HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1161 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2005
Príspevky: 439
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalibor je môj bývalý spolužiak a dlhoročný kamoš, ktorý má aktívny záujem o fantasy. Celkom dlho sme spolu hrávali ADnD, Earthdawn a DnD 3E. Po mojich experimentoch s narativizmom sa od nás odpojil.  :(

_________________
Charlotte: "You are so big... and so vegetarian!"


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
momentalne sme 4ja hraci (neviem ci mam ratat aj Cerebrovho spolubyvajuceho).

Ak mas velku izbu s masivnym stolom a plnym sudkom chladeneho bernarda v rohu tak sa mozes pridat  :lol:

Zavisi od GM kolko zvladne.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Naposledy upravil Aljen dňa St. 03. Okt 2007, 13:27, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalibors napísal:
hi Cerebro - uz ste full, alebo este zhanate hracov?
uz som dooost dlho nehral ziadne RPG, ale celkom mi to chyba. Bifi mi dal link na tento thread a mozno by som mal aj zaujem. Ozvi sa bud tu, alebo cez icq. dik
zatim su ludia takto: jeden moj kolega/spolubyvajuci, Majo, Majlo(to je ina osoba, neopakujem sa s preklepom... :-D), Aljen, Fujinmi...  plus tusim este Majo pisal, ze mozno by mal kamarata... ako mne osobne to envadi, eln to potom bude kladeny doraz na vas, aby ste boli disciplinovany... aby sa nestalo ze traja so mnou komunikuju a zvysok si rkesli domceky alebo nieco podobne... mne soobne to envadi, dohodnite sa Vy ostatny... :-D zhadzujem zo seba zodpovednost, ekdze mne to je jedno... :-P
ale musim uznat, ze som prekvapeny kolko ludi sa naslo, akonahle bol DM... :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2007
Príspevky: 3
Body: 5
Bydlisko: SC

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Dalibors napísal:
hi Cerebro - uz ste full, alebo este zhanate hracov?
uz som dooost dlho nehral ziadne RPG, ale celkom mi to chyba. Bifi mi dal link na tento thread a mozno by som mal aj zaujem. Ozvi sa bud tu, alebo cez icq. dik
zatim su ludia takto: jeden moj kolega/spolubyvajuci, Majo, Majlo(to je ina osoba, neopakujem sa s preklepom... :-D), Aljen, Fujinmi...  plus tusim este Majo pisal, ze mozno by mal kamarata... ako mne osobne to envadi, eln to potom bude kladeny doraz na vas, aby ste boli disciplinovany... aby sa nestalo ze traja so mnou komunikuju a zvysok si rkesli domceky alebo nieco podobne... mne soobne to envadi, dohodnite sa Vy ostatny... :-D zhadzujem zo seba zodpovednost, ekdze mne to je jedno... :-P
ale musim uznat, ze som prekvapeny kolko ludi sa naslo, akonahle bol DM... :-D

ufff - tak to mi pride, ze vas uz je dost - ale dik za frisku odpoved. mozna nekdy jindy  :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalibors: mozno si to mohol skusit, mozno bi sa neskor oddelila samostatna druzina


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tyyyjo... čo všetko začne plávať na povrch keď sa v BA objaví jeden východniar a riadne to roztočí... :P

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.06.2007
Príspevky: 42
Body: 5
Bydlisko: Bratislava / Piešťany

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Titus Vespasianus Faro. Titus Mstivý. Titus Neľútostný. Titus, ten [vymazané] hajzel...

Členovia rodiny Faro nikdy neboli žiadne neviniatka, práve naopak. Hrali prvú ligu dvorských intríg v hlavnom meste Ríše. Odkedy sa, pred niekoľkými generáciami, vytiahli z bahna plebsu medzi patríciov, šli stále tvrdo za svojim cieľom - mocou. Samozrejme, nehľadiac príliš na metódy. Jedno im však treba priznať - vždy mali svoju česť a slovo vždy dodržali. A práve to sa im stalo osudným. Ich ambície vtedy siahali až na cisársky trón, preto zorganizovali v spolupráci so svojim dlhoročným spojencom, rodinou Cassica, palácový prevrat, ktorý mal dostať na najvyšší post ich bábku, cisárovho neschopného brata. Cassicovia však dohodu nedodržali a na poslednú chvíľu cúvli, takže všetko padlo na Farov. To ich stálo hlavy. Rodina bola zničená a všetci jej mužskí príslušníci popravení. Teda až na mladších synov jednotlivých vetiev, ktorí sa podľa tradície stali kňazmi niektorého z bohov a ako takí boli vyňatí spod cisárskej právomoci.

Titus bol práve takýmto mladším synom. Už vo veku 12 rokov sa stal novicom v cirkvi St. Cuthberta, boha odplaty. Keďže bol už od malička vychovávaný v duchu Poriadku, veľmi rýchlo sa adaptoval na nové prostredie. Jeho bystrosť a horlivosť vo viere mu pomohla bez problémov zvládnuť náročné štúdium a vďaka dobrej telesnej stavbe zasa ľahko prešiel bojovým výcvikom a fyzickými skúškami. Nič mu nestálo v jeho ceste nahor.

Neúspešný pokus jeho príbuzných o palácový prevrat, ho zastihol ako 30 ročného hodnostára cirkvi. O zrade Cassicov sa dozvedel od svojho brata, keď sa bol s ním rozlúčiť v cele, pred popravou. Rodinu už zachrániť nemohol, zostalo mu však jedno - pomsta. Pomsta sa stala centrom jeho života, nielen toho profesionálneho, ako doteraz. Prisahal pomstu zradnej rodine Cassica a jeho boh mu v tom pomohol. Počas jedinej noci po jednom pozabíjal všetkých Casicov, ktorí nestihli ujsť z Mesta. Nemal zľutovanie ani so svojim najlepším priateľom z detstva, Marcom Tireniom Cassicom, keď mu svojim palcátom bez milosti roztieštil hlavu v jeho vlastnom dome.

Po tomto čine už samozrejme nemohol zostať v Meste ani v Ríši, preto odišiel za hranice, do barbarských kráľovstiev na periférii. Raz sa však vráti a svoje dielo dokoná...


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fujinmi napísal:
Titus Vespasianus Faro. Titus Mstivý. Titus Neľútostný. Titus, ten [vymazané] hajzel...

Členovia rodiny Faro ...    ... na periférii. Raz sa však vráti a svoje dielo dokoná...
pekne.. toto znie velmi slubne... :-) kratke, ale da sa na tom nadherne stavat... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v akom to budete svete?

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
v akom to budete svete?
nic take specialne... nieco neutralne styl middle-high fantasy; middle-high magic... aspon podla toho, ako sa chalani vyjadrili... a to mi este mozu napisat, ci by radsej chceli jednotlive questy v jednom regione (kralovstve) alebo skor questy sa budu odohravat na uzemi roznych regionov... obe ma svoje vyhody aj nevyhody... ako prve je nejake to spravanie sa v ramci regionu, svoje specifika - pestrost... moze byt brane z oboch stran,... ked sa meni, tak je to pestre a hraci "spoznavaju nove narody a kultury" a nemozu pouzivat nejaky ten stereotyp... zaroven vsak nemozu byt isty, ze ked sa zachovaju tak a tak co tam a tak prinieslo take a take vysledky, ze sa to udeje znovu... ... nejaka ta reputacia potom mozno... no tak nejak...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takze to nebude ziaden 'konkretny svet' ale nejake 'generic fantasy' ak tomu dobre rozumiem..

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano taky bol umysel. Na Faerun alebo nieco uplne klasicke sa mi ich nejak nepodarilo presvedcit.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 206
Body: 5
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Ano taky bol umysel. Na Faerun alebo nieco uplne klasicke sa mi ich nejak nepodarilo presvedcit.


A o Eberronu jste neuvažovali? No dobře, už mlčím...  :wink:

_________________
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!
_______________________________
Hraji: Qin: The Warring States
GMuji: Star Wars Saga, OG, The Esoterrorists


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.06.2007
Príspevky: 42
Body: 5
Bydlisko: Bratislava / Piešťany

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
A o Eberronu jste neuvažovali?


V Eberrone nie je Ríša ;-)


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alnag vravi velmi mudro :-)

Ono hotovy svet ma vyhodu, ze je k dispozicii rovno spolu s bohmi, krajinami a podobne, nevyhodou je, ze najdenie Rise by to chcelo studium :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1161 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun