HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 15.06.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Bagdad

Neprítomný
Tak ma napadlo, že keď som bol trochu mladší úplne som žral SCORE, LEVEL, EXCALIBUR ...etc. Ale teraz mám pocit, že ako sa rozšíril web, herné časopisy viacmenej upadli, už sa dajú stiahnuť aj plné hry cez PTP programy. číta ešte niekto podobné magazíny, alebo nejaké nostalgické spomienky  hm?


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mam nostalgicke spomienky na Score za cias Andreja Anastasova a Jana "Sofistikovaneho" Eislera,  tusim prvych 20 cisiel bolo takych, ze som sa pucil od rehotu. (ach, kdeze je pohon na tlaciarenskych skriatkov v recenzii Terminal Velocity, test ,,co vydrzi disketa", super popisy obrazkov...), ach, those were the days.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 15.06.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Bagdad

Neprítomný
jj Ice a Andrew boli velmi vtipni (recenzia na DOOMa - "lidé jezdí po struhadlách do bazénu s jodem" alebo splechy typu "plavu si ve krvi a je mi fajn" su vazne legendarne, inak btw hore spominani autori sa vyprdli na hry a a maju na i-nete virtualny bordel


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tiež mám spomienky a v stojanoch ,,originalky,, z casakov. A niekde na povale sa mi povaluje par komplet odobratych rocnikov Score a levelu. Ja som este kupoval taky sa to volalo Screenfun. Boli tam dobré návody.  :lol:
Citácia:
Mam nostalgicke spomienky na Score za cias Andreja Anastasova a Jana "Sofistikovaneho" Eislera

:lol:  :cry:  :lol:  :cry:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
tak level citam poctivo  uz par rokov som mu verny, mam ho predplateny a som spokojny

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 15.06.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Bagdad

Neprítomný
farar_metod napísal:
tak level citam poctivo  uz par rokov som mu verny, mam ho predplateny a som spokojny

Tak to už hej (pri tej cene), inak pise tam este Michal "NeviemcoWolf" Rybka. Ten bol skvely vo vsetkych platkoch.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
michal je naj naj best
anastasov si robil zo vsetkeho prdel a nikdy nenapisal nic konstruktivne a rybka je rybka

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja som kupoval Excalibur, Score a zo slovenskych starucky BIT a potom Rikiho. Ale teraz ma uz nove hry nejak moc nezaujimaju takze si kupujem skor PC World  :)


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
My kupujeme Score asi od zaciatku, pamatam veru Andrewa aj Icea a skoda ich je, mladencov. Teraz tusim v Score sefuje Modrak, ale este za nedavnych cias Tukanovych to bolo celkom fajn - Tukan - Ali - Dreb, zlate to trio  :D Skoda, teraz je to tam take pomiesane, kadejaki novi ludia prisli, clovek nevie co si ma o nich mysliet, nevie ako dlho pobudnu... inu, skoda.

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
Iluviel of Darnassus napísal:
My kupujeme Score asi od zaciatku, pamatam veru Andrewa aj Icea a skoda ich je, mladencov. Teraz tusim v Score sefuje Modrak, ale este za nedavnych cias Tukanovych to bolo celkom fajn - Tukan - Ali - Dreb, zlate to trio  :D Skoda, teraz je to tam take pomiesane, kadejaki novi ludia prisli, clovek nevie co si ma o nich mysliet, nevie ako dlho pobudnu... inu, skoda.


JJ score kupujem poctivo aj ja  zvykol som kupovať aj  plevel le dnes už nie lebo cena je rovnaká... 8)

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Iluviel of Darnassus napísal:
za nedavnych cias Tukanovych to bolo celkom fajn

Tukan sux! Kedysi davno mi nechcel zobrat za tazke peniaze rozhovor s J.E. Sawyerom.  :evil:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
LEVEL jediný... a Michal Rybka je proste boh ešte aj ked v SCORE bol :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Akoby som to, na zaciatku bol Excalibur, potom sa mi na par cisel do toho priplietol BIT, neskor ehm Riki a este trosku neskor Hrac, jednoducho ubohy slovensky pribuzny kvalitnych ceskych casakov. Po Excalibre prislo Score a medzitym si bracho zacal kupovat Level. Kedze score casom upadalo, tak okolo roku 99 som ho prestal pravidelne kupovat, a kupujem ho uz iba ak daju dobru fulku, co je v poslednej dobe castejsie nez by bolo mojej penazenke mile :). A ostal Level + Gamestar (s predplatnym je taky lacny, ze sa ani necudujem jeho kolisavej kvalite). Momentalne je imho Level najlepsim periodikom, ktore sa venuje hram a vsetkemu okolo.

Tolko history of moje casopisy :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mno ja mam level predplateny:)
ale tie staré scorečka boli aj tak najlepsie.... :(

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
...niekedy som taketo casopisy zral...ale uz vyse roka nehram vobec hry takze s tym skoncili aj casopisy.... 8) ....ale stare score rulez. este moj oco to cital jak ma kocikoval za mladi  :mrgreen: ....


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun