HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.10.2004
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Povazska Bystrica / Brno

Neprítomný
jo jo Senzus a Tobias tak uz to tu nabera na obratkach :lol:


Hore
 Profil ICQ  


Mno podla mňa sú metláci namyslené potvory :P  Teda nič proti ale... Šak metal ako taký nemá ani myšlienku, iba dobré - rozumej náladové- texty a fajn hudbu. ale nič také ako postoj k životu... Akurát dlhé vlasy a čierne oblečenie. a vyvyšovať sa nad iných... takmet ako náckovia... len bez tej plešky, že? ale už ani to občas neplatí :P

Bitte neberte to zle metláci, dobre?

K Cyber punku je najbest Punk, i keď to nové XIII století... Vendetta je tiež super. A k fantazy že sa hodí metal? Prečo nie? ale aj s The Clash sa dá čítať Sapkowski a hrať Icewind Dale  :twisted:  :P  :P  :P


Hore
   

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
klasicka myslienka klasickeho metalu /rozumej klasicky-trash a death/ je o klasike-zabijani vsetkeho co sa pohne  :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
to Zrudi Punks not dead, tasme gytari a pivo, nech nepriatelia padnu hluchotou :)  :ikonka21:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi nie kazdy kto ma plesku ako hovoris musi byt automaticky nacko.   :)  Ti co si to myslia su taki isti ved viete co ako neonacisti. To myslim ako vseobecne. Takze tak  :)


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ti co maju plesku maju but smolu,ze maju slabe vlasove korienky  :lol:  alebo mozu to but aj ozajstni skinheadi-vykoseni pankaci  :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Vykoseni mozu byt skini, ale pozor na sharperov - vykoseny punker v bombere, nabehne medzi skinou, zhodi bomberu, pod nou triko punkovej skupiny a rozhadze vsetkych nackov naokolo.  :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Chlapci ja som tiez vacsiu cast roka vykoseny do hola, akurat v zime si dam na strojceku najmensiu velkost. Inak ficim bez nastavca   :D To vsak zo mna nerobi nacka. Som SLOVÁK a nie ziadny privrzenec nejakej chorej ideologie. Najsmutnejsie je ze tito neohitlerovci hajluju kade chodia a pritom si myslia ze bojuju za slovensko. Hehehe tak takych je mi luto    :lol: No ale to som zase zacal o niecom inom ako je tato tema  :)


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
stargazer napísal:
Lynx to co bol za odvecak??? tema je metal, tak preco rap, hip hop a podobne "umenie"
ja si osobne myslim, ze najumeleckejsia hudba je prave metal, keby zil beathowen dnes bol by metalista!!!!!!!!!



dufam ze toto si myslel zo srandy. tento prispevok by som vymazal. stupiido :evil: ...ze metal je najumeleckejsia hudba? vypocuj si ludi ako oldfield. alebo skus jazz a podobne veci. najumelckejsia hudba je elektronicka pretoze moznosti v nej su prakticky neobmedzene. skus z bicix urobit drumblu alebo z gitary fujaru a potom uznam ze metal je najumeleckejsi. niesom si isty ci beathowen sa pishe zrowna takto.

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
podla mna je blbbe priradovat k fantasy vobec daku hudbu. to akoze ten co ma rad fantasy musi byt metlak? blbost. a hlavne tyto strihnuti heavy metalisti ako beru fantasy veci a davaju si to do klipov a tak. ved su uplne trapny. a tie ix drsne gesta su super. ale mohli by to skusit ukazat na pokladnicku pri nakupe rozkov. :P

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
to akoze co ma znamenat take veci ze texno neni hudba a podobne keci. pre tyx najvecix xudakov:"skuste sa postavit za gramce a mixak a skuste namixovat dvojhodinovy set...vobec to nieje take jednoduxe.." a ta pecka ze kazdy vie spravit dake texno??ano urobit tuc tuc a nic viac vie ozaj kazdy...ale nadrapovat struny na gitare vie taktiez uplne kazdy. to vie este viac ludi. by the way.....zwerina je texno spojene s tym vasim metalom.....to uz je sice HC a Gabber.....ale je to naslap.....a tieto vecne debaty metal vs. texno su smiesne. v dnesnej dobe sa to uz tak miesa ze clovek niekedy nevie co pocuwa....ale 140bpm je klasika ktoru rozona kazdy....a neberte za texno prosim veci ako scooter a jan wayne a podobne shity.....kazda hudba ma to svoje a swojix fandow....tak whats up???ja nevidim umenie v style heavy metal....ale poznam ludi ktory by za to aj zivot polozili keby museli.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
meloolem, toto sú moje pripomienky ako moderátora:

1. nabudúce pošli jeden post, nie tri. Týmto ťa tiež prosím, hneď ako si nájdeš čas, vyedituj to a daj to dohromady.
2. neflamuj, v téjto téme toho už bolo viac ako dosť
3. skôr ako niečo nabudúce postneš, narátaj do desať a ukľudni sa.

Vďaka.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
meloolem napísal:
podla mna je blbbe priradovat k fantasy vobec daku hudbu. to akoze ten co ma rad fantasy musi byt metlak? blbost. a hlavne tyto strihnuti heavy metalisti ako beru fantasy veci a davaju si to do klipov a tak. ved su uplne trapny. a tie ix drsne gesta su super. ale mohli by to skusit ukazat na pokladnicku pri nakupe rozkov. :P


musis uznat ale,ze metal ma k fantasy najblisie...je vela blackovych kapiel co su inspirovane LOTROM /Minas morgul,Summoning...../a vela fantasy speedu ako napriklad Blind Guardian....
predsalen k nejakemu fantasy sa skor hodi nejaka balada,alebo instrumentalne pilenie ako napriklad nejaky DnB....

a kukajte co je naozajstna hudba:
http://www.ebaumsworld.com/supersonik.html

niet nad oldies :lol: :lol: :lol:


btw,z gitary sa sice fujara spravit neda,ale efektom sa da z gitary spravit organ :twisted:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2004
Príspevky: 40
Body: 5

Neprítomný
No,tak tato tema ma trochu rozhadzala...
.to,ze annun neznasa tvz trash hudbu(ako sa tu isty ludia vyjadrili),beriem...ale preco o nej ludia ako napr.silwerbow (nic proti tebe,len som si zapamatal tvoj prispevok,ale takto sa tu vyjadrili aj ini) tvrdia ze ju zvladne urobit hocijake 2 rocne decko...
nezastavam sa konkretne nejakeho stylu,ale podla mna nazor ludi,ktori tvrdia ze ta a ta hudba je ta naj a ostatne styly su na hovno,je dost primitivny a u mna tito ludia vyvolavaju dojem ze v problematike hudby si nedovidia dalej ako za vlastny nos.
Kazda hudba ma svoje caro a ked je pre niekoho problem to caro najst,alebo ho uz nasiel inde tak by nemal rypat do ostatnych ze pocuvaju hovadiny...
tot moj nazor

_________________
Temnota koluje v mojej krvi


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Myslim, ze tu nikto nerype do nikoho, ze pocuva veci co sa mne nepacia. Podla mna je absolutne v pohode ak sa niekomu paci techno - ved kazdy ma iny vkus. Ale zase vyvracat fakt, ze sa jedna o (relativne) jednoduchy hudobny styl je odveci. Ved aj tak si mozes povedat, ze v jednoduchosti je krasa. :P A techno naozaj vyzaduje nulovu manualnu zrucnost (samozrejme, ze vyzaduje nejaky ten hudobny sluch, ako v podstate kazda hudba). :wink:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun