HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 17 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja som mal taký problém s jedným hráčom, ktorý vo voľnom čase nerobil nič iné len študoval rôzne príručky. Našťastie som mu už dal jasne najavo, že jeho postava nevie všetko, takže teraz tým ešte môžem desiť jeho spoluhráčov...

Napr dozvedia sa, že v jaskyni pred nimi je nejaký Goristro, on vypúl ivyplašene oči, ale povedať nemôže nič a keď ostatní vidia, ako sa tam tak bezmocne ošíva, hneď aj oni dostané poriadny strach... :twisted: :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mojou obľúbenou fine dať zamestnania rôznym potvorám. Skupina stretne tlupu škretov a tí namiesto tasenia šabiel a streľby krátkymi lukmi (aj tak by nikoho netrafili), začnú kúzliť a strielať kušami vybuchujúce streli (čo strela to zásah). To vie skupinku pekne vyviesť z rovnováhy.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 17 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun