dňa Po. 10. Jan 2005, 22:27, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
aldebaran..presne na tomto sa namotaval aj moj otec :D

a je fakt dobre ze clovek nevie po prvych dvoch kapitolach ako to dopadne a kto je kto

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Airin napísal:
Napodobne. Teabinga by som fakt netipovala /skor toho policajta - Bezu Fache/ a pokial to niekto tusil od prveho momentu ako sa Teabing objavil, tak hlboko obdivujem jeho schopnosti hraniciace so Sherlockom Holmesom. Mna to odhalenie prekvapilo, ale celkom prijemne, nakolko nerada viem hned po druhej kapitole ako cely pribeh skonci.


Zvery bozie, Sodoma! Aspon by ste mohli napisat pred a za prispevok
<spoiler>

a


</spoiler>

Aby ste nekazili zazitok tym, ktory sa len chystaju.


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Predpokladala som ze sa sem pridu vyjadrit ludia, ktori to uz citali. Svoj prispevok som dodatocne opravila, aby nekazil umelecky zazitok dalsim generaciam.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
alef0...hups :D ....ja som tiez myslel ze sem pridu ludia ktori to uz maju za sebou 8)

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
aldebaran napísal:
presne tak. Inac, ja som jednu chvilu na ucitela tipoval toho policajta, Bezua Facheho...Ale to len chvilu. urcite som necakal Teabinga.


inac ja som tiez tipovala facheho...ale casom sa mi to zdalo moc jednoznacne, v dobrych detektivkach byva vzdy vrahom najmenej podozriva osoba, preto ma napadol neskor aj teabing...
je to zas po dlhsom case kniha, co ma oslovila....priklanam sa k nazoru, ze jezis bol clovek z masa a kosti a mal aj zenu, nech si krestanska cirkev hovori co chce, i ked to bol mimoriadny clovek s velkou charizmou a mimoriadnymi schopnostami...

_________________
voda, co si tecie zivotom


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
tak tak...ja nespochybnujem jezisa a jeho skutky len ta jeho nesmrtelnost mi nesedi....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
chcel som to citat, a preto som sa siel pozriet na vas nazor - tu knihu mam pred sebou a teraz viem ze ucitel je teabing!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Blep


Naposledy upravil Ozzy dňa So. 12. Feb 2005, 11:30, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
A sakra, ďalší nešťastník, čo v dobrej viere zavítal do tohoto topicu, netušiac, čo tu nájde....

Ale ja som v tom nevinne, ja som ho menom nespomenul... :oops:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 161 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun