HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 44 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2005
Príspevky: 439
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Berlin -  jednotka namezdnych zoldnierov ktora v povojnovom nemecku ponuka za prachy svoje sluzby pritomnym (a vznikajucim- Izrael) mocnostiam, konkretne ich tajnym sluzbam. CIA/KGB medzi sebou superia o vysledky nem. vyskumov, vedcov, pokladov a pol. vplyvu pri deleni uzemia. Hodne strelby, covert operacii, diplomacie (pri jednani v chaotickom ol. prostredi). Mozne prikorenit neexistujucimi technologiami, psionikou a demonologiou (nem. arch. vyskumy mohli priniest ovocie ala Wolfenstein),

Cold City? S jediným rozdielom, že postavy sú špeciálni vyšetrovatelia...

_________________
Charlotte: "You are so big... and so vegetarian!"


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bifi: s CC si ma tesne predbehol :)

inak pekne pekne..  :)

skuste dat par slovami konkretny in medias res zaciatok dobrodruzstva ako sme to co som ja dal v s&s vo vedlajsom threade (rozprasena karavana v pusti, unesena princezna a tajomne opustene mesto)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
och och chcem hrat western!


Včera som čítal DitV :) Ehm, to treba tiež hrať.

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lev: napis co by si chcel hrat vo wushu a nejake napady na dobroduzstvo :)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2005
Príspevky: 439
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som spojil Roanoke a Conanovskú SnS: Piktskými lesmi opäť znejú vojnové bubny. Šaman Riapoke uzatvoril dohodu s niečím temným z podzemia a zjednocuje piktské kmene. Vraj mu slúžia aj zvieratá, počasie a aj lesní démoni. V Bossoniánskom pohraničí opäť zahoreli ohne z horiacich osád kolonistov.

(Keby to nebolo Wushu ale povedzme Sorcerer, tak mám aj vymakanú premisu.)

_________________
Charlotte: "You are so big... and so vegetarian!"


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bol som inspirovany PC hrami Silent Storm a Hammer& Sickle.
Skor ide o obdobie 1945, ked su este sily v okoli berlina nejasne. Armady zapadu a vychodu su este pritomne a tajne sluzby pracuju na plne obratky. Jednotka zoldnierov je neutralna (teda sa snazi byt) a vyuziva(+je vyuzivana) roznei strany. Nemecko je samozrejme stale rozmlatene na prach takze lokacie mozu byt zboreniska, zaminovane polia atd.
Malo by ist skor o spionazny setting ako o mysteriozny (podla toho co som teraz cital taky je cold City) setting v ktorom nieje ani nahodou jasne co je dobro/zlo a ktora strana ma ake umysly.
Podla mna by bolo zaujimave boostnut technologie ktore nemci realne rozvijali a tym to okorenit (od nuklerneho, genetickeho, elektromagnetickeho boostu az po archeologicky).
Nejaky ten Mysticky fanatizmus okolo severskej mytologie tiez nemusi byt na skodu spolu so vznikom kultov.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Naposledy upravil Aljen dňa Št. 13. Dec 2007, 16:36, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som za tých 36 komnát šaolinu, alebo celkovo hocičo z čoho inšpiráciu máš v Kill Billovi, len to chce ľudí čo tie filmy videli, aby popisovali ako hrdina hádže ten ultravážny ksicht a prednáša ultravážnu repliku (v jednej vete), a potom nakope zadok každému.

Star Wars je výborné, a nejak by som to prepojil s Dark/Light problémami.

Ďalej je tu noir ako Max Payne, ale na to treba tiež hráčov.

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej je velmi dolezite, aby kazdy mal jasnu predstavu o zanry. cize videl/cital veci z ktorych sa bude cerpat atmosfera.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm a nejaka situacia?
Zoldnieri su kontaktovani ruskou KGB aby zabranili CIA a Haganah (predchodca mossadu z 1940 ak sa nemylim) ziskat vysledky nemeckych nuklearnych vyskumov z utajenej tovarne na tazku vodu. V nemecku este stale existuju pozostatky SS ktore vytvaraju kult Fuhrera. Tento kult ma s vyskumom z cias velkej rise svoje vlastne zamery. Ozbrojene skupiny vojakov drancuju odlahle casti krajiny takze pohyb v nemecku nieje velmi bezpecny.

to ma napada len tak z voleja, ale je toho dost co sa da podla mna v tomto settingu prespekulovat.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bifi napísal:
Ja by som spojil Roanoke a Conanovskú SnS: Piktskými lesmi opäť znejú vojnové bubny. Šaman Riapoke uzatvoril dohodu s niečím temným z podzemia a zjednocuje piktské kmene. Vraj mu slúžia aj zvieratá, počasie a aj lesní démoni. V Bossoniánskom pohraničí opäť zahoreli ohne z horiacich osád kolonistov.

(Keby to nebolo Wushu ale povedzme Sorcerer, tak mám aj vymakanú premisu.)


moja najoblubenejsia cast Hyborie... to by som hadam dal aj po 16-ke v robote...

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak k in medias res:
SW - Sithská akadémia na Korribane a krypty a vízie (to inak hrala thera :P), celkovo obdobie KOTORu, najmä po Revanovi, pretože je to vynikajúca ukážka sveta pred rozpadom.
Noir a la Payne - stačí milenecká zápletka (N uholník) medzi postavami, McGuffin ktorý to naštartuje.. no a low life crime v ktorej pozadí sa skrýva nejaký antagonista (najlepšie, ach, hráč)
36. komnata - nejaká dedina sa postaví na odpor nejakej zlej, zlej dynastí, a hrdinovia úspešne prežijú tyraniu a nakopú bossa do zadku (najlepšie s flashbackmi na "múdrosť" ich majstrov a učenia). Bolo by zaujímavé urobiť potenciál na zradu a rozhodiť skupinu lákaním vodcu druhej strany. Úplne kuul by bolo, keby hráči hrali za opačné strany.
Warhammer - prečo neskúsiť grim n gritty Wushu. Inkvizítori prichádzajú do dediny kde nie je všetko v poriadku vyčistiť vyklíčené semeno chaosu :)

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2005
Príspevky: 439
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Hmm a nejaka situacia?
Zoldnieri su kontaktovani ruskou KGB aby zabranili CIA a Haganah (predchodca mossadu z 1940 ak sa nemylim) ziskat vysledky nemeckych nuklearnych vyskumov z utajenej tovarne na tazku vodu. V nemecku este stale existuju pozostatky SS ktore vytvaraju kult Fuhrera. Tento kult ma s vyskumom z cias velkej rise svoje vlastne zamery. Ozbrojene skupiny vojakov drancuju odlahle casti krajiny takze pohyb v nemecku nieje velmi bezpecny.

to ma napada len tak z voleja, ale je toho dost co sa da podla mna v tomto settingu prespekulovat.

Úplné Cold City, fakt, len o 4-5 rokov skôr. CC môže ale nemusí byť mysteriózne, akčné alebo hororové (t.j. boj proti príšerám, ktoré Nemci za vojny vytvorili), ale špionážne, konšpiračné a studené je IMHO vždy. O to sa postarajú národné záujmy jednotlivých postáv a mechanika dôvery. V našej súčasnej hre ide o zabránenie prepašovaniu bývalých nacistických vedcov do Južnej Ameriky a nadprirodzené či mysteriózne tam zatiaľ nebolo nič, a ktovie, či vôbec bude.

Lev: Ten Warhammer je kúl. Šlo by to urobiť aj ako Inkvizítor z Dark Ages. Lovci upírov a pod....

Mňa ešte láka postapo - prostredie DeGenesis alebo militaristický príbeh vo svete po globálnej katastrofe, či už jadrovej vojne, zombie outbreak alebo útoku mimozemšťanov.

_________________
Charlotte: "You are so big... and so vegetarian!"


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jasne postapo ano ano.. Fallout!  :ikonka33:

tolko zanrov a tak malo casu  :cry:

tak co hrame v nedelu?  :)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
malo casu?  :shock:

v nedelu poobede by som rad zahral, na sobotu neplanujem ziaden reset  :duch:

western alebo postapo, WWII ma nejako nelaka.

edit:

Bifi napísal:
Lev: Ten Warhammer je kúl. Šlo by to urobiť aj ako Inkvizítor z Dark Ages. Lovci upírov a pod....


toto!
Prazska Inkvizicia bola jedna z naj hier co som zazil (WoD:DA)

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Za inkvizíciu s prvkami nadprirodzena som tiež.

Ale ja som schopný viacmenej všetko vymenované, okrem WW2 (tiež ma to až tak neláka).

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 44 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun