HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 40 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Ja mám tiež povinnosti a tiež chcem byť aj s priateľmi, priateľkou. Ale čas sa dá vždy nájsť. Napríklad v noci. Je to na úkor spania, ale ale ja som zvyknutý od detstva. S hrou je to ako s filmom, keď ma baví, chcem vedieť, ako to skončí. A bežnú hru je nie je problém prejsť za týždeň.
Tiež si vyberám hry a nehrám všetko (keďže nie všetko ma baví). Tie čo som spísal sa mi páčili. Je ich dosť, ale to sú hry za posledné roky, nie za posledný týždeň 8) .


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja uz velmi hry nehram, akosi ma to cele prestalo bavit a nemam ani moc casu...Maximalne tak nejake RPGcka, alebo BubbleShooter :lol:

Celkom ma bavilo BG 1 aj 2, jednotku som skoro dohral dokonca, ale potom, co ma predbehol brat a videl som koniec, uz sa mi to nechcelo prechadzat s mojou vlastnou postavou...
Dvojku som dotiahol do underdarku, potom som to vzdal... akosi ma to prestalo bavit.

Z ostatnych hier Call of Duty a tusim este NFS Underground 2. A nemozem nespomenut stare dobre adventurky typu Polda 2 a 3 (obe som presiel) 8)

Ostatne veci si nepamatam

Vseobecne patrim skor k hraom, ktori skusaju vselico, ale vacsinou pri nicom dlho nevydrzia a jedine BG2 ma prinutila zahrat si to dvakrat...

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Ja hram iba to co ma bavi ... teda sa specializujem ..uz je to davno co som hral hocico co mi prislo pod ruky...Takze tak

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Hraju skoro jakekoli RPG co mi přijde pod ruku ... ted špíš jakékoli :lol: Od bloodlinů přes morrowind po BG a IWD. Cokoli co ma rpg prvky W3 nebo Spellforce a občas is dám i čistou strategii. Zahraju prakticky vsechno když je největší nouze.
Ale long live to DnD!!!

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
v poslednych mesiacoch som uplne prepadol soldatu a kedze ma uz WoW prestal bavit tak inac vobec nic...


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nainštalujem, prejdem, odinštalujem a idem na niečo nové. V poslednom čase hrám len požičané hry a v čase medzi tým sa vreciam k pár klasikám ktoré som si kúpil.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja uz hry tiez velmi nehram, ale ked som hraval, tak som hral hry 3 sposobmi.

1. sposob - zacal som hrat a neprestal som kym som to nedohral (Desperados, BG, IW, Deus Ex, Earth 2140, Arcanum...)

2. sposob - v urcitej casti hry som sa bud zasekol, alebo ma to akosi omrzelo a potom som sa po case k tomu vratil (Fallout Tactics, Diablo 2, Original War, Warcraft 3...)

3. sposob - take co som vlastne ani nikdy nedohral (Indiana Jones IM, Red Alert 2, Half Life...)

Na zaver uz len dodam, ze niektore hry sa mi navzdy vryli do pamati a nelutujem, ze som pri nich stravil cas, ktory sa dal vyuzit mozno aj zmysluplnejsie. :)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Mr_Fixir napísal:
nelutujem, ze som pri nich stravil cas, ktory sa dal vyuzit mozno aj zmysluplnejsie. :)


Správne! a zmysluplne? to je jakoš?? :lol:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
Mr_Fixir napísal:
nelutujem, ze som pri nich stravil cas, ktory sa dal vyuzit mozno aj zmysluplnejsie. :)


Správne! a zmysluplne? to je jakoš?? :lol:


Napr. ist na pivo, alebo sa ucit do skoly :lol: Ale kedze vtedy som na pivo nechodil a na zakladke bolo leharo, tak mi nist ine nezostavalo. :D

Ale niektore hry ma fakt uplne pohltili.

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 29.04.2005
Príspevky: 35
Body: 5
Bydlisko: Zvolen

Neprítomný
Hram na co mam chut. ak nemam co na praci hram stare hry, ak sa mi dostane do paprciek nieco nove tak to skusim. ak je to fajn snazim sa to dohrat do konca, inac to mazem. stava sa aj to ze pocas hrania ma aj zabavna hra prestane bavit a koncim s nou (priklad Morrowindu)


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Nainstaluju, hraju když mě to bavilo tak si to dám znova(JK2 - Academy) jestli mě to pořád baví tak ještě jednou(Kotor 1,2 ,BG1, 2, Bloodlines). Odinstaluju. tak to byl první způsob.
Druhý je nainstaluju nejde mi to ... stahuju patch... nejde odinstaluju
Třetí ... nainstaluju a už nikdy nepřetanu hrát OU :lol: (no možná asi jo)
čtvrtý nainstaluju, uvidim, nevěřim svym očim, odejdu, přijdu (pořád to tam je) tak to odinstaluju (pirates of carribean) - u toho sem litoval že sem to dohrál,(Daikatana tak to sem ani nehrál !!!)

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Arwain napísal:
(Daikatana tak to sem ani nehrál !!!)


hej,Daikatana je riadny kus hovadiny

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
belial napísal:
Arwain napísal:
(Daikatana tak to sem ani nehrál !!!)


hej,Daikatana je riadny kus hovadiny

souhlas ... proto sem to ani nehrál :lol: ...

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 07.06.2005
Príspevky: 40
Body: 5

Neprítomný
Ja to robim tak, ze ked vidim nejaku novinku, tak si ju zapisem a za nejake tri-styri roky spravim najazd na home of the underdogs, abo na inu starinkovsku stranku a stahujem...fakt, prevazne teraz hravam starinky, ciastocne z nedostatku zdrojov novych hier, ciastocne z toho ze su to stale dokola kopie toho isteho bez napadov (vacsinou), ciastocne preto, lebo uz moj komp zacina byt historickym kusom a ciastocne preto, ze starinky mavaju obcas FAKT GENIALNE napady...napriklad si najdite na http://www.the-underdogs.org taky NetStorm...
+moje tipy: 1995-1998 zlaty vek strategii (dobrych - Fragile Allegiance, Sting (aj ked to je skor adventura...))
1990-1996 zlaty vek mnohych netradicnych hier (floor 13...)
1990-1994 zlaty vek adventur (ak vam nevadi grafika...)

_________________
I stvoril boh muža a ženu.
A videl, že to posral.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 20.08.2005
Príspevky: 8
Body: 5

Neprítomný
teraz momentalne mastim wolfenstein ale aj counter a neviem ci to poznate ale vola sa serious sam

_________________
Vačšina chorob je zo stresu....len syfilis je z potešenia


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 40 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun