HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 291 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.09.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Caute vsetci, po par emailoch od maja (aspon myslim ze to bol on), by som sa k vam rad pripojil. Rad hram DrD ale v pohode si zahram aj inu hru (najradsej mam ale DrD a po rocnej pauze by som si ze rad zahral). Pokial viem tak bude zraz dalsi tyzden v stredu alebo stvrtok, urcite pridem. Mam len otazku aky mate level a ake povolania su uz v hre. V pohode si zahram za hocijaku postavu len my to treba dat vediet trochu dopredu (inak mam rad Valecnika, hraniciara a kuzelnika). Keby ma chcel niakto kontaktovat, tak mam email michal.groch@mac.com. Tesim sa az sa stretneme. :D


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdravim Ta hax! Vitaj na fore.

Hax je chalan, s ktorym som sa skontaktoval cez ceske Rpg forum a zavolal som ho, ze ak chce nech si s nami zahra. Dufam, ze budete suhlasit, aby sa k nam pridal. Hax spominal, ze by mozno zavolal aj kamosa. Mne by to len vyhovalo. Cim viac nas bude, tym lepsie. Takze zalezi len na Vas, ci prijmete novych hracov.

Hax, hrame 2. uroven. V druzine su clovek zlodej, elf kuzelnik, barbar valecnik a barbar kuzelnik. V klude si mozes dat hraniciara alebo valecnika. Musis si vymysliet nejaky backround (pozadie), nieco o postave, charakter, minulost. Potom budeme musiet spolocne vymysliet ako Ta zakomponujeme do deja, lebo pribeh sa uz zacal.

Inac, hax, bolo by asi dobre keby si trochu nieco napisal o sebe. Aspon vek a ake mas skusenosti s RPG hrami.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.09.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mam 16 rokov a s RPG hrami mam uz niake skusenosti. Hral som asi pol roka DrD a carodeja. Inak milujem RPG hry, rad robim PJ i ked nemam velke skusenosti ale rad vymislam postavy a dej.
Postavu uz mam vymislenu s historiou na 2 strany, je to clovek hraniciar. Pokial ide o to ako sa zapojim do deja tak by ste ma mohli najst napr. polomrtveho v lese alebo ma zahranit pre bandou zbojnikov a potom by som sa k vam pripojil (variacii je kopu). Inak milujem prepracovany dej a dobrodruzstva. Tiez mam otazku ci hrate aj s inymi postavami ako zo zakladnych pravidiel, ja strasne rad hram za strelca, tu je link na cele pravidla k postave:
Kód:
http://www.dracidoupe.cz/index.php?rub=prispevky_precti&co=novapovolani&id=2815&precist=ano&skin=dark

Inak moja zaluba je moj pocitac, snazim sa co najviac naucit o linuxe, sietach a programovany v pythone.
Chodim do prveho rocnika na strednej, na gymnazium. Tiez milujem simpsonovcou (mam okolo 200 dielov).


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chalani, mozeme sa dohodnut, kedy budeme hrat.
Je mi neprijemne ze posledne dva tyzdne nam to padlo. Nemozem za to. Snad Vas to uplne neznechutilo a chcete este hrat.
Mohli by sme hrat v stredu (1.10.) alebo stvrtok (2.10.). Napiste ktory z tchto dni Vam vyhovuje.
Pripadne sa mozete aj vyjadrit, ci suhlasite s novym hracom (hracmi).


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
s novym hracom suhlasim, ako vravi ma uz aj pozadie, tak nech ho sem pastne, a mozem v oba dni, naposledy som nemohol, lebo mi rezali dasno a trhali zub, co bolo uplne neckane, proste banalna polrocna prehliadka u zubara, ale tak som to dal spravit hned nech mam pokoj... no a ked po par hodinach pominul suprakain v diere po mojej hornej osmicke, tak za kazdy pohyb hlavou som platil konskym kopancom do hlavy a pil som si vlastnu krv, lebo som nevydrzal neprehltat a tak sa mi parkrat pustila krv... (skvele spojenie, prislo mi aspon vtedy velmi zabavne), takze sa ospravedlnujem, ale asi by som v ten den moc platny nebol...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
streda ci stvrtok to mi je jedno

novi hraci mi nevadia, prekricim ich :P
A vitaj hax.

Len ta upozornujem, ze background tvojej postavy sa riesit zrejme nebude. Toto co hrame je len kratky detektivny pribeh (aj ked uz davno nie oneshot ;) )

A inak mam dojem Majo ze uz mas dost hracov aj na kampan v DrD

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, hax, You are in.
Co sa tyka povolani, tak si mozes dat hocijake, vklude strelca. Len neviem ci ho vyuzijes, lebo toto dobrodruzstvo je skor detektivne. Ked budes mat backround, mozes ho sem napisat. Mozes aj napisat aky ma Tvoja postava vztah k magii a nadprirodzenym veciam. Je dost mozne ze potom Tvoj backround trochu upravim, aspon posledny rok zivota. Pripadne si mozes potom precitaj aj backroundy ostatnych postav. Najdes ich v tejto teme.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.09.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tu je moja postava:
Kód:
Traven z rodu zlatých elfov

Traven pochádza zo slávneho rodu elfov z Cormanthoru. Ako veľa elfov zo zlatého rodu aj on má čierne oči. Ked bol malí tak na ich dedinu zautočilo tajomne zlo (presnejšie to bola skupina Démonov, Ghour ktorých poslal pán démonov Baphmetor). Vtedy bola zabitá celá jeho rodina (aspoň si to myslí) a on sa zobudil až po 4 dňoch v Scardale. Podľa toho čo zistil ho našiel lesný druid Erakson hlboko v lese asi 5 míľ od dediny, ako jediná pamiatka na rodičou mu zostal náhrdelník ktorý mu dala jeho mama (viz. Travenov náhrdelník nižšie). Traven vyrastal medzi ľudmi a pestoval svoju nenávisť a pripravol sa k pomste. V deň 12 narodenín odišiel do lesa hľadať pomstu, síce našiel pána démonov Baphmetora ale nemal proti nemu žiadnu šancu a len tak tak sa mu podarilo vyviaznuť. S ťažkými sa dopotácal k druidovi Eraksonovi. Potom čo sa uzdravil začal sa pripravoť na odvetu. Za ten čas sa naučil žiť v lese a vnímať ho ako svoju súčasť. V deň 15 narodenín sa vydal do sveta aby získal dalšie skúsenosti.

Informácie pre PJ:
Pred 11 rokmi keď na jeho dedinu zautočili démoni neprežil len on ale aj jeho sestra, ktorú ale našli ľudia v severnom Cormanthore a potom ju odniesli do mesta Nyth (na západe lesa Lethyr). Jeho sestra je o 3 roky staršia a pri jednom útoku pirátov ju zajali a zobrali zo sebou, postupne sa z nej stal pirát.
Teraz plieni lode s ostatnými pirátmi. PJ môže zakomponovať do
deja jeho sestru, napr. on a jeho družina dostane úlohu zbaviť more pirátov a narazí na svoju sestru, pokiaľ ide o to ako ju vôbec pozná, musím dodať že je už len málo elfov zo starého zlatého rodu má čierne oči a pri pohľade na nu sa mu vybavia zážitky z detstva (ako sa spolu hrali a tak). Pokiaľ ide o Baphmetora  išlo mu o jednu určitú vec ktorú má Traven pri sebe a to náhrdelník ktorý mu dala jeho mama. Pokúsil sa mu ho dvakrát vziať. Prvýkrat pri tom útoku na dedinu, vtedy sa mu to nepodarilo pretože vystrašený Traven zabehol príliš hlboko do lesa a nikto ho nevedel nájsť. Dlho potom bol u ľudí a Baphmetor sa k nemu nemohol dostať. Po 9 rokoch za ním dokonca prišiel sám v túžbe za pomstou, Traven nemal ale žiadnu šancu a tak po troch dňoch blúdenia a ukrývaní sa v podzemí sa mu podarilo vyviaznuť, tento zážitok ho poučil a rozhodol sa naučiť všetko čo sa dá na to aby ho mohol poraziť. Hráč sa môže rozhodnúť hľadať dedinu kde sa narodil ale bude to pre neho ťažké, hlavne preto že si nepamätá kde sa nachádzala, PJ ale vie že dedina sa nachádza približne v strede Cormanthoru, pokiaľ ju hráč niakým zázrakom nájde, zistí že z nej ostaly iba ruiny. Náhrdelník je pre hráča (postavu) veľmy dôležitý a ked ho stratí alebo mu ho niekto neukradne nezastaví sa dokým sa mu nevráti. Traven je veľmy odhodlaný a má svoje zásady na ktorých si zakladá a nikdy od nich nepustí, ženie ho dopredu jeho pomsta a akákoľvek zmienka o jeho rodičoch a ich smrti ho dokáže riadne naštvať. Náhrdelník  má cenu okolo 100 zl (ale postava ho nikdy nepredá lebo má pre nu veľkú citovú hodnotu), váži približne 3 mn, od neho sa môže odvíjať dalšia úloha. Dôvod prečo ho Baphmetor chce je že odomiká vzácnu truhlicu ktorá sa nachádza v  podzemnom komplexe podhorov (na území zvanom hlbina). Nikto si už nepamätá čo sa v truhlici nachádza ale staré knihy hovoria o žezle ktoré má moc nad 4 elementami.
Je na PJ ci sa rozhodne začleniť náhrdelník do príbehu alebo nie, v prípade kampane je to ale priemne sprestrenie. Postava cíti od až nenávisť k všetkým kúzelnikom a tým čo používaju hlavne mágiu ,hlavne kvôli zážitkom z detstva a ešte nestretla nikoho kto by používal mágiu v prospech ostatných, pokiaľ ale bude v družine niaky čarodejník môže svoj postoj zmeniť. Zato hová
veľkú úctu ku všetkým hraničiarom (hlavne druidom) a válečkom s vyšším levelom ako je on.
Je veľmy obozretný i keď má cudzia postava dobrú povesť. Má presvedčenie zákonne dobre alebo zmetené dobro (pokiaľ ide o zločincov nemá veľké zľutovanie).


Postava je zasadena do sveta Forgotten Realms, je to moj najoblubenejsi svet, tiez mam rad asterion. V pohode sa to da upravit na hocijaky svet. Inak kampan by som si aj ja rad zahral.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hax napísal:
...Postava cíti nenávisť k všetkým kúzelnikom a tým čo používaju hlavne mágiu ,hlavne kvôli zážitkom z detstva a ešte nestretla nikoho kto by používal mágiu v prospech ostatných...
...pokiaľ ide o zločincov nemá veľké zľutovanie...
Cool. (as cool dice.)
Teraz uz len prist na to ako Ta prilepit k skupine zlocincov, ktora obsahuje dvoch kuzelnikov :lol: :)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akych zlocincov???

Sme uplne nespravodlivo uvazneni. Z dobrej vole sa vydame zo zabezpeceneho mesta oslobodit dedinu v prdeli sveta od "temneho zla* a ked zistime ze to ma na svedomi stara jezibaba tak pri pokuse jej zabranit konat zle skutky nadalej nas svojou necistou magiou porazi a predhodi nejakemu skorumpovanemu bacharovi.

Co znamena ze aj takly dobrucky elf by sa lahko mohol do podobnej basy dostat. ;)

Spolocnymi silami vsetko vypalime!

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.09.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Sme uplne nespravodlivo uvazneni. Z dobrej vole sa vydame zo zabezpeceneho mesta oslobodit dedinu v prdeli sveta od "temneho zla* a ked zistime ze to ma na svedomi stara jezibaba tak pri pokuse jej zabranit konat zle skutky nadalej nas svojou necistou magiou porazi a predhodi nejakemu skorumpovanemu bacharovi.
Co znamena ze aj takly dobrucky elf by sa lahko mohol do podobnej basy dostat.


To by islo, je viac moznosti ako by som sa tam dostal napr. som sa vlupal do mestkej kniznice aby som zistil viac o vrahovi mojich rodicov ale chytili ma zavreli.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja skor uvazujem nad alternativou cislo B.
Nechaj sa prekvapit.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.09.2008
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mohli by sme si potom zahrat dobrodružstvo Tajomstvo dubu z modulu pre asterion, Za závojem stínu (dnes som kupil ale este necital).


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obavam sa ze Asterion je moj oblubeny svet a to dobrodruzstvo som cital... nie cele a bolo to davnejsie,a nevyzera zle veru... cital len cast, lebo tam mam v zasobe este dobrodruzstvo z Falesnej Apokalypsy, ale aj tak, to by asi vadilo... kazdopadne myslim ze som jediny kto tu pozna ci/a ma rad Asterion, takze nejakych hracov mozno splasis...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
My už máme rozohraté dobrodružstvo (zdravím všetkých), a okrem toho dobrodružstvi u zlatého dubu je myslím pre začiatočníka a je pre jedného (sorry ak mýlim, možno som si to s niečim pomýlil). :wink:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 291 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun