HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 27 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
hej hej, atmoska je dobra :) .. uz sa mi davno nestalo aby som zurivo vysypal cely zasobnik do blbej rury ktora na mna padla zo stropu :lol:

Ale tak sa mi zda, ze na AvP2 (za marinaka) sa to (zatial) nechyta .... to zatial je tam preto, lebo sa este len snazim dostat do Alpha labs .. to je skoro na zaciatku :)

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Depres,podla mna bolo AvP 1 za marinaka strasnejsie ako dvojka..neviem preco :shock: :?:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
belial napísal:
Depres,podla mna bolo AvP 1 za marinaka strasnejsie ako dvojka..neviem preco :shock: :?:


Hm, nehadam sa, jednotku som nehral :D

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Depres napísal:
hej hej, atmoska je dobra :) .. uz sa mi davno nestalo aby som zurivo vysypal cely zasobnik do blbej rury ktora na mna padla zo stropu :lol:

Ale tak sa mi zda, ze na AvP2 (za marinaka) sa to (zatial) nechyta .... to zatial je tam preto, lebo sa este len snazim dostat do Alpha labs .. to je skoro na zaciatku :)


Ooooo Alpha labs tam su dobre soky to hej hehe tam ma casto zabili ,ale aj ked som to isiel 3x tak som sa zlakol :lol: ale pockaj dalej, je to cisty brutal. :twisted:


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Depres,tak to okamzite cim skor naprav :P
nieje taka vychytana a pekna ako dvojka,ale ma taku...tu..posvatnu prvensku atmosferu,ze mas niekedy problemy aby sa ti zvierace neuvlnili ked to hras :P :D :twisted:
aj tak...facehugger je svina :evil:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
JO a este si zabudol na taku drobnost ako su plne prepocitavane explozie, cize vidno ked clovek streli nejaku vybusninu do steny a vidi clovek ked nieco streli do rohu alebo len tak na podlahu :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Doom 3 som prešiel a nič moc. Veľmi atmosferická (tie šoky, to je pravda), graficky skvele spracovaná, ale inak veľmi stereotypná hra s nízkou interakciou a minimálnou rozmanitosťou prostredí. Len choď a strieľaj. Všetky levely vyzerajú rovnako a všetko v úplnej tme. Viem že to je kvôli atmosfére, ale tak si človek ani poriadne nevychutná tú grafiku.
Teraz som dohral datadisk Doom 3: Ressurection of Evil. Pridali gravitačnú zbraň z Half-Life 2, čo je síce sranda, ale inak je to o tom istom. Pár nových nepriateľov ale nič nové.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Si nepochopil o com je DOOM, ist a strilat, obcas sa otocit a strielat. A raz za polku hry sa zamysliet ako sa dostanem ku tomu klucu na podstavci. (no dobre raz za 3 levely.)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Dooma 3 mám podrobne zmapovaného. A tiež som vyrastal na starých Doomoch a podobne. Ja netvrdím, že je to zlá hra, ale že mala veľký potenciál, ktorý využili sotva na polovicu.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Duén Canell

Neprítomný
hej obcas je to dost stereotipne ale sa mi paci ako sa cestou naucis napr: ze ked nieco napadne vyzaduje tvoju pozornost tak sa urcite treba otocit a davat pozor na opacnej strane al. sa mi paci ze nemozes mat baterku a zbran naraz a podobne detaily kt. to robia napinavejsie... 8)

_________________
No use crying over spilt blood.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 20.08.2005
Príspevky: 8
Body: 5

Neprítomný
serus sice nemam tuto super hru ale chcel by som ju...a chcel by som sa opytat ci nepoznate nejake stranky kde su aspon obrazky o tejto hre vopred dik

_________________
Vačšina chorob je zo stresu....len syfilis je z potešenia


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hmm obr

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 27 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun