HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 13 ] 
Autor Správa

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Viem, ze sme zial nestihli odohrat privela (hralo sa iba hodinu a pol, kedze s tvorbou postav sme skoncili az o deviatej), ale:

  • Ako sa vam zatial pozdava system?
  • Bolo to, co som zatial prezentoval, dostatocne sialene?
  • Teraz ked uz viete, ako funguje system, zmenili by ste nieco na svojej postave?


Plus pripadne sem kludne zadelte svoje postavy, skor ako vam to vsetko vyfuci z hlavy.

(pokracovanie zatial pracovne v nedelu poobede)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Naposledy upravil Peekay dňa Po. 04. Feb 2008, 10:20, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mal som problémy zaspať. :duch: :duch:   Bola to dost strasidelna hra.. Vám sa ako spalo chalani?
Hra bola super. System je dobry, dost rafinovane prinasa postavu do sialenstva.


O mojej postave: meno: Róbert Kotolník
Som voyaer. No a co. Dlhodobo som sledoval jedno dievca. Bola krasna. Ja som ju proste miloval.. No a co ze ona mna nikdy nevidela. Raz som si ju vystihol a akoze nahodne som do nej vrazil, zblizka je ovela krajsia, podarilo sa mi s nou trochu zoznamit. S toho bude urcite velky vztah. Vzdicky niekam odchadzala a vracala sa az nad ranom Vzdy ju niekto doviezol, asi brat alebo rodina. Az jedneho dna som sa dozvedel nieco co som nechcel vediet, nebol to jej brat ani rodina. Bol to jej milenec, rspektive desiatky milencov. Ona bola obycajna slapka! Ako mohla! Take mile dievca, taka nevinna. Preco mi to uribila!
..Odvtedy som uz nikdy nezaspal...

herne: útek 3 boxy
talent z vycerpania: lepsie citanie pohybov tela a odzeranie z ust
talent zo sialenstva: lietanie.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To bola paraada.
netusim na kolko si to mal pripravene ale len som tak ziral nad tym ako dokazes v realtime vymyslat hodnoverne sceny. Strasidelne to pre mna prilis nebolo (som asi otrnulejsi ako Majo :) ) ale sialene to urcite bolo. A take mozem. Mozno ak by sa dalo tak by som este pridal za hrncek sialenstva a za polievkovu lyzicku nasilia a brutality  :lol:

Meno: Lojo Krasoň
vek: 30
Popis: polociganskeho povodu, z extremne bohatej rodiny. Inteligentny a fyzicky zdatny ale namysleny excentrik ktory si chcel dokazat ze je dost dobry na to aby sa postaral sam o seba. Pridal sa k policii odkial ho neskor zverbovali do SWAT. Po dalsich rokoch treningu ho zaradili medzi elitnych odstrelovacov. Viedol dvojity zivot. Metrosexual ktory ma plno prachov, bali babenky a hyri kazdu noc. Chladnokrvny a dokonale sustredeny ostrelovac ktory nikdy neminie ciel.
Zlom: Po jednej prehyrenej noci, kde sa objavili aj drogy mal na druhy den zatah a napriek tomu ze este nebol fyzicky a psychicky celkom fit neposlal za seba nahradu - moc si veril. Pri bankovej lupezi ktora sa zmenila na rukojemnicku dramu s niekolkymi mrtvymi dostal prikaz na odstrel podozriveho. Kvoli horsej koncentracii vsak zasiahne vedla stojacu tehotnu pokladnicku banky a zabije ju. Zruti sa mu svet, vyhodia ho od policie, vlacia po sudoch a hlavne on sa dusevne uplne opusti. Zije zo dna na den, robi manualne prace po stavbach (je dost silny) a vo zvysnom case chlasta v najhorsich putikach. Nemoze spavat pretoze ho trapia spomienky na vlastnu chybu a zlyhanie a smrt Eveliny Kvetoslavovej.

Utok 3 boxy (trening SWAT a vybusna povaha zufalca)
vycerpanie: Dokonale odhaduje trajektorie pohybujucich sa predmetov (aj velkeho poctu).
Podobny Bullseye z Daredevila.
sialenstvo: Dominancia. Dokaze na kratko preniest svoje vedomie do ineho cloveka (mrtveho- na kratko ho ozivi, v bezvedomi, normalneho) a ovladnut jeho telo. Jeho vlastne zatial upadne do komy

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
netusim na kolko si to mal pripravene ale len som tak ziral nad tym ako dokazes v realtime vymyslat hodnoverne sceny.


Vobec. Ako som hovoril aj Palovi cestou domov - jednak som nevedel, ktora zo styroch hier sa vyberie, a potom... DRYH musi byt osobny, dej velmi tesne nasity postavam. Tym, ake postavy si ludia urobia, naznacuju, o com by chceli mat hru. Setting je popisany tak, ze je tam velke mnozstvo rozlicnych veci, ktore sice spolu suvisia, ale daju sa pouzit nezavislo od seba. Taka pekna skladacka, dalo by sa povedat.

Plus, ludia co so mnou hravaju ti potvrdia, ze ja si ako GM na pripravu velmi nepotrpim ani pri klasickejsich hrach

:lol:

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mohol by niekto, prosim, zhrnut o com to je? Nejaky uvodny text v dvoch odsekoch, ktory nalaka prosty lud? :-)
Dakujem.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Mohol by niekto, prosim, zhrnut o com to je? Nejaky uvodny text v dvoch odsekoch, ktory nalaka prosty lud? :-)


Je to hra o ludoch, ktori trpia nespavostou. Nespali uz tak dlho, ze prestali citit potrebu spat... a objavili v sebe nadprirodzene schopnosti. Stale vsak kracaju na tenkej ciare medzi bdenim, snenim a uplnym sialenstvom...

(to ti musi stacit, aby si si nepokazil pripadne prve hranie)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Osobne som si na tom uplne zgustol. Mam dost rad taketo divne veci. So spankom som nemal najmensi problem ( Lovecraft a Poe su dost dobry vycvik :D ), ale setting bol uplne dokonaly. Uz sa tesim na nedelu, aby sa to cele dotiahlo dalej.

K postave:

Leonard

Nevie o sebe vobec nic. Jedine, co si pamata je to, ako sa raz prebral v kanali. Bez jednej ruky, ktoru mu nieco obhryzlo predlaktie az na kost.

Herne: 1 utok, 2 uteky
Talent z vycerpania: obrovska sila v jednej ( ostavajucej ) ruke
Talent zo sialenstva: komunikacia a ovladanie elektroniky


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze, mame to za sebou. Nevyznelo to sice uplne podla mojich ocakavani (za to vinim hlavne seba), ale na prvy pokus s novou hrou (pre mna) a radikalne odlisny sposob hrania (pre vas) myslim nakoniec celkom dobre.

Kazdopadne este raz vdaka vsetkym zucastnenym, a teraz by som bol celkom rad, keby kazdy povedal aspon jednu vec, co sa mu na hre pacila, a aspon jeden nedostatok (cim viac, tym lepsie... pre prospech buducich generacii sialencov v pyzamach).

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co sa mi pacilo bol setting (najprv som si myslel ze je cely z tvojej hlavy, ale ked som zistil ze nie tak si hned klesol v rebricku fantazy bozstiev :D) a aj ten system kociek. Taktiez obcas sa vydarili pekne momenty v labyrinte a v skole napriklad.

Co sa mi nepacilo boli tie dlhe minuty tapania v tmach ze co sa vlastne deje a co asi tak mame robit. Podla mna by to chcelo viac nejakych stop, a na prepojenie sa na tu udalost kvoli ktorej postava nespi (fotka pokladnicky napr). Takto napriklad moja postava bola uplne v chaose ze co sa deje ked nemala nejaky zachytny bod a myslela si ze blazni. Nespajala to s tym problemom ktory vlastne mala riesit.
Dalej som bol stale blby z toho kedy sa discipliny vobec mozu pouzit - takze to asi treba vysvetlit lepsie aby to aj taki ako ja pochopili na 100% :D

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Setting bol dost dobry, ale vsetci sme mali trochu problem sa s nim zzit. Proste boli velmi neiste momenty. Z tohto pohladu som si ani velmi neuvedomil, ako pomohla mojej postave a snad aj hraniu ta amnezia.

Samotny system sa mi vcelku paci, hoci tych kociek bolo niekedy fakt privela. Mozno by nebolo od veci viac pouzivania tokenov ( ale v tomto pripade ich ale nebolo moc treba ). Paci sa mi hlavne oddelenie uspechu pri akcii a reakcii postavy. To moze vyvolat dost dobre situacie.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bolo to dobré. Páči sa mi tá špecifikosť postáv, originalita, velka neobviklost. Dobrá je tá myšliaka šialenstva. Asi je dosť škoda že to skončilo happyendom, ja som dosť očakaval že to nedopadne až tak dobre, že niekto zošalie.. Ale zase nechcel by som aby všetci zomreli, to by bolo zase moc. Myslim že si nam druhu polovicu session dost pomahal v riešení misie. Takže sme to mali príliš lahke. Ncitili sme až take nebezpečenstvo.
Myslim ze myslienka sialenstva, uzkosti a vycitiek svedomia by tam mohli byt este viac zdoraznene, aby si hraci stale uvedomovali ze hraju postavu ktora naozaj nieje mentalne v poriadku.
System je podla mna dobry. Niektore jeho špecifika su truchu ťažke na zapametanie, ale je vlastne lahky - vsetko sa toci okolo seststrannych kociek.
Hra bola naozaj dobrá.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Musim suhlasit s Majom, hra bola velmi fajn, samotny styl a setting tomu dodali take specialne caro. Mne osobne sa hra pacila, a ta (pre mna) zmena ze sa pouziva conflict resolution, a nie hadzanie na kazdu vec je podla mna prijemna.
A hej, vznikali tam dost zaujimave vysledky :D

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsetkym zucastnenym vdaka za feedback - porozpraval som sa so Senseiom o problemoch, ktore pri hre vznikli. Musim teraz stravit vas aj jeho feedback... pevne verim, ze moje dalsie DRYHy budu uz iba lepsie :)

A to je hlavne vasa zasluha.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 13 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun