HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Nastal úpadok v oblasti RPG hier?
Áno je to smutné ale je to fakt 59%  59%  [ 19 ]
Nie, zatial to fičí 22%  22%  [ 7 ]
Naozaj tu musíme riešiť také hovadiny? 13%  13%  [ 4 ]
To ako Linda alebo Lenka? Hmm... 6%  6%  [ 2 ]
Neznášam Rpgčka!!! je mi to jedno 0%  0%  [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 32
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
No možná upadá, ale KOTOR ... apod ... pořád tu něco je  ... např Fable by moh stát za to :) ... za tři dny ho mám tak uvidim :)

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Arwain napísal:
No možná upadá, ale KOTOR ... apod ... pořád tu něco je  ... např Fable by moh stát za to :) ... za tři dny ho mám tak uvidim :)


KOTOR? noo..dobrý príbeh... ale!

NAPRD pohlad...infinity je infinity...
NAPRD a SLABÝ dej, skutočne blbosť... ideš, urobíš par kvestov, ideš dalej..cele mi to pripominalo nenávidený Neverwinter ale s perfektným príbehom... no žial, jednoduche to bolo...

safra ja chcem aby mi šlapala Ultima Onlaaaajn :cry:  :cry:  :cry:

atharis: čo ma manga s poronom??? :roll:
ako aj mnetrooošku vadí moc mangy... ale ked oni maju tak peeekneee očičká....
mne skorej vadí tej japonský konzolový systém u RPG...ale tie faces sú nice...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 26.08.2005
Príspevky: 107
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Si pustite Anime+  :D  tam mate manga...

Zhrniem par novych RPGciek:
Bards Tale - plytka hra z debilnym napadom urobiť veľmi vtipné RPG...
Nwn - na prvý pohlad super hra, na druhy tak 17percent, stroskotalo na nedokonalom engine a snahe napodobnit Baldur v lepsej grafike
Sacred - ha há! To má byť RPG? Nemci sa prekonali
Dungeon Siege - moja najneoblubenejsia hra, thanx Bill
Síce ma niektorí ukamenujú ale ja neznášam ani Morrowind, kde do 10 urovne Vas vsetci zabijali a od 10 urovne ste vsetkych zabijali Vy... dobry engine, nedobry team

Ale odporúčam slovensku hru Kult. Je tam sice 5 a pol možností ale pekná, kreslená grafika  a na slovenskú hru OK.

_________________
Ashes to ashes, dust to dust! In the name of God...
http://www.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11055529
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Morfion napísal:
Ale odporúčam slovensku hru Kult. Je tam sice 5 a pol možností ale pekná, kreslená grafika  a na slovenskú hru OK.


Ach, kde je Soda a jeho vlasy? (Soda bol vyvojar Kultu, pozn. sadzaca)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Morrowind bol najbest asi po IcewindDale čo vyšlo... aleten problem tam bol... to je prafda... aj ked, prekusol som to. a pokial by si šiel podla pribehu, tak si to nemal až take lahke..ked si sa pred tym nenabuchal jak prasa :lol:


k NWN: mne to prišlo jak Diablo... :roll:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Morfion napísal:
Si pustite Anime+  :D  tam mate manga...

Zhrniem par novych RPGciek:
Bards Tale - plytka hra z debilnym napadom urobiť veľmi vtipné RPG...
Nwn - na prvý pohlad super hra, na druhy tak 17percent, stroskotalo na nedokonalom engine a snahe napodobnit Baldur v lepsej grafike
Sacred - ha há! To má byť RPG? Nemci sa prekonali
Dungeon Siege - moja najneoblubenejsia hra, thanx Bill
Síce ma niektorí ukamenujú ale ja neznášam ani Morrowind, kde do 10 urovne Vas vsetci zabijali a od 10 urovne ste vsetkych zabijali Vy... dobry engine, nedobry team

Ale odporúčam slovensku hru Kult. Je tam sice 5 a pol možností ale pekná, kreslená grafika  a na slovenskú hru OK.


Ja budem prvy, kto ta ukamenuje :) Ale ako sa hovori, mas pravdu len ciastocne. Morrowind robi ako celok i jeho datadisky cize Tribunal a Bloodmoon a to uz bolo ine kafe!!!!!! A inac, zly engine a dobry team - ked uz tak :)
NWN ma problem ten, ze povodny je tak trocha odflaknuty (singleplayer), ale datadisky su uz na to o dost lepsie (a inac ciastocny suhlas so ZRudim - tak trochu diabloidne)

To ZRudi - ale Diablo je exot sam o sebe, NWN je sice diabloidne, ale zas porovnavat ho z mlatickou Diablom? To je skoro ako porovnavat DeusEx z DOOM-om 3 :) (ok, to je trocha prehnane, NWN ma blizsie k diablu nez Deus k Doomu, no nic, lepsie prirovanie mi nenapadlo)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
V poslednej dobe už nehrávam hry, ale mám taký názor, že trochu klesla úroveň počítačových hier všeobecne. Graficky sú už hry takmer dokonalé, ale príbeh, dej a všeobecne singleplaying upadáva.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
NWN bez datadiskov bolo TAK BLBE, že to až maďara v riti štípalo :lol:  :lol:  :lol: ... uplne UBOHY dej, príbeh kolidoval s KOTOROM (straší sú tu..bubububu :? ) a DIABLOIDNE... v každej novej lokacii štyri smeri a jednemu šušulakovi donest 3-4 veci.. no super pointa. aka Pes a Aport :wink:  :roll:  :?  ... strašne hlupa hra s OBROVSKYM potenciálom...
fakt som sa radšej vrátil k diablu dva, ktore bolo bez obalu mlatička... 8)

finrod: pravdaaaa

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Súhlasím, že v poslednej dobe sa uprednostňuje kvalita grafiky a celkového optického zážitku pred kvalitou samotnej hry (Ak chcete dobrý príbeh, tak si dajte Fahrenheit, aj keď to nie je RPG. Je to super.)

Diablovky sú sami o sebe plytkou zábavou. Aj keď kritizujete Dungeon Siege 2, tak sa mi to páčilo viac než diablo (Diablo malo super animačky), ale celkovo takéto hry veľmi nemusím.  Ale aj slovneský Kult bol dobrý.

Tiež som odchovaný na Icewind Dale, Baldur´s Gate atď. No posun do pohľadu z tretej osoby sa mi páči. KOTOR, Vampire: Bloodline, Gothic 2, Morrowind, fajné hry. Je ich málo, ale berte do úvahy, že vytvoriť dobré RPGčko nejaký ten rok trvá, kým Doomovskú strieľačkú zbúchajú omnoho skôr. Ale je pravda, že aj tak ich je málo. Z posledného obdobia som sa veľmi dobre bavil pri Fable.

Pozeral som in-game video z Oblivionu a vyzerá to skvele, skvele. Na Morrowinde bolo najlepšie to, že poskytoval zábavu na dlho, aj po dohratí hlavného príbehu. Pevne verím, že Oblivion bude jeho dobrým nástupcom. A že spolu s Gothic 3 uspokoja RPG vášeň aspoň na čas. A hádam MMORPG nezlikviduje klasciké RPG.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
najvacsim problemom su prirodzene prachy. skor sa oplati robit mainstreamove bezduche mlaticky, ktorych ciel pochopi aj analfabet, ako prepracovane rpg urcene pre uzsiu komunitu hracov.
druhy problem je podla mna generacny prechod. starsi hraci sa vzdaluju od hier a zacinaju zit (rodina, praca) a mladsi sa zacnu chytat na RPGcka az neskor. flexibilny trh sa prirodzene prisposobuje vyssiemu dopytu :)

najlepsie rpg, ake bolo kedy vypustene je Planescape: Torment a nikdy nebude prekonane!  :twisted:  :)  :)

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Morfion napísal:
Nwn - na prvý pohlad super hra, na druhy tak 17percent, stroskotalo na nedokonalom engine a snahe napodobnit Baldur v lepsej grafike

Hm... podla mna je to presne naopak... na prvy pohlad je to tragedia (vid OC), na pohlad druhy to ujde (vid datadisky), na pohlad treti to dokonca moze byt super (vid niektore moduly)... a grafika je to horsia  :P

Dungeon Siege nie je hra, to je graficke demo... hra sa to samo bez potreby usera.

Morrowind ma na moj vkus privela spolocneho s najhorsim RPG historie Daggerfallom  :P

A KOTOR ma udesny setting...

Vseobecne som uz dlhe roky nenasiel nove RPG, co by ma bavilo...  :cry:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Cyric napísal:
najlepsie rpg, ake bolo kedy vypustene je Planescape: Torment a nikdy nebude prekonane!  :twisted:  :)  :)


:roll: mna sice mooc bavilo, ale je to jedna z mala hier, čo som nedohral... ne lebo som na to nemal... len ma to prestalo baviť :D

mne sa najvacaj paačil BG 2 a Fallout 2 :)

inak tá Cardhalia je BOZSKA..ja take dungeony milujeeem :wink:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Silverbow par bugov este nerobi z hry najhorsie RPG historie :) a som rad ze tvoj nazor je vo svete mensinovy ;) Ba naopak Daggerfall je jedno z najlepsich RPG historie (hral som ho cca 7 rokov, viem o com hovorim :) ).

ZRudi jj Cardahalia sa vydarila, aj mne sa paci

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Ten engine robil hru nehratelnou... ked sa neda zabit ani <censored> potkan, lebo kamera nie je schopna pozriet sa dostatocne nizko pod nohy a dotycny potkan vam nasledne odkusne gule, tak... no comment.

A kto to kedy videl svihat myskou jak debil a randomne triafat veci.... :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Silverbow napísal:
Ten engine robil hru nehratelnou... ked sa neda zabit ani <censored> potkan, lebo kamera nie je schopna pozriet sa dostatocne nizko pod nohy a dotycny potkan vam nasledne odkusne gule, tak... no comment.

A kto to kedy videl svihat myskou jak debil a randomne triafat veci.... :roll:


Ad svihanie myskou - super sposob boja :)

Ad kamera - uhm, nikdy som taky problem nemal (za cele tie roky), pohlad som totiz ovladal klasicky myskou, tusim sa tomu hovori mouse look :).  Netvrdim, ze nemal Dagg muchy, a ake, ale prave toto medzi ne urcite nepatrilo

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun