HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
V niektorich veciach je DrD podla mna neprekonane. Tych veci je velmi malo ale podla mna su. Ktore to su, nebudem hovorit.

Hrozne hlupy pristup. Kryptoelitarsky.

Majo napísal:
alef0 napísal:
Hovor, prehanaj! Myslim, ze tuto ta za to nik nezabije.
Dobre vies ze by ma "zabili" keby som tu napisal, ze DrD je dobre. Osadenstvo tohto fora nie je psychicky pripravene na takuto informaciu. :D
Z velkej casti to hovorim zo srandy, ale z casti aj vazne. Naozaj sa mi nechce s niekym hadat.


tak sa nehadaj. proste povedz svoj nazor a nevsimaj si pripadnu žlč co druhi vybliju.
bojis sa niecoho? okrem par namyslencov a trollov sa tu niet coho bat.

a som fakt zvedavy na to co v com je DrD neprekonane. ze je tam Alchymista? :D

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Naposledy upravil Quicci dňa St. 22. Okt 2008, 10:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Dobre vies ze by ma "zabili" keby som tu napisal, ze DrD je dobre.

Samozrejme, uz vidim krvou podliate Aljenove usi a moj plamenny mäč uz hori (skoda, ze neviem, kde mam zapalky).

Ale chapem tvoj strach, hoci tuto nie je na mieste. Tato diskusia je uplne normalna, vsak vidis. (Zabijeme ta, ak neodpovies111!!!!KILL) Nemusis pisat, ze DrD je dobre, napis, ze DrD sa mi paci, lebo
a)
b)
c)
O vykrikoch do tmy, ktore ma irituju som tot pisal Jokimu, mozem ti skopirovat PMku :-) Fakt sa neboj.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 09.02.2008
Príspevky: 7
Body: 6

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nazdar bratři :D

Na DrDku se mi líbilo to že:
1, si s tím lidi dali práci a mělo to nějaký výsledek (v době poznání jen DrD byl ten výsledek dobrý až dostačující)
2, že jsem z toho pochopil že to co můžou udělat oni, můžu i já aneb začátek DIY gamedesignu
3, byl z Altaru poměrně dobrý support v Dechu Draka i ve FAQ Jiřiny Vorlové
(to jsou věci co na něm oceňuju já)

Na drdku oceňuju jinak to, že i přez to, že lidi neměli za sebou nějaké extra zkušenosti s "moderním" gamedesignem, přesto dokázali splácat fungující hru (což bych o jiné hře z tehdejší doby neřekl) která je pro učely zahrání si dostačující (což bych opět neřekl o všech hrách vznikajících na naší půdě). Jinak DrDko bylo pro mne přežité v okamžiku, kdy jsem nahlédl do pravidel DnD 3ed... ale obecně co se týče úrovně jaksi DrDko nelze moc poměřovat s anglosaskou tradicí pač to je nerovný boj.
Jinak DrDko bych si zahrál snad už jen z nostalgie (a musel by mě k tomu někdo dokopat :ikonka01: ), přesto proti němu nic nemám.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dik za nazor brat Jonka :)
Presne takuto nejaku zmysluplnu odpoved som cakal aj od Maja (ale ved mozno sa dockam :P)

vo vsetkych bodoch nemozem ine len suhlasit.
Specialne ako si sam podotkol:
Citácia:
v době poznání jen DrD byl ten výsledek dobrý až dostačující


A co sa tyka nostalgie.
Zahrame niekedy biely hrad ked sa ukazes v BA na PKcone ;)
Uz som tam bol 3krat a moja legendarna (velmi malo znama a kratka legenda) barbarka Drva ma mnoho dalsich sestier.
Plne si vychutname absurdity enginu :)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A zase opijeme poletuchu.

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jonka: to si vypichol velmi dobre, ze dokazali urobit fungujuci vysledok. Neviem ako to bolo s financovanim autorov, ale este aj teraz je kazdy dotiahnuty projekt (ci ide o web, preklad alebo novu hru) velmi heroickym uspechom, ktory treba obdivovat.

Nehovoriac o dobach, ked internet bol velkym mytom a informacie sa sirili pochybne a kopirkami.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim, ze napriklad v Majovom pripade ide aj o to, ze ked chces experimentovat, potrebujes zminimalizovat nezname - teda je rozumnejsie pouzit system, ktory uz poznas, mas v ruke. Tym padom vies povedat, ze experiment uspel/neuspel preto, ze to, co chces skusat funguje/nefunguje (a nepletie sa ti do toho este aj neznamy system).

Pre mna je DrD obrovskym lakadlom v tom, ze Experti-Svet su zaujimavou realm-management hrou sami osebe :D

Aljen napísal:
Zahrame niekedy biely hrad ked sa ukazes v BA na PKcone ;)


V tomto momente to s najblizsim PKconom zial vyzera az na januar, ale Biely Hrad rozhodne bude!

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vyyborne
tak tentokrat tam pojde zakapat Brva

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 09.02.2008
Príspevky: 7
Body: 6

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay: experty-svět jsme hrávali, respektive jednou jsme ho zkoušeli, udělali jsme si k tomu nádstavbu generování krajiny a nebylo to nejhorší, i když pár chybek, které nám neseděly jsme našli.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun