HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 11 ] 
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak sa najdu nejaki ludia co by zahrali dnes vecer (13.5.) InSpectres (hra o partii ludi a neludi co su zamestnancami malej firrmy na riesenie problemov s duchmi, demonmi, elfami a inou chamradou. Styl Ghostbusters inc.).

Odhodlal som sa ze to budem GMit aj ked v tejto hre su to hraci kto je aktivni pri vytvarani mechanik.
Pravidla su jednoduche.
Tvorba postav je rychla.

Takze kto ma zaujem? Idealne by to bolo s troma hracmi. Ked nas bude malo alebo privela tak budeme len diskutovat (a chlastat Hoegaarden)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zamestnavatel mi nakazal napisat ze pridem. tak pridem.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kde? V Kotolni u Andrejky? O kolkej?
Ja by som asi dosiel, ale chytila ma trochu chripka, takze neviem ci vydrzim dve hodiny alebo tri hodiny.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moznosti je viacero.
Cakal som najprv ci by bol zaujem.

Stol je rezervovany v Kotolni na 1830 pre 4och ludi (nieje problem editovat parametre)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Count me in.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak podte...
Pojmy, dojmy, kritika, chvalospevy.

Uznavam ze ako je to pri InSpectres zvykom, pravidla asi neboli uplne jasne ani mne ;)
Toz ale snazil som sa. Vidim vsak ze niektore pravidla treba este doladit, alebo lepsie pochopit.
Urcite si zahram rad este raz.
Tajomstvo redkviciek, krvavych plaziacich sa siat a KAROLA by malo byt odhalene!

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Velmi sympaticka vec. Pravidla a nedorozumenia s nimi nerobili nejake velke problemy, takze spominane drobne komplikacie mozeme pokojne odignorovat. Za trochu problematicke by som oznacil skor nevyrovnane posobenie skupiny ( myslene v rovine prejavov hracov ) a porodne bolesti pri tvorbe firmy. Samotne zahrnutie pohovoru je vynikajuci napad, ale mal som trochu pocit, ze sa nam ho nepodarilo celkom spracovat. A co do Aljenovho GMovania nemam najmensie vyhrady. Ale s tymi redkvickami to bol fakt vynikajuci napad :D. Other ideas for improvement?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Predstavenie postav bolo divne aj tym ze 2 z postav vlastnili danu firmu. Spravil som chybu ze som mal pouzit aj iny typ predstavovania.
Blb by mal pracovny pohovor, ale majitelia Trubka a Mys mali mat TV interview - nieco ako predstavenie firmy v lokalnych spravach kde by povedali nieco o sebe a svojej firme. Nabuduce budem vediet.
Malo sme riesili Confesionals (co je velmi silny mechanizmus na praclikovanie railroadu :P) a mam dojem ze aj ked ste potvory furt hadzali 6tky, tak ste boli opatrni v zavadzani novych elementov. Prave o tom boli redkvicky - ako ukazka zavedenia nieco absurdneho na com by sa vsak dalo vystavat nieco prekvapive a zaujimave (ale asi uz na to nebolo dost casu).
Musim poriadne pozriet a porozmyslat ako, kedy a ake konflikty zadelovat a povolovat (hladanie pasci po dome by soslo pri vasom stasti vsetky franchise kocky ale ako by to pohlo pribeh?)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S tym zavadzanim novych elementov mas pravdu. To som urobil chybu ako hrac v tom, ze som to bral ako epizodu zo serialu a skor som sa snazil rozvijat existujuce na co najmensej ploche. Islo mi v prvom rade o sudrznost a az potom o pestrost. Toto sme si mohli ujasnit pred hranim :). Inac je pravda, ze taky luck ako vcera som uz dlho nezazil a myslim, ze ani nikto zo zucastnenych. Ten samotny mechanizmus franchise dice sa mi dost paci, hlavne koli relativne dobremu odhadu priebehu a trochu mozneho prisposobovania stylom ( co sme nerobili a mali sme ). Inac je pravda aj to, ze celkovo bolo dost malo stress rollov ( respektive boli iba u jednej postavy ). To imho dost ovplyvnilo vysledok.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dobre som sa pobavil, vyborne zasmial, a z chuti najedol. co lepsie treba k utorkovemu veceru?! :-D
dakujem za hru.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
KAROL RULES!
Bolo to dobre. Aj Aljen dobre gm-il. Akurat skoda ze som bol brutalne nachcipany.( takze som fungoval tak na 30%)
Je to velmi dobry system. Rozdava narativne pravomoci ako 3.16, ale je este lepsi ako 3,16.
Dakujem za hru.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 11 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun