HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 68 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja som nasiel dvoch pc pacientov hrat basket, potom supermuntant bratov, tych kanadanov so striekacou pistolkou a Robota, ktoreho pohana tovaren s ludmi na beziacich pasoch. :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nasiel som dalsie lokacie: Nejake havarovane lietadlo, nejake dva kanadske ludove fronty, bojovnicku za prava Deathclawov, ktory ju nasledne potom ako ich vyslobodila zabili :lol:, potom brahminov hrajucich poker, ring kde bojoval Komodo man proti varanovi a este nieco, len uz si nepamatam co to bolo. :D

By ma zaujimalo kolko je celkovo tychto lokacii, ale asi ich bude dost vela... 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad lietadlo - opravil to niekto?

ad plechovy muz - nasiel som jedneho manika b brneni co mu bolo treba premazat zavity.....malo to aj neky vyssi zmysel?

ad elitna jednotka - obcas ste mohli stretnut jednotku elitnej gardy ci coho a td (nie ta co rozsrtiela neviniatka)
podarilo sa dakomu s nou nieco ine ako iba pokec?

ad pikachu - btw stretli ste pikachua?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
vratko napísal:
ad lietadlo - opravil to niekto?

ad plechovy muz - nasiel som jedneho manika b brneni co mu bolo treba premazat zavity.....malo to aj neky vyssi zmysel?

ad elitna jednotka - obcas ste mohli stretnut jednotku elitnej gardy ci coho a td (nie ta co rozsrtiela neviniatka)
podarilo sa dakomu s nou nieco ine ako iba pokec?

ad pikachu - btw stretli ste pikachua?


Ja som nasiel iba to lietadlo, ale opravit ma to nenapadlo. Idem to skusit :)

To vazne si stretol pikachua??? :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad pikachu - hej stretol som ho v pravom dolnom rohu ako nahodneho encountera v jaskyni........bol taky zvlastny ale jasne povedal pika pika chu a ked som sa s nim chcel porozpravat tak vybuchol za 20 a ja som mal vtedy tusim ranger armor.....ale bol tam v jednej zasuvke aj anime komixs o nom ci co.....ale velmi som to tam neprehladaval....

uplne v pravo dole.....mal som dobry scout...ci ako sa to volalo...

ad lietadlo - ja neviem ci sa da opravit - ja som sa iba pytal ci to niekto spravil !!!

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Opravit to lietadlo nejde. Teda ak ma niekto 200% opravy mozno hej, ale tolko nemam.

Nasiel som dalsich par lokacii ako tu ludsku tovaren co spominal Finrod, tancujucich lupicov a pred chvilou som nasiel vchod do nejakeho bunkru BoS, pri vchode su dvaja typci v power armoroch. Neviem vsak otvorit tie dvere a ani ti dvaja nemaju ziaden kluc. Nevie niekto ako to otvorit? Teda ak nasiel tuto lokaciu.

Este jedna vec. V zakladni epsilon (to je tusim posledna) si mozete od mechanika kupit kluc do nejakej tryskovej masiny. Da sa to aj naozaj pouzit, ci je to len nejaka bezvyznamna vec?
:roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad fixir - skus to pouzit na to lietadlo s opravou...

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
vratko napísal:
ad fixir - skus to pouzit na to lietadlo s opravou...


Tiez ma to napadlo ale nefunguje to... :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mr_Fixir napísal:
Opravit to lietadlo nejde. Teda ak ma niekto 200% opravy mozno hej, ale tolko nemam.

To lietadlo opraviť nejde.
Mr_Fixir napísal:
Nasiel som dalsich par lokacii ako tu ludsku tovaren co spominal Finrod, tancujucich lupicov a pred chvilou som nasiel vchod do nejakeho bunkru BoS, pri vchode su dvaja typci v power armoroch. Neviem vsak otvorit tie dvere a ani ti dvaja nemaju ziaden kluc. Nevie niekto ako to otvorit? Teda ak nasiel tuto lokaciu.

Podľa mojich info sa tam nedá robiť nič. (ak hovoríme o tom encounteri, kde pred tými dvoma leží niekoľko mŕtvych tiel civilistov) Dajú sa tak akurát zabiť, myslím, že majú celkom dobré veci.
Mr_Fixir napísal:
Este jedna vec. V zakladni epsilon (to je tusim posledna) si mozete od mechanika kupit kluc do nejakej tryskovej masiny. Da sa to aj naozaj pouzit, ci je to len nejaka bezvyznamna vec?
:roll:

Ak si dobre spomínam, ako random encounter sa dá stretnút aj tzv. Nuke Cola Boy, ktorý má bicykel. A ten kľúč je práve od neho. Potom sa môžte prevážať na biku.
Fixir napísal:
By ma zaujimalo kolko je celkovo tychto lokacii, ale asi ich bude dost vela...

28 som našiel vo FAQ ku FT, myslím, že to sú všetky. Na ich úspešné hľadanie treba vysoký Outdoorsman (pomôžu aj perky Explorer a Scout) a treba vedieť, kde je väčšia šanca ich nájsť. Tu postujem lokácie, čo som našiel v danom FAQ:
Citácia:
2 Sq North of Bunker Beta
1 Sq North, 3 Sq West of Bunker Beta
1 Sq West, 3 Sq South of Brahmin Wood
2 Sq South of Preoria
2 Sq South, 3 Sq West of Macomb
1 Sq East, 3 Sq South of Macomb

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Toho chalana som uz raz stretol. Musim potom vyskusat ten kluc :lol:
Uz som nasiel aj pumpu. Zatial som nasiel celkovo 18 lokacii. Este 10. 8)

Inak pri tom BoS bunkri ak pojdete s postavickou dozadu tak uvidite ako to vyzera za tymi dverami a vidno tam aj schody smerujuce do podzemia. A ked tam dam kurzor tak mi ukaze tu sipku, ktora sluzi na prekonavanie vyskovych rozdielov. Preto som si myslel, ze by tie dvere mohli ist otvorit. Ale nakoniec asi teda nie. Skoda :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
co ja viem skludom to moze ist - to ze to este nie je v zozname to neznamena ze sa to neda....skusaj.....pikatchua si nasiel?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
pikatchu neexistuje...iba som tahal za nos....som mal taku nejaku naladu posledny tyzden.... :ikonka20:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Neviem ci vsetky lokacie ale dost je ich popisanych na Madbrahminovi http://madbrahmin.bonusweb.cz/index.php?id=home, mimo inych zaujimavosti a halusiek (to Annun: prepac ze robim reklamu)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Neviem ci vsetky lokacie ale dost je ich popisanych na Madbrahminovi http://madbrahmin.bonusweb.cz/index.php?id=home, mimo inych zaujimavosti a halusiek (to Annun: prepac ze robim reklamu)

Môžete sa mi láskavo už konečne všetci prestať ospravedlňovať za kraviny? Pre akú Magdu by mi mala na fórach vadiť nejaká linka niekam, kým je postnutá k téme a má čo povedať?

Čo mám nejaký odstrašujúci ksicht, či čo? :(

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad annun - to je ista forma PDR.....taka slabsia...tolko realita...

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 68 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun