HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Citácia:
no ked vidim typka s melirom,nagelovany akoby dostal palacinkarom po cele,v bielych obtahovakoch s baretkou,nenapadne mi insie slovo ako homos


Toto je aj moj nazor, no urcite tak nevyzera kazdy typ, co pocuva techno.

Citácia:
na 90 percent techna clovek nemoze byt cisty,inak by nevydrzal


To by si sa teda vazne divil, kolko sa toho da vydrzat bez "povzbudzujucich" prostriedkov...

Citácia:
Ano, ale rozdiel je v tom ze na festivale ti vystupuje X skupin, a z tych 10-20 tisic ludi si kazdy pride na tu svoju a nie na vsetky. Jednoducho jeden techno interpret nikdy nenaplni dvestotisicovy stadion (ak neratas za techno Jarreho ).


10-20 tisic ludi chodi mozno na tunajsie festivaly, v zahranici sa to u vacsich festivalov pohybuje tak okolo tych 200 000 navstevnikov.
Inac Jean-Michel Jarre naozaj NIE je techno producent...

Citácia:
je to predsa len jednoducha a v podstate primitivna tvorba.

Citácia:
skoro kazdy vie urobit nejake techno, co sa neda povedat o ziadnom inom hudobnom style

Ako som uz spomenul, skus si z elektronickej hudby vypocut aj ine styly ako techno. Zober si napriklad tvorbu Cinematic Orchestra, Amon Tobin, Umod, Oba Funke, Paiva, Swayzak, a zmenis svoj nazor. Ak si toto dokaze hocijaky debil spravit doma, potom neviem...

Citácia:
Je fakt, že Skinnerove skladby sú veľmi rôznorodé, no myslím, že ich vokálny prejav má v sebe kus rapu


Ja som nepovedal, ze tam vobec nie je rap. Ja som iba povedal, ze ta hudba sa vola Garage.

Citácia:
6.Dajte sa vypchať.

Toto si prosím nabudúce odpusť.


I`m sorry, len som tam nechcel mat iba 5 bodov, to cislo sa mi akosi nepaci.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
M-Bassy napísal:
10-20 tisic ludi chodi mozno na tunajsie festivaly, v zahranici sa to u vacsich festivalov pohybuje tak okolo tych 200 000 navstevnikov.
Inac Jean-Michel Jarre naozaj NIE je techno producent...

No hej, ale vydel tych 200.000 poctom ucinkujucich :P

A jasne, ze Jarre nie je techno.

Citácia:
Ako som uz spomenul, skus si z elektronickej hudby vypocut aj ine styly ako techno. Zober si napriklad tvorbu Cinematic Orchestra, Amon Tobin, Umod, Oba Funke, Paiva, Swayzak, a zmenis svoj nazor. Ak si toto dokaze hocijaky debil spravit doma, potom neviem...

No, mozno, nepocul som. Aj ked ono to stale vyzaduje nulovu fyzicku zrucnost  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Naposledy upravil Silverbow dňa Ut. 23. Nov 2004, 21:42, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Hmm jak to tu citam tak mi z toho vychadza jedno...kazdy ma rad nejaky iny styl, kazdy ma rad nieco ine. Taky detail ....desiatky alebo stovky divakov dokazu prilakat aj metalove festy, staci sa pozriet len na taky Wacken fest. inak som to zas az tak nestudoval. Ja osobne milujem metal/nie som dlhovlasa prisera v ciernom, ja som len prisera v ciernom :twisted: / ale napriklad obcas si dokazem vypocut ci old school rock, alebo aj keltsku ci vikingsku hudbu. Dokonca obcas aj ten Jarre sa da ale mam radsej iny styl hudby.


Inak M-bassy jedna vec....nemozem si pomoct ale to co som pocul na par slovenskych open air akciach z techna/mena ti nepoviem, co sa mi nepaci pustam z hlavy./ tak to bola hudba asi na takej urovni ako to co si namixuju doslova aj spoluziaci. A kazdy styl zas ma velikanov ktori prilakaju kvantum ludi.....naozaj kazdy aj ked nad niektorimi je skoda sa zamyslat ze preco. Taze tema , na ktory fest dojde komu viac ludi je zbytocne. Ovplyvnuje to privela faktorov.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 09.08.2004
Príspevky: 429
Body: 5
Bydlisko: La Blava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Takto...nie zeby techno bol moj oblibeny hud.zaner.....ale napriklad taky Underworld (neviem teraz ci je to techno, dufam ze ma za to teraz neukamenujete :P )je v pohode :) .Napr. Born Slippy je moc moc dobry song.
M-Bassy: nejak nechapem preco sa tu tak rozculujes, toto je fantasy site a tak sa da cakat ze je tu vacsina fanusikov metalu :roll:
Ako napisal Selar kazdemu sa paci nieco ine a tak to treba brat s rezervou.

_________________
Ringer


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hmm...my metalovi ludia mame stastie,ze tu nieje jeden moj znamy...fantasy maniak ale technak...ten ma dobre argumenty :evil:

btw,ked uz o tych festoch...bol som na Szigete v budapesti..tam je VSETKO...naozaj od goregrindu cez Hari Krishna songy az po keltsku a irsku hudbu...ti ludia dali techno stage a metalstage vedla seba...a teraz som sa pozrel...na Slayer bolo najmenej 50 000 ludi...a to len na jednu kapelu...a techno stage,bola len taka mala budka plna stripovanych ludi...
/ok,metalovy stage bol lemovany dozratymi metlakmi,ale bolo ich tam VIAC!!hahaa :twisted: /

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
metalistom asi darmo vysvetlovat co to je elektronicka hudba...


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
M-Bassy,hej,to povacsinou je,pretoze je to nieco v podstate nove,nepouzivaju sa pritom klasicke nastroje,teda vlastne ziadne /okrem mixu a gramcov/ a tudiz to mnohi ludia odmietaju akceptovat ako skutocnu hudbu..
rovnako ako teba by bolo zbytocne nutit pocuvat nejaky goregrind a nutit ta,aby si v tom hladal tu skrytu melodiu...aj tak by to pre teba boli len grcacky

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
rap a hip hop je komercny a nie je to hudba, disco je komercne a nepocuvam to, Techno a ine nepocuvam tiez, Ludovky - respektujem rozhodnutie starych ludi, Metal je v pohode, Rock a hlavne gytarovy a elektricky su uplne super, ale aj tak
PUNK´S NOT DEAD !!!

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
belial
Nezabudni , ze aj na tie grcacky potrebujes talent. Samozrejmostou su aj cvicenia hlasu a jeho ladenie (tusim sa to robi chlastom). To jednoducho nepride len tak.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Illiathan,
dakujem :D
ano,robi sa to xlastom,cigaretami a podobnymi vecami,ale hlavne cvikooom...clovek musi na sebe dost pracovat aby vydal zo svojich hlasiviek nieco tak nechutne :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Metal je umelecka hudba,ved mnoho gitarovych sol je prave klasicka hudba,ale hrana na elektrickej gitare,posunuta do vyssej toniny a rychlejsie hrana. :D A Hip-Hop je o vymyvani mozgov,alebo skor ho robia ti,co ho uz maju vymyti.Su to ludia,ktorym sa nieco nevydarilo v zivote a teraz nan nadavaju a zvaluju chybu na spolocnost.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
vcera som opat videl behemoth nazivo...ak tu zase niekedy budu,odporucam kazdemu...bol som taky vytrety z ich choreografie a vsetkeho,ze som cumel po basakovi s otvorenymi ustami az sa ma bal

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.10.2004
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Povazska Bystrica / Brno

Neprítomný
Kleriker napísal:
Metal je umelecka hudba,ved mnoho gitarovych sol je prave klasicka hudba,ale hrana na elektrickej gitare,posunuta do vyssej toniny a rychlejsie hrana. :D A Hip-Hop je o vymyvani mozgov,alebo skor ho robia ti,co ho uz maju vymyti.Su to ludia,ktorym sa nieco nevydarilo v zivote a teraz nan nadavaju a zvaluju chybu na spolocnost.

scasti s tebou suhlasim :)


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
cital som teraz v Zivote o kontrafakte /napisal som malym pismom,lebo si ti ludia nezasluzia aby som im vyjadroval uctu co i len velkym pismenom/
robia sa nenormalnymi drsnakmi a kazdeho urazaju...o tomto je hiphop..vsetko urazat a robia sa strasne nekomercni...no jo..tak mi povedzte jednu svk metalovu kapelu,co kazdeho uraza a sere sa vsade do tv...?

a o par stran dalej tam bol Senzus /vidite,velke pismeno  :P /
povedali:My niesme umelci ani sa na nich nehrame.My sme zabavaci....
/no o tej zabave sa tiez da polemizovat,ale aj dochodcovia sa chcu bavit  :P /

takze to vychadza tak,ze Senzus j na vyssej moralnej urovni ako kontrafakt  :twisted:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
No tak nech jakokolvek nemám Senzus rád(Co nemám teda hodne) v porovnaní s kontrafaktom sú to hudobný bohovia jak napríkla keby som porovnal svoj spev :roll:  so spevom Tobiasa Sammeta :wink:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 181 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun