HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no tak takuto ******* tam daju a grindcore nie.... :evil:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Inak vo Winampe som videl taku skatulku ze Christian Gangta Rap..to by som si chcel jedneho pekneho dna vypocut :twisted:


No, ja som sa svojho casu napocuval (nedobrovolne) celkom vela christian metalu a to je tiez dost haluz. :)

Jo a aby som nezabudol: Bob Marley! :ikonka19: :ikonka19: :ikonka33:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Annun: AMEN :)

Inak vo Winampe som videl taku skatulku ze Christian Gangta Rap..to by som si chcel jedneho pekneho dna vypocut :twisted:


V Reflexe bol pred casom clanok o istej ceskej komunite, co prevadzkovali (cesky)! Christian Rap. Ten clanok bol pisany velmi zvlastnym sposobom (asi to, ze christian a rap vedla seba posobia velmi zvlastne). Bohuzial, nepamatam si jeho nazov a ani v archive Reflexu som ho nenasiel.

Mozno je to take zvlastne ako nemecki In Extremo spievajuci znacne metalovo niektore kúsky z Cantigas de Santa Maria (XIII. stor). (Pocut gitary a do toho ,,Santa Maria, strela do dia" je velmi zaujimave).


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
^In Extremo rules! :lol:

@Annun: Marley je cool, ale to bude tym ze reggae je aj hudba ;)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
este k doplneniu, ja som nemyslel ze ten eamon je raper, alebo hiphoper, ja som to pisal tak vseobecne na vsetky mainstreamove styly

METAL RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
S tym co tu napisalo par ludi nemozem nez nesuhlasit.

Hip hop, rap a podobne pucoviny/bez urazky...moj nazor/ maju texty len o tom, ze nadavaju na zivot ako im ublizoje. Text sa zvacsa len opakuje a vlastne nema nijaku hlbsiu myslienku.

Sice v poslednom case pocuvam viac black ale vezmite si napr Avantasiu. Je to dielo kde sa spojilo par vynikajucich autorov a hudobnikov. Cely album ma pribeh, refreny niesu zbytocne dlhe, text dava zmysel/obcas aj celkom hlboky/ a krom toho je to na urovni klasickej hudby.

Ja osobne pocuvam len metal aj ked obcas sa najde par rokovych kapiel ktore maju viac ako nieco do seba/aj ked to je zvacsa minulost-deep purple, pink floyd atd./ a nieco akoap proste neznesiem. Obcas kvoli kamaratom pretrpim ale musia to byt dobry kamosi.

A k tej hlaske ze metal je pre nizsie vrstvy....nechcem byt zly ale metalove cdecka patria medzi najdrahsie. Je to asi tym ze vychadzaju v nizsich nakladoch ale napr jeden abigor stoj 980 sk zatal co eminem nejakych 300. to nie je len o naklade ale povedal by som aj o kvalite.

No ale dost bolo. Ja osobne uznavam len metal. Mozno obcas old school rock alebo klasiku ale metal je proste najlepsia hudba sucastnosti/samozrejme su kapely co su o nicom ale ked si porovnam styly ako rock, pop, metal a rap tak metal je priemerovo najlepsi./.

Mozno som slepy ale tak to vidim. tot vsetko

Selar Agarwaen IV

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Selar: Nesuhlasim s tym, ze metalove CD patria medzi najdrahsie. To CD co si spominal ze stoji 980 Sk neni to nahodou 2CD alebo nieco podobne? Pretoze ja co si Objednavam CDcka z katalogov tak malokedy dam viac ako 300 :o

Citácia:
...ale ked si porovnam styly ako rock, pop, metal a rap tak metal je priemerovo najlepsi./.


ehm prepac ale kusok predtym si pisal, ze pocuvas iba metal, tak potom mi nejde do hlavy ako mozes porovnavat a vyvodzovat taketo zavery :o Kolko rapovych, popovych, techno,.. albumov si v zivote pocul? Ze ked vies robit take dobre priemery :? :P

Ono ja som mal tiez obdobie, ked som pocuval iba metal, lenze casom ma to zacalo nudit a teraz si rad pustim aj nieco uplne ine (aj ked 80% mojich albumov su metalove veci). Len tak pre zaujimavost, vy co tvrdite ze pocuvate iba metal..ako dlho ho pocuvate? Lebo mne sa zda divne ze by jeden styl bavil cloveka nejak dlho...


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no ja pocuvam metal asi 7 rokov...sice menim styly /najprv trash,potom black a teraz black+grind/...ale sem tam si pustim aj orchstralnu hudbu

ale inak,ja zase so Selarom suhlasim,ze metalove cd patria medzi najdrahsie..samozrejme nemam na mysli totalny underground,ale napriklad taky behemoth ma vysiel na 680 korun /sice limitovany digipak ale aj tak/

a ked sa to tak vezme,v dnesnej dobe je v najvacsej miere na hudobne najvyssej urovni prave metal..lebo to je jediny styl,popri rocku,ktory sa robi pre seba/pre inych a nie pre peniaze...teraz si odmyslime komercne sracky ako Kradol a Pil /cradle of filth/

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ono tych metalovych kapiel co nehraju pre peniaze asi tiez moc nebude :? A ked tak je to skor len vyhovorka, pretoze oni by aj radi hrali pre peniaze lenze nikto to nechce kupovat tak sa aspon tvaria, ze "My to aj tak nerobime pre peniaze ale pre dobry pocit" :twisted:

Kradol a Pil..to je dobre :twisted: :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall a co povies na KavOwar /Manowar,alebo Portwish-Nightwish,hehe :D /

no..napriklad jeden crust zo zvolena xce hrat cisto len pre ludi..nic,ani len nasivky si nexcu dat spravit,kde to uz niekde sa objavit...cisto len hrat pre ludi :D
ale celkovo je ich dost podla mna

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no takychto garazovych kapiel robenych "na kolene" je urcite plno ale to mas v kazdom style..urcite su tisicky "nekomercnych" raperov, ktori rapuju niekde v zapadnutom klube a nikto o nich nevie. Lenze na tej urovni, kde sa uz skupina stane relativne znamou to uz podla mna malokto robi iba pre potesenie.

Inak ten Manowar..mi pripomina, ze ked tu boli na koncerte (ktory nakoniec ani nebol) tak chceli aby im jedlo nosili na striebornych podnosoch..takze iba tolko k nekomercnosti metalu :x


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
belial napísal:
a ked sa to tak vezme,v dnesnej dobe je v najvacsej miere na hudobne najvyssej urovni prave metal..lebo to je jediny styl,popri rocku,ktory sa robi pre seba/pre inych a nie pre peniaze...teraz si odmyslime komercne sracky ako Kradol a Pil /cradle of filth/

Musim nesuhlasit. Pre peniaze sa robi skoro vsetko...

Ale to nie je podstatne. Hlavny rozdiel medzi tym co povazujem za skutocnu hudbu (metal, rock, punk, folk, klasika, cast popu a country - btw to neznamena ze sa mi to vsetko paci) a shitom (techno, hip-hop, a zvysok popu) je v tom ze v normalnej hudbe sa aj hra, v shite su to vsetko len umele zvuky ktore vie spravit aj 2-rocne decko.

A potom je tu este kategoria uber-shit, teda mallcore (Pimpin' Park, Limp Bizkshit, Shitknot, PopKoRn atd). :evil:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no..ale zoberte si Motorhead..strasna legenda a xceli len bednicku vodky a bednicku dzusov a uteraky...no a hraju skoro 30 rokov :!:
no inac hej,Silverbow,ja tiez delim hudbu na hudbu a hovadiny...hudba je vsetko zivo hrane..takze za hudbu povazujem dokonca aj cypress hill...
zalezi hlavne od povahy muzikantov...ale si zober napriklad taky Waco Jesus...fekalny grindcore /doslova tam ide o vykaly/..preco nehraju nieco lahsie,jednoduchsie a pocuvatelnejsie??lebo nexcu..maju zopar svojich fandov a to im staci...a to su k tomu aj sprosti amici!!

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
belial: hej no to je dalsia kategoria: ludia, ktori uz nevedia co by robili od rozkose :twisted: respektive trosku naruseni jedinci..tam uz potom naozaj nejde ani o peniaze :roll:

inak nechcem ani vediet co vsetko museli ti ludia prezit ze ich to priviedlo k hudbe s nazvom fekalny grindcore :twisted: a radsej sa ani nepytam na detaily :P

ale suhlasim ohladne techna..techno neni hudba v pravom zmysle slova..techno je skor..hm..stav mysle :)


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Chapes Nightfall..niekoho fascinuje nasilie,preto vznikol gore /nasilny/ grindcore a dakoho vykaly,tak fekalny grind :D
hehe..dnesna UG hudba je skratka zverska....... :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun