HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A este my musis (no nemusis len mozes) vysvetlit, ze ako si to myslel s tym nieminmaxingom, co som asi nepochopil... sa mi to stava casto (nechapanie) ale moj psychiater vravi, ze si z toho nic nemam robit, ze na to mam papiere ze som debil (IQ 84).

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, ja som tiez celkom neporozumel tej casti o tom, ze hraci casom spoznaju vsetky godlike kombinacie...


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co sa na tom neda pochopit. No ja napriklad ked som hral DrD s niekym, tak som si zistil ake ma skilly, bonusy, vyhody a pod. (v pravidlach) a potom to skombinujes tak, ze budes mat takmer (takmer, PJ ta vie stale zabit!) neporazitelnu postavu... nebudem tu rozpisovat jednotlive kombinacie, aby ked si to niekto bude citat nemal pokazene DrD tak ako sa to uz nam/mne par-krat stalo...

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, viem si vcelku zivo predstavit postavu, ktora vie byt technicky neporazitelna -- ak je vsak pricinou nevyvazenost systemu, tak je to smutne. Urcite v kazdom systeme nastane chvila, ked nadobudne postava dojem, ze ju nic nemoze zastavit (a to vobec nespominam munchkinovske kombinacie).

Tiez od istej chvile akosi prestavaju existovat tvory (= nie prisery), ktori by boli sami o sebe pre postavu hrozbou. Lenze....

Tot napr. v Eberrone sa mi paci (uz zase...) popis postav -- napr. najmocnejsia postava na kontinente je 16to levelna klericka, co po urcitom case na prvy pohlad netvori problem, co sa tyka zabitia a nie je vylucene, ze sa to moze stat. Lenze potom si treba uvedomit dosledky -- maloktory druzinik chce mat v patach celu cirkev Strieborneho plamena :-)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm taka tarrasque si myslim dokaze poradit s cimkolvek :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.01.2005
Príspevky: 30
Body: 5
Bydlisko: Münster, Germany

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ano, ale posielat tarasque na hracov ako taky deus ex machina zakazdym, ked sa stanu velmi silnymi, je tak trochu... minimalne otazne z hladiska pohnutok ;)

_________________
There is nothing wrong with any one person that can't be fixed with a hired assassin.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meno tarasqueho by som nebral nadarmo :-) Aj ked verim, ze bol pouzity len ako priklad.

Hej, monstery su od istej chvile asi tou hlavnou vecou, ktora vie byt hracom hrozbou. Lenze problem je, ze vacsina mocnych monsterov, ktore sa daju len tak pouzit, sa nespaciruje len tak volnou prirodou (,,you are walking and walking and walking and walking and.....the dragon comes out") :-)


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
keď sú hráči silný, treba silného enemy. alebo vela slabých s dobrým equipom. de tu kúzelníka, šamana a menší ambush. šecko do jedného a ako čerešničku útok zo vzduchu. To väčšinou nik nečaká. a na lietadlá (démonov, jazdcov na hippogrifoch/grifoch a jakých bazmekoch) skapú. Stačí (3edícia DnD) pekne uhrať ako PJ taktiku pohybu, charge, hádzať ich o zem, greas kúzla...veď oni raz padnú. Tarrasque je hnus :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na powerplayerov stači jedna salva z nosiča rakiet a je to... poprípade jedno obrnené vozidlo poriadkových síl... alebo SWAT komando... No Problem...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:P ehm... v prípade že... iba náhodou... sme v stredoveku???

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
NIe niesme, bavime sa vseobecne :D
Jojo na zlych hracov staci jeden holy hand granate of Antioch :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pie Iesu Domine a im podobne ruky antiochijske sa uz tusim kdesi rozoberali... Ale tym sa problem nevyriesi :-)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ich necham hrať po ich... oni budu najsilnejsi... budu si robyt co chcu... nicit, kradnut zabijat a ja vam poviem co sa stane... prestane ich to bavit. Mozno nie hned, ale čoskoro... a garancia.... buď prestane úplne hrať.... alebo jeho nova postava bude ten najshitovejsi shit, a s takou postavou powerplay jednoducho nezahra... a ani nebude mat chut si myslím....

Ked som začínal so shadowom.... na začiatku to bolo perfektne... šak to poznáte... objavovanie sveta... pravidiel a tak... potom ked som to vsetko uz poznal... začal som špekulovať ako mať čo najlepšiu postavu.... boli to siláci a hovada a neviem co....

Ale potom som vydel... že aj ostatný si konštruuju postavy čo najsilnejšie.... a hra sa začiala zvrhavať na jeden velky bullshit....

A teras už niekolko rokov hrajem spokojný.... lebo som začal vytvárať postavy slabšie... o velmi slabšie... ktore vynikali maximalne v jednom obore... mali kopu záujmov.... proste to začali byť postavy a nie štatistické údaje... a kamoši sa postupne pridali... a teras je to RPG... pane jo....

Vtedy sme boli neskúsený ale naučili sme sa to... teraz nás to baví viac ako predtým...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V takom pripade si postupil na dalsiu uroven hracstva :-)


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No to je sice pekne, co tu pisete...
ale nepochopili ste ma, kde je problem...
on nie je tam, ze hraci maju powerturbomegagigabumbumsracsupermanKKNDcrushersoftheworld postavy...
ale ze PJ nuti hrat hracov tak, aby si take postavy davali, inak zomru kazdu chvilu, preto lebo dava prilis silne questy/NPC typu....
ancient demon Tendrill: HP 180 (pre ukazku a pochopenie ja mam 25HP) 1.5 attack per round, type: tebe vysavam PERMANENTNE!!! 10HP 1 utokom a sebe PERMANENTNE!! pridam...
no akoze sorry, ale rozchodit take nieco je dost na.... (btw rozbili sme ho v 1. kole, s 2x lightning runestonom 1d100 damage... predstavte si aka bola sanca ze hodime 180+)

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun