HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 10.11.2004
Príspevky: 34
Body: 5
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
hraci sa hadaju pri nakupovani equipmentu:
debil radsej si kup zimne a ked ti bude teplo sa vyzleces ako by si mal mrznut v jesennom


To som ja povedal ! ... no ale nemam pravdu?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
DM:Sedi tam kral na zezle.
Hrac:A v ruke ma tron,ze?

Fighter:Preplavame to.
Wizard:JA sa chytim fightera okolo krku a pojdem teda po jeho chrbte.
Fighter:Plavam znak.

DM:Ten orc po tebe hadze halapartnu.A vies co?Zvysim jej utok.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 52
Body: 5
Bydlisko: City of glorious brotherhood

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
''Stáhni pulky!,,
Vyrok bojovnika predtym co si chcel goblina nafuknut ako zasobu vzduchu...

Paladin: ''Sekam do najblissieho drowa.,,
DM: ''Ale on lezi na zemi a to by si ako paladin nemal.,,
Paladin: ''Ale ved lezi tvarou ku mne.,,

Posledne slova maga gabrielitu pred smrtou:
DM: ''Toto je cudzie svatina tu je nasa magia vulgarna.,,
Mag: ''Ale prosim ta len male kuzlo na svetlo...,,
PARADOX


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
DM: V dokoch sotja traja ludia.
Player: Jedneho z nich zastavim...

Thief (T) a Necromancer (N) vykradaju jeden byt... niekto zaklope... T sa hidne pri dverach, ready to podrez a N ide otvorit.... (vrrrrzg) v dverach sotji Barbar (B)...
N: Co tu robis?
B: Ja? Co tu robis ty?
N: Ja som sa ta pytal ze co tu robis!
B: Ja som sa ta chcel spytat ze co tu robis!
N: A preco sa ma pytas co tu robim?
B: Ale som sa ta chcel spytat, ze preco si sa ma pytal, ze som sa ta spytal, ze si sa ma pytal, ze co tu robim.

Lolka a Bolka nahana pit fiend. Bezia do miestnosti.
Lolek: Dvere sa otvaraju dovnutra alebo von z miestnosti?
DM: Dnu.
Lolek: Dobre. Idem za dvere, aby ma pit fiend nevidel a ked vojde, vybehnem von.
DM: Bolek a ty?
Bolek: Ja idem oproti...

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pri Arawainych kozach!

-- Bojovy pokrik Dragomira

(Arawai je v Eberrone bohyna polnohospodarstva a plodnosti)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Víte co je nejhorší, že hlášek bylo, ale vůbec si je nepamatuju.

Památné je snad:

Hra se odehrává v brzkých jarních měsícíh ve vysokohorském masívu Storm Mountains v severním Cormyru

Ilya aka Baragryn, Giand Dwarf: Jsem pekelne nastvany, jde mi pena od vousy, mam chut vsechny preprat.... (Ilya je američan), hrál Barbarian Dwarf a po boji s Bugbearem začal rejžovat)
Bazi aka Eirythnil Half Elf Ranger, snazim se ho chitit a zpomalit (To se mu nepovedlo)
Baragryn: Chci ho vzít kladivemJiron aka Faedu Maerdrym Elf Priest of Shevarash: Věsím se mu na kladivo...

Následoval popis od Dm jak dve postavy visí na rejžujícím Baragrynovi, který si s nimi pohazuje, to vše soustředěně pozoroval další Elfí kněž Fenmarel Mestarina a když došlo k tomu, že Ilya oba ostatní hráče "zahodil" pronesl památnou větiu

Kouzlím Create Water nad trpaslíka!

A bylo po Rage!!!! Akorát pomotom v dašlím boji se chudáku trpaslíkovi odlomily zmrzlé vousy, zbytek mu upáli Bard v dalším boji pomocí Burning Hands, a řešení Ilyi:

Kupije si Disguise Kit od místního řpekupníka, s jedinou otázkou: "Are there falešné vousy?" Ovšm to od něj nebyl konec (Bohužel Ilya je asi zpátky doma v Seattlu, což je škoda, protože to byl supr chlapík a geniální hráč), v zápětí si koupil osla kterého trefně nazval "Prdel".

No a v jednom dobrodružství na malou vesnici poštve vlkodlak (dobrodružství připravujeme ke stažení) vlky, jeden z nich se dostane do stájí kde je ubytován i Prdel. No Baragryn jde do stáje.

DM: Ve stáji je vlk, který se pokouší natrhnout Prdeli Prdel. Evidentně prozkočil dírou ve zdi, asi tři metry od stání Prdele.

Ilya: Hmm, nikdo mi nebude sahat na Prdel!!!!!!

Vzápětí vlka zabíjí, a konstatuje, beru vlka a kladivem ho vyklepu do díry, kudy dovnitř skočil....

No rozhodně to nejsou jediné hlášky:

Dodo /F/T a Jiron lezou do místnosti kde se očekávají drowové. (Shevarash je elfí bůh nenávisti k drovům :) )

Dodo něco zahlídne a ptá se Jirona: Viděls to?
Jiron se na něj otočí nevidoucíma očima a sarkasticky se zeptá: Co?

Jiron byl oslepen kouzlem Blindness od Drova a dobrovolně se rozhodl že nechce slepotu vyléčit, takže dostal bonus do Listen a jinak jedná podle pravidel na Blind, ovšems malou vyjímkou, umožňujme me hod na Listen (DC10+Enemy CR+Move Silently Skill)a pokud uspěje tak má možnost střílet bez postihu. On je lučišní. ty drovy co tam byly dostal Spiritual Weapon, aspoň má první jména do motlitby :)


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No...Moj kamos si rozhodol zmenit pohlavie na muza nakolko si vsimol priatelske pohlady svojich spolocnikov a ostatne vyroky su nepublikovatelne no ale nemyslite si ze sme nejake prasata  :P


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Partu nejak pochytil nápad typu "Dokážme si akí sme uber" a rozhodla sa prenocovať v mauzóleu, na ktoré natrafila (mne ako upírovi to nijak neprekážalo). Polhodinku hľadáme vhodné misto na uvelebenie sa, tasíme prikrývky a ešte sa chvíľu bavíme strašidelnými poviedkami (praví role-playing maniaci medzi sebou) a potom zalahneme (ja tiež, samozrejme do rakvy, ktoru si so sebou trepem zvacsa sam, keďže som bol unavený z toho, že som behal aj vo dne). DM, ktorého sralo, že sa tvárime pomaly jak banda munchkinov, nás vyruší z rozhovoru na tému nesmrtelnosti múmie so slovami, že nás napadli. Ako prvý pravdaže sa zobudil Rogue/Ranger a ako prvé, začal budiť partu. Kompletne zobudení sme stáli proti lichovi + 7 ghoulom.

Cleric chcel zamachrovať, vytasil strieborný kríž a hodil na turn undead. Padli mu nádherné hodnoty, ktoré zničili 3 ghoulov, 2 zastrašili a nakoniec, zničili aj mňa.
Ja (v gaseous form): "Ty zmrd jeden cirkvený, múdrosti by si z nás mal mať najviac, ale vyzerá to na pravý opak"
Cleric: "Čuš tam ty smradlavý závan, z nemŕtvych by si si hovno cucol a bol nam na dve veci"
Ja: "Veď sa uvidí kto zajtra aké hovno cucať bude"
Cleric hodí kríž na moju rakvu, teda som už okrem regenerácie a ležania jak mŕtvy nemohol robiť absolutne nič. Všetko nakoniec dopadlo tak, že sa parta musela pustiť na útek (a mňa tam zabudli, hajzlíci).

Celkovo po zverejnenom úseku padlo oveľa viac zábavných, ale príliš vulgárnych výrokov, ktoré už zverejniť nemôžem.

ps: aby náhodou niekto nemal tú chuť rozoberať aká sme to munchkin banda... stručné údaje party:

8 lvl Vampire (Chaotic Neutral)
2 Ranger / 7 Rogue (Chaotic Neutral)
10 Cleric (Lawful Neutral)
7 Fighter / 3 Barbarian (True Neutral)
9 Wizard (Neutral Good)

najsilnejšie zbrane/zbroj:
Warhammer +2 (pri silnom údere o tvrdú podlahu spôsobí 2d6 sonic damage na ploche 5x5 stôp a má 10% šancu omráčiť zasiahnutých na 1d4 kôl)
Dagger +1 (spôsobuje 1d4 cold damage)
Large Shield +1 (pohltí prvých 5 bodov elementálneho zranenia)
Chainmail +1
Leather Armor s bonusom +5 na Hide
Ring s efektom 3x denne zošle kúzlo Darkness (patrí mne)

a zvyšok je buď obyčajná alebo masterwork výstroj

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skvelo som sa zasmial  :)


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
teraz mi moj wizard pripomenuj historku:

prepadli ich banditi na ceste. druzina ich odrazila a bojovnici ich prenasledovali v hustine pri ceste.
no a na to wizard, ktory zostal na ceste a moc cez kriky nevidel, krici na f/r Otta: "Neboj nic uz ti idem na pomoc" a vzapati mu hodil na hlavu assault of stones (kuzlo podobne fireballu) . To samozrejme Otta nasralo a ked boj skoncil tak jednu milemu wizardovi pridrbal ;) .. mimochodom aj preto ze sa to stalo uz druhy krat. prvy raz wizardovi nevyslo kriticky kuzlo a assault of stones mu padol na hlavu a Otto stal vedla neho  :lol:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 01.03.2006
Príspevky: 38
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Parta sedi a popija v miestnej krcme.

DM: K vasmu stolu sa blizi krasna vysoka Half-elfka s prijemnym usmevom na tvari.
Paladin: Wow, tak ja nanu pozeram tocim bokmi na stolicke a naznacujem jej ci si nechce zapichat.
DM: To tazko, je to proti tvojmu presvedceniu
Barbar (intel: 4) : Tak ja sa na nu usmejem a vravim jej..
DM: Ty neveis hovorit.
Paladin:Tak sa aspon pomodlim a mozno na mna vystane neajaka fuzata dwarfka..


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uplne dotlceni,hladni a unaveni dobrodruhovia (ja a spol) sme pri pokuse doplavat k najblizsiemu mestu vzdialenemu od nasej sucasnej polohy cca 180 km nechtiac dostali na pevninu ale 100 km od spominaneho mesta.
A zrazu ! KRAVAAAAA!! A aka tucna! Ta musi mat masa! A tak som po tejto kravicke vystrelil sip.A krava vyskocila.Vysoko.Dost vysoko na to aby vo vzduchu ladnym pohybom ktory narusalo neposlusne vemeno skopla sip,vyrutila sa na mna na dvoch nohach ohromnou rychlostou a v otocke mi kopla do hlavy.Na zaklade ''realistickosti'' DrD som si iba odcital 13 zivotov ale skutocny kop smerovany na rovnaku cast tela by ma na mieste zabil.Na zem pristala bez zavahania a ostala na nej v bojovom postoji.
Moja postava sa rovnako ako ja zacala valat po zemi od smiechu.
A kamarati na nu zacinali utocit ked zdesene pribehol statny mladik ktory nase utoky rychlo ale slovne zastavoval.
Mladik:,,Nie,prosim,neublizujte jej!''
Ja:,,A preco by sme nemali ked mi takmer odkopla hlavu!''
MLadik:,,Ved ste na nu zautocili prvi!Branila sa!''
Ja:Ale my sme VELMI hladni a ona ma TAKTO vela masa......''
Mladik:,,Ale je to moja majsterka.Trenuje ma od detsva!Vsetko co viem ma naucila ona!''
Ja:,,A to ti mam verit ze tato hovadzinka je tvoja majsterka?''
Mladik:,,Ved sam si pred chvilou povedal ze ti takmer odkopla hlavu!Je schopna ta zabit.Neviem co vsetko si uz na svojich cestach videl ale bezne nenajdes tak silnu a mudru osobu zaroven!''
Ja:,,A co ta teda uci?''
Mladik:,,Bojove umenia!''

Povedzte ci ste uz stretli kravu majsterku v bojovych umeniach


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 10.12.2005
Príspevky: 199
Body: 5
Bydlisko: BA, ale nemôžem za to

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriasz> videl si film Kung-Pow ?

_________________
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To mi pripomina tentotyzdnovy clanok na Wizardoch: Rasa: Ethereal Filcher, povolanie: monk.

S hlodmi ako ,,Netrvalo dlho, a Taibovi sa podarilo zavratit nasilie z okolia jeho domoviny. To spravilo z okolia, kde zil, miesto ako stvorene pre mierumilovne, premyslave typy, medzi ktore patril aj Taibo".

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tento piatok zhruba 00:37


DM:vstupili ste do svetlej kammenej miestnosti plnej mydiel ....

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun