HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Autor Správa

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hudobnici a bol tam aj ten z Kontrafaktu???co tam preboha robil???hiphoperi a raperi maju k hudobnikom tak blizko ako vodopad!!!

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
No zas pozor, ako kto, nerozlisovala by som hip-hoperov a raperov od inych napr. metalistov alebo rockerov, ale od konkretneho cloveka a Kontrafakt to s tym ich "robime to ustama, chapete" by som isto k hudobnikom nezaradila.
Po 20tom opakovani na jednom vystupeni hore uvedeneho textu, sme uz s babami zacali uvazovat, co nam to vlastne tymi ustama robia! :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Tipsy napísal:
Kto vcera pozeral program Extra kde sa mali vyjadrovat hudobnici k finalistom SuperStar a videl tam Rytmusa z Kontrafaktu, ci ako sa vola, tak sa musel zhorzit, lebo nazory ako male decko v skolke, hrozny rehot do toho a poobliekany s dvoma "zlatymi" prstenmi na rukach sa ani necudujem, ze ma potom niekto skresleny nazor na Hip-hop!!!

No jo no.. hovorím, prasatá sú to jak hovado a je im dosť v paži, čo si kdo o nich myslí, ale rapovať vedia a to poriadne. Hovorím ako ľudia my v istých ohľadoch (a že ich je dosť) vadia, ale v rape sú dobrý. A na druhú stranu... všetci tí "naozajstný hudobníci, ktorý si už niečo prežili" tam aj tak hovorili furt to isté dookola, čo už každý počul. Rytmus to má celé na saláme. Tiež už mi niekedy lezú na nervy všetky tie talkshow, kde niekto niečo urobí a moderátor zo šlušnosti vždy povie, že to bolo vynikajúce, perfektné, bez chyby
Tipsy napísal:
Ich hudbu nemusim a tym, ze su vulkarni, trapni robia len hanbu slov. hip-hopu. Smutne je, ze vela mladych ich uznava, ved si povedia svoje a to je predsa cool.
Videla som ich aj na zivo a ako sa tvaria a chovaju, no hroza!

Toto je pravda. Až keď som si vypočul Čistýchova, zistil som, že to ide aj bez permanentného nadávania. S týmto to preháňajú.
Tipsy napísal:
Nehovoriac ich jedna skladba na zensku populaciu jasne o nich hovori! :twisted:

Asi viem o ktorej skladbe hovoríš :) a o tomto som si tiež dlho nevedel, čo si mám myslieť, až nakoniec si uvedomíš, že niektoré veci (radšej) netreba brať vážne... I keď sa mi zdá, že chceli vyjadriť stav, do ktorého sa chalan pri babe v istých situáciach dostane...
belial napísal:
hudobnici a bol tam aj ten z Kontrafaktu???co tam preboha robil???hiphoperi a raperi maju k hudobnikom tak blizko ako vodopad!!!

hehe.. no ono sa tam naozaj asi nehodil, ale práve preto ho tam dali... aby rozvírili hladiny pokojných odpovedí tých ostatných :)

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Naposledy upravil Saiffer dňa St. 30. Mar 2005, 17:59, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Saiffer: Ved az tak vazne ich neberiem, len ked to vidia ludia, co sa nevyznaju do rapu a hip hopu, tak co si pomyslia. No mozno rapovat vedia, hudbu robit, aj beatbox im ide, ale texty nech si davaju radsej pisat. Pocula som aj ich Milionara, boli tam pouzite aj nadavky a pacilo sa mi, bolo to v ramci normy. Prehnane nadavanie povazujem za nedostatocnu slovnu zasobu. Najhorsie, ze takych je vela ludi a nie len nejaky Rytmus.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Tipsy napísal:
Saiffer: Ved az tak vazne ich neberiem, len ked to vidia ludia, co sa nevyznaju do rapu a hip hopu, tak co si pomyslia. No mozno rapovat vedia, hudbu robit, aj beatbox im ide, ale texty nech si davaju radsej pisat. Pocula som aj ich Milionara, boli tam pouzite aj nadavky a pacilo sa mi, bolo to v ramci normy. Prehnane nadavanie povazujem za nedostatocnu slovnu zasobu. Najhorsie, ze takych je vela ludi a nie len nejaky Rytmus.

No ja si myslím, že texty vedia písať tak dobre ako i hudbu betbox a rap. Tých nadávok je tam naozaj veľa, ale to už je asi v ich povahe (ktorá, ako som už povedal mi celkom nešmakuje).
- Neviem, čo na to povie človek, ktorý sa do hip-hopu nevyzná. Ja sa nepokladám za človeka ktorý by sa nejako vyznal. Ja dokonca každému hovorím, že hip-hop nepočúvam. Z hip-hopu počúvam len Eminema, Čistychova, Kontrafakt a dávnejšie Názov Stavby a pár peničiek Trosiek a pod. Inak nič.. Keď si to porovnám s rockom, ktorého počúvam habadej, tak je to minumum. Ale myslím si, že Kontrafakt robia hip-hopu svojou kvalitou skôr dobré meno. Nadávajú, sú to "týpci" najväčšieho kalibru, ale ukázali podľa mňa pravý hip-hop a pôvodnú tvorbu. Narozdiel od Modrej žiary alebo Helica. Práveže tí podľa mňa robia hanbu hip-hopu. Podobne ako v amerike. Hip-Hopové ceny vyhrávajú Ja rule a 50cent.. preboha a čo ma hento spoločné s hip-hopom.. to už je skôr taký HIP-POP.

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Saiffer,ake hiphopove ceny??ma na mysli MTV music awards,best hiphop performance???
tak tie ceny su cisto objektivne a svedcia o hudobnej urovni dotycneho :ikonka22:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
belial napísal:
Saiffer,ake hiphopove ceny??ma na mysli MTV music awards,best hiphop performance???
tak tie ceny su cisto objektivne a svedcia o hudobnej urovni dotycneho :ikonka22:

Tak tak... tie ceny sú tak čisto objektívne ako on hrá čistý Hip-Hop

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
...... :ikonka37: ......toto co som pred chvilou videl........kamco + nenapravitelne decko - obete......jak pocuvam tak pocuvam (resp. pozeram) FLOW NIKDE :!:
Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Tak tak. Tadia

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
..presne....kadekto moze nadavat na kontrafakt ale ked si pozrie toto... :!:
Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Moja re

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Naposledy upravil Saiffer dňa Pi. 05. Aug 2005, 14:53, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
...zaujimave ze to dostalo az tri z desiatich....


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
- No ono to muselo dosta

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Naposledy upravil Saiffer dňa Pi. 05. Aug 2005, 14:54, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
....ta fotka fakt ze  :lol:  zachodova odysea  :lol:
....amo co som videl na musicboxe ten klip (bratislava)  - nie je to zle, text je celkom ok len ten beat mi nesedi....je to pre mna prilis pomale a suche....


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Pomal

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun