HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 27 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Nie je to sice RPG, ani fantasy (na druhej strane je to sci-fi), ale je to pokracovanie hry na ktorej som prakticky vyrastol (ano, pri pohlade na motorovu pilu rozmyslam ako s nou rozrezat cloveka, namiesto dreva :-) ). A teraz ho tu mame. Doom3, hra ktora znici vase pevne nervy :-) a ukaze co je to prave peklo (a preveri dokonale hardware).


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
MickTheMage napísal:
Nie je to sice RPG, ani fantasy (na druhej strane je to sci-fi), ale je to pokracovanie hry na ktorej som prakticky vyrastol (ano, pri pohlade na motorovu pilu rozmyslam ako s nou rozrezat cloveka, namiesto dreva :-) ). A teraz ho tu mame. Doom3, hra ktora znici vase pevne nervy :-) a ukaze co je to prave peklo (a preveri dokonale hardware).


nie si jediny kto vyrastam na hre Doom :D prvy aj druhy diel som presiel viac krát a uz sa velmi tesim na toto tretie skvele pokracovanie :twisted:


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Vcera v noci som mal tu cest hrat Doom3 a moje nervy boli naozaj v... vsak viete kde.
A to mi to moja zostava umoznuje hrat len na druhom stupni kvality a v 800x600 (pozn. ked vam Doom3 nastavi default na 640x480, kludne to mozte dat 800x600 - ide to potom plynulejsie). A to ani nemam najlepsie efekty, pretoze moja GeForce 4600 Ti nepodporuje DX9 efekty, tak ako by mala. - koniec tech. okienka :-)
Inak co sa tyka atmosfery, tak je vynikajuca, temna a sem tam narazite i na nascriptovane cut sceny, jednoducho parada. Este to tak hrat so sluchadlami na usiach, tak dnes lezim na intenzivke v nemocnici.
Doporucujem!!!

Cena originalky: na Dunaj.sk - 1803 Sk (odporucana cena: 2254 Sk) - tak pani a damy, na takuto cenu im mozem z vysoka kaslat. Je to perfektna hra, ale co je moc, to je moc!!! A potom sa niektore organizacie cuduju, ze u nas prekvita piratstvo.

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja neviem, DOOM3 je skvela hra, aj atmosferou, aj grafikou, ale AvP bolo asi pet krat tak strasidelnejsie. To co som zazival, ked som hral na realistic a bol som v leveloch kde boli ajfacehungery, to bolo peklo. Ked som chcel dokoncit votrelca co pobehoval po plafone a zrazu sa mi cez monitor pretiahol hnusny pavuk s tak hnusnym zvukom, ze som skoro chytil infarkt. Tomu sa ani Doom3 nemoze porovnavat.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
MickTheMage napísal:
Vcera v noci som mal tu cest hrat Doom3 a moje nervy boli naozaj v... vsak viete kde.
A to mi to moja zostava umoznuje hrat len na druhom stupni kvality a v 800x600 (pozn. ked vam Doom3 nastavi default na 640x480, kludne to mozte dat 800x600 - ide to potom plynulejsie). A to ani nemam najlepsie efekty, pretoze moja GeForce 4600 Ti nepodporuje DX9 efekty, tak ako by mala. - koniec tech. okienka :-)
Inak co sa tyka atmosfery, tak je vynikajuca, temna a sem tam narazite i na nascriptovane cut sceny, jednoducho parada. Este to tak hrat so sluchadlami na usiach, tak dnes lezim na intenzivke v nemocnici.
Doporucujem!!!

Cena originalky: na Dunaj.sk - 1803 Sk (odporucana cena: 2254 Sk) - tak pani a damy, na takuto cenu im mozem z vysoka kaslat. Je to perfektna hra, ale co je moc, to je moc!!! A potom sa niektore organizacie cuduju, ze u nas prekvita piratstvo.


tak hnd idem zhanat tuto paradu :D

inak plne s tebou suhlasim o tych cenach, ja osobne nechapem ludi co si kupuju oroginaj hry , (bez urazky) ale ak niekde da za hru cca.2000sk tak pochybujem o jeho pricetnosti, to by totiz musela byt fakt brutalna hra a k tomu by musel byt aj kavovar aby som to kupil. Jednoducho neviem kto urcuje tieto ceny ale ked chcete original hry chodte do polska tak to mate za par drobakov. A ked sa vam nechce chodit za hranice taksi to od niekoho napalte a stiahnite si k tomu crack a mate pokoj.

( kua a teraz uz len cakak policiu kedy po mna pridu ked tu takto navadzam verejnost :lol: )


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.07.2004
Príspevky: 46
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
No. ja som ho ešte nehral, ale videl som nejaké screenshoty a vyzerá to parádne.
K tým Originálkam: Ak chcete hrať napr. Fifu cez net, musíte mať originálku. Inač to neide. Ale aj tak by som ich nekupoval :lol:


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Na Dooma 3 sa tesim, odkedy som videl prve screenshoty...este sa to ku mne nedostalo, ale uz to nebude dlho trvat :ikonka21: :twisted: :ikonka21: .


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
No poviem vam ludia Doom 3 urcite nehrajte vecer , v noci alebo v tme, inak sa asi po...
Hraj som to cez den ale mal som dost. To vam poviem ist s baterkou po tme na zakladni plnej mrtvol krvy a prises , ktore vyskakuju odkial sa len da to nie je sranda. Chytal som ine soky.
Ale je to super premakana hra na vysokej urovni. :ikonka19:
Fakt odporucam , ale osoby so slabym srdcom hraju na vlastne riziko :lol:


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Bratislava,Sirion

Neprítomný
Hej hej... super hra... plne s vami suhlasim... :ikonka01:


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Marcus: presne kvoli tomu podobne hry nehram. Naposledy v Morrowinde na mna v nejakej hrobke vybehol zozadu skeleton a tak som sa zlakol ze som sa skoro pos... :P
Tak som to hned vypol a od tej doby som sa k tej hre uz nevratil..co ma mrzi pretoze by som ju chcel dohrat :? :)


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall...ak ta zivot omrzi,zozen si Clive Barkers Undying....este aj ja,clovek co sa vyberie sam v noci na prechadzku po lese sledovat svatojanske musky som sa pri tej hre skoro posr.l :twisted:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
belial: ono povedal by som ze chodit potme dolesa byva este menej strasidelne ako hrat niektore hry. Mne normalne tma nevadi ale to je asi aj preto ze v normalnom svete vies ze za najblizsim rohom na teba neciha nejaka potvora :) Ale ked mas v hre k tomu este nejaku hudbu a teraz cakas kedy na teba nieco vyskoci tak to naozaj na istote cloveku neprida 8) Proste pre klud duse podobne hry uz radsej nehram :)


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no to hej..ale vies..tu na teba nevyskoci prisera,ale nejaky cig...no povedzme ze ork realneho sveta :D a je zle...
a to Undying ani nieje take,ze vyskoci na teba daco,ale ze vojdes do detskej izby,zrazu strih a postel je cela krvava a pocujes strasny detsky plac a zrazu zase normal...no..skratka ta najstrasnejsia hra aku som videl..alebo pred domov ides a blesk,zrazu obesenec na lampe a zrazu nic... :shock:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
belial napísal:
no to hej..ale vies..tu na teba nevyskoci prisera,ale nejaky cig...no povedzme ze ork realneho sveta :D a je zle...
a to Undying ani nieje take,ze vyskoci na teba daco,ale ze vojdes do detskej izby,zrazu strih a postel je cela krvava a pocujes strasny detsky plac a zrazu zase normal...no..skratka ta najstrasnejsia hra aku som videl..alebo pred domov ides a blesk,zrazu obesenec na lampe a zrazu nic... :shock:


no super ked nebudem vediet spat a uz ma prejdu nocne mory z Dooma 3 tak si to hned zahram ale to tak skoro nebude lebo Doom3 ma bude strasit este dlho. Kua ta atmosfera je uzasna stale nieco niekde vysokci tma nic nevidno no konec.

PS: chcel by som vidiet tych typkov co toto dokazali vytvorit :ikonka26:
:lol:


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak som to presiel a musim povedat, ze je to vynikajuce. Tvorcovia si nedali zalezat iba na grafike, ale aj na leveloch a hlavne na zvukovo/hudobnej zloske. Depresivna hudba a desive zvuky pracuju pre atmosferu viacej ako samotne prisery. Vsetkym mozem iba odporucat a ked sa vam to bude zdat zo zaciatku trochu nudnejsie(mne sa teda nezdalo), tak vas mozem ubespecit, ze sa to dalej o vela zlepsi.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 27 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun