HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 5 ] 
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
z polic knihkupectiev sa na mna neustale valia niektore tituli ktore tam vidim furt a stale ich prehliadam takze napriklad-kockodlak xin
casovalky-gambit s ivanhoem a podobne -ak ste na podobny okupacny fenomen narazili alebo mate s niakou touto knihou skusenosti (mozno su dobre) prosim podelte sa

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
KOčkodlak Xin je super. Odľa mňa. Čítala som tri časti, štvrtú ešte nie, elbo nemám, ale chcem si aspoň požičať. Je to síce také trochu enchutné, ale veľmi dobré. Mám rád štýl pána Lewandowskeho.... :D

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ja len preto lebo vzdy to na mna vybafne, ale nikdy si to nekupim, takze prec zo zoznamu knih ktore nie...

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Pokiaľ ide o Kočkodlaka Xina, možno by si si ho mohol najprv od niekoho požičať. Nie každému sa to totiž páči. je to taký trochu nechutný príbeh, ale mne sa to veľmi páči. Aj keď to samozrejme nie je Sapkowski. 8) Je to fajn, tak keď to nabudúce na teba vybafne, skús si prečítať najprv zadnú stranu obálky a rozmysli si, či to beriš. Podľa môjho osobného názoru, bola prvá časť najlepšia, druhá bola trochu menej dobrá a trojka sa celkom dala. Ale vcelku sa mi páčili všetky tri časti, ktoré som zatiaľ čítala, veľmi dobré. :)
Oh, táto téma by sa možno mohla o chvíľu premenovať, ak ti nikto viac neodpovie ohľadom ostatných kníh a budeme hovoriť len o Kočkodlakovi. Ale to sa ešte uvidí...

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
beham to skusit

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun