HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1161 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 78  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedze nemame historiu sveta tak si ju tak trochu vytvorim ;) takze ak nieco bude potrebne upravit staci povedat.

Pozadie:
Narodil som sa v bohatej rodine menej vyznamneho elfieho velvyslanca a ludskej zeny z vyssich kruhov na cisarskom dvore v hlavnom meste. Cele detstvo som stravil ciastocne v divocine elfich lesov a ciastocne v divocine dvorskej politiky ktora neobchadza ani deti. Vdaka tvrdemu treningu ktoremu ma otec podrobil som v strnastom roku zivota bol fyzicky silnejsi, obratnejsi a inteligentnejsi ako vacsina mojich vrstovnikov na dvore aj ked som si tym vysluzil ich odmietnutie (za ktore ciastocne mohla aj moja zmiesana krv). Povahovo som bol  skor samotar zvyknutym postarat sa o seba sam ale pri tom som rad vyuzival svoje zrucnosti a prednosti pri porazani superov v detskych hrach a sutaziach takze moje schopnosti vychadzat s inymi ludmi. neboli nijak skvele.
Vdaka matke som zase v neskorsom veku ziskal aky-taky prehlad o superiacich rodinach, politike, intrigach a o zivote v meste. Ziskal som aj mensie skusenosti s clenmi miestneho podsvetia ktorich specialne vlohy boli pri niektorych spinavsich intrigach obcas vyuzivane. V smerovani k podobnej kariere ako mal otec ma vsak zastavil krvavy prevrat v krajine. Atentat na cisara pri ktorom padol za obet aj moj otec a nasledne cistky v ktorich nebola usetrena ani rodina mojej matky, dokonale zmenili moj zivot. Sok zo smrti matky a jej pribuznych na popravisku, samotarska povaha a nechut vratit sa do elfich zemi k elfom ku ktorym som nikdy nemal obzvlast dobry vztah nechavala len jednu moznost. Rozhodol som sa zit na ulici a zarabat si na zivobitie ako zlodej. Vdaka svojej obratnosti som bol k tomu predurceny ale nebyt kontaktom v podsveti a zvyku starat sa sam o seba a nikomu prilis nedoverovat by som neprezil ani prvy mesiac. Po rokoch rusneho zivota som sa vsak stal celkom skusenym zlodejom so sirokou sietou kontaktov a znamych.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Naposledy upravil Aljen dňa Ut. 09. Okt 2007, 16:09, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Kedze nemame historiu sveta tak si ju tak trochu vytvorim ;) takze ak nieco bude potrebne upravit staci povedat.

Pozadie:
Narodil som sa v ...    ...  zlodejom so sirokou sietou kontaktov a znamych.

pekne... mas aj nejake zapory? napr. prudka nenavist voci vojakom akehokolvek druhu? popripade nenavist v slachte(mohla stat za prevratom ;) )

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie ziadne take extremne a cierno-biele zaporoklady nemam.

edit:
Skor viacere neciernobiele veci (ktore sa daju vidiet aj na backgrounde)
Ak ma daco extremne co by sa pre tento charakter hodilo napadne tak napisem

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsetci vieme ako to medzi dryadami chodi. Pride k nim chlap, nabucha tie ktore chcu byt nabuchane a odide. Po narodeni chlapcekov odlozia, dievcatka si nechaju. Ja som bola jedno z takych dievcatiek. Moj otec bol ze vraj nejaky elf. Po mamicke som zdedila cervene vlasy, pehy a vysku, po nom vsetko ostatne. Ked som mala asi 8 rokov, bola vacsina nasej spolocnosti pobita. Miestnemu zemepanovi, alebo aky to mal titul, sa nepacilo ze sme odhanali nevitanych navstevnikov sipmi a poslal na nas komando. Prezilo len par. Mna zachranila jedna stara vlcica. Vtedy som si myslela, ze ma chce zozrat, ako by to spravila kazda hladna diva selma. Ale ona ma len odniesla .. k druidom. Bola asi jedna z nich. U nich som zila az doteraz, neviem kolko je to rokov. V podstate som este "dieta" pre nich. V ich komunite je zvykom, ze kazdy, kto chce byt hodny zaradenia do drudskeho kruhu, musi v zivote nieco dokazat. Mna to caka teraz..

negativa o ktorych viem: klaustrofóbia .. a dake sa odhalia postupom casu


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nice majlo... kratke, vtipne... :-D nejaky zivotny ciel viac-menej mas(nieco dokazat... siroky pojem... :-D ), mas aj nejake negativum... btw mozmme sa niekedy stretnut, aby sme dali dokopy Tvoju postavu?
m.

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
crossgender? eh... :|

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
crossgender? eh... :|
ked sa uz tak rozhodol, branit mu v tom nebudem... dufam, ze to zahra dobre... :-) ze Majlo... btw pastni bud sem mobil na Teba alebo mi ho posli PMkou... diks... Martin

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No je to sice crossgender, ale od dryad ma len cast vyzoru, herne vlastnosti ma elfske. Pre potreby hrania proste elf.

0905377992


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
nice majlo... kratke, vtipne... :-D nejaky zivotny ciel viac-menej mas(nieco dokazat... siroky pojem... :-D ), mas aj nejake negativum... btw mozmme sa niekedy stretnut, aby sme dali dokopy Tvoju postavu?
m.


Mozme, dnes vecer, piatok vecer, alebo dakedy cez vikend k veceru. To bude rychlovka, max tak 20-30 minut.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majlo napísal:
Cerebro napísal:
nice majlo... kratke, vtipne... :-D nejaky zivotny ciel viac-menej mas(nieco dokazat... siroky pojem... :-D ), mas aj nejake negativum... btw mozmme sa niekedy stretnut, aby sme dali dokopy Tvoju postavu?
m.


Mozme, dnes vecer, piatok vecer, alebo dakedy cez vikend k veceru. To bude rychlovka, max tak 20-30 minut.
dnes vecer nie, to uz mam nieco naplanovane, ale inac mam volno... btw keby si mal zaujem, tak planujem zasvätit AAljena do tajov Modernych spolocenskych hier, cize ak bys mal zaujem, mozme to sklbit dokopy... :-) len ten mobil poprosim... ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majlo napísal:
No je to sice crossgender,ale od dryad ma len cast vyzoru, herne vlastnosti ma elfske. Pre potreby hrania proste elf.


:) crossgender znamena ze chalan hra babu.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Majlo napísal:
Cerebro napísal:
nice majlo... kratke, vtipne... :-D nejaky zivotny ciel viac-menej mas(nieco dokazat... siroky pojem... :-D ), mas aj nejake negativum... btw mozmme sa niekedy stretnut, aby sme dali dokopy Tvoju postavu?
m.


Mozme, dnes vecer, piatok vecer, alebo dakedy cez vikend k veceru. To bude rychlovka, max tak 20-30 minut.
dnes vecer nie, to uz mam nieco naplanovane, ale inac mam volno... btw keby si mal zaujem, tak planujem zasvätit AAljena do tajov Modernych spolocenskych hier, cize ak bys mal zaujem, mozme to sklbit dokopy... :-) len ten mobil poprosim... ;)


Mobil mas o nejaku tu spravicku hore. Co su to Moderne spolocenske hry?


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majlo napísal:
Mobil mas o nejaku tu spravicku hore. Co su to Moderne spolocenske hry?
okej, uz som nasiel, diks, msh - vysvetlenie pozri tu, je to takmer posledny prispevok... nech nie sme OT

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2007
Príspevky: 3
Body: 5
Bydlisko: SC

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hi Cerebro - uz ste full, alebo este zhanate hracov?
uz som dooost dlho nehral ziadne RPG, ale celkom mi to chyba. Bifi mi dal link na tento thread a mozno by som mal aj zaujem. Ozvi sa bud tu, alebo cez icq. dik


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fiiha... potencialni hraci DnD vyliezaju zo svojich skrysi  :o

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1161 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 78  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun