HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 12 ] 
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co si myslite o striedani sa dungeon masterov, a ako riesite takzvane -"vie prilis vela"
teda Dm ovske vedomosti, striedaju sa u vas dm ovia alebo hrate rok s tym istym, a co nato ten chudak?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
My sme hrali skoro každú druhú hru s inou skupinou, tak čoskoro aj tak všatci vedeli všetko. S vedomosťami PJ to bolo podobne. Niele že sa často menili PJ ale hráč u nás bol PJ pre ďaľšiu skupinu a obľúbené plnenie času medzi hrami bolo tvorenie vlastného dobrodružstva (rozumej čítanie Pravidiel pre PJ).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No u mna je to tak, ze bud som PJ ja alebo ak hram s inymi kamosmi, tak je PJ zasa ALUEN a je tomu tak uz asi 2-3 roky.

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
my sa striedame... z piatich asi traja... ale v shadowrune to nie je moc problém... akurát beštie maju schopnosti o ktorich by normal man nemal vediet.... ale je to v podstate jedno... ked pred teba vybafne upir a nemas pri sebe potrebnu vybavu... su ti vedomosti o nom aj tak nepotrebné... a beštie aj tak moc nepouživame... stači par manikov so samopalmi...

a mágia... koli nej su obcas nezhody... ze kto co vie a co nie... ale to je na GM... rozhodne sa co dalej... ak postava aj tak kona ako by vedela veci ktore nevie... su za to postihy na karme... a hotovo...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak preto sa to snad vola role-playing..ked hrac urcite vedomosti ma ale jeho postava ich mat nemoze tak by sa mal podla toho spravat.
My sme hravali viac dobrodrustiev sucasne a kazde GMoval niekto iny, ale s tymto nikdy problem nebol :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pretoze oficialne by sa to robit moc casto nemalo, tak ako by si hraci nemali poznat schopnosti ,alignmenty alebo aj veci pri ktorych ich postava nebola

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono robit by sa to nemalo, hrac by si to samozrejme nemal pamatat. Ale aj ked sa bude snazit, stale o tom bude v podvedomi vediet a konat tak, ako keby o tom vedel. Tomu proste nezabranis. Mne sa to uz parkrat stalo tiez, aj napriek tomu, ze som si daval pozor. Alebo ked som PJ/DM ja robievali mi to hraci aj ked neumyselne. Vtedy im to proste musis povedat ze: toto by si neurobil pretoze... a ak ani napriek tomu neposluchne, tak ja to riesim tak, ze mu nedam tolko XP/bodov/skillov/karmy co ostatnym a basta!

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, podla mna to ma suvis s metagame thinkingom a asi treba dat pozor, aby si DM naokolo sam sebe neprideloval veci... Inak je podla mna v rovnakej kampani dost problem oddelit vedomosti hraca od DMa...minimalne mi to pripada zvlastne.

Bohuzial/chvalabohu sa nestriedame...raz, ked sme sa striedali, tak nastastie kazdy DM viedol vlastnu kampan (aspon to bolo striktne oddelene).


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
videli ste tie spiklenecke texty v DM guide?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ake spiklenecke texty?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v dungeomasters guide je plno rozosiatych takych textov ze co moze dm a hrac nesmie vediet a take ze sususu chichi chi mi im ale dame-- a ked to hrac vidi tak pozna tajomstva a ostane opity tymito textami a zacne mu chutit moc - myslim, tie texty ktore ti na kazdej strane vysvetluju ze si godlike

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, hej, v DMG su take ,,odskoky"...ale podla mna to tam musi byt, aby sa obveselili aj DMovia -- tradicnym hlodom je ,,nastavte level Elminstera tak, aby bol aspon o dva levely vyssie ako druzina".


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 12 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun