HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
hrám konečne ten morrowind a mám problém....v ALd ruhne mám vyspovedať jedného týpka,mal by byť v hostinci U kraba.....aj knihu som mu kúpila a nieje tam,,,,čo mám robiť je to quest v hl. línii...za rady dakujem

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Občas sa stane, že sa niektoré postavy "prepadnú pod zem". Proste úplne zmiznú a ak je to práve postava z hlavnej dej. línie tak máš asi dosť smolu. Mne sa podobná vec stala s Sharn-Gra Muzgob, ktorej som mal priniesť lebku..tá tam však nebola a tak sa muselo loadovať... Marí sa mi dačo s patchom, ktorý by mal tomu zabrániť, len neviem kde som ho videl...... :roll:


Naposledy upravil Edrahil dňa Po. 06. Jún 2005, 20:33, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Skús spustiť konzolu (tradične sa to v hre robí tlačítkomn ";" naľavo od jednotky) a potom priamov krčme do konzoly napíš "RA" (bez úvodzoviek) a stlač enter. Maníka by si mala nájsť tak, že vídeš hore po schodoch, zabočíš do prava a potom zase dolu po schodoch (ak si dobre pamätám, je to už chvíľka). Ak sa tam nebude ani po použití triku s konzolou, máš asi kúsok problém... :?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
dakujem ti , dám vdieť čo s tým je

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  


Sakra to je divne, mne sa toto nikdy nestalo. Pouzivas snad Morrowind s cestinou???? Mas vsetky patche???? Hmmm.


Hore
   

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
No som použila ten Annunov tip a našiel sa maník teraz idem k ušurilákom ináč je to s češtinou a mám to kompletné ale ma to sklamalo je to strašne jednoduché som asi dosť ovplyvnená Gothicom jde sa človek musel prepracovávať na jednotlivé úrovne a až po rozdelení bodov mohol mať silnejšiu zbraň,pričom tu som od začiatku mala vymakané zbrane a vedela som zabiť hocikoho.....

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  


GoGoYubari napísal:
No som použila ten Annunov tip a našiel sa maník teraz idem k ušurilákom ináč je to s češtinou a mám to kompletné ale ma to sklamalo je to strašne jednoduché som asi dosť ovplyvnená Gothicom jde sa človek musel prepracovávať na jednotlivé úrovne a až po rozdelení bodov mohol mať silnejšiu zbraň,pričom tu som od začiatku mala vymakané zbrane a vedela som zabiť hocikoho.....


Tak to potom Wow! Ja ked som to zacal hrat vstupil som do prvej hrobky, a tam ma hned nieco zabilo.
Ak sa ti to zda jednoduche, skus nejaky plugin, ktory ti trosku zdvihne obtiaznost.


Hore
   

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
No a máme problém číslo dva...som u tých ušuilákov a tam kecám s tým náčelníkom,mal by mi dať úlohu ale......on mi proste povie že čo nerevarín a to všetko okolo toho ale úlohu mi nedá,kua neviem som vadná ja alebo mám vadnú hru alebo ho mám nejak donútiť...nefim poradte...zabíjanie mi vždy išlo ale mám asi smolu na postavy

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
gogo: a nechces si stiahnut navod? :P


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Ee nechcem to potom nieje ono

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
je to rovnake ako ked ti to niekto povie nie? 8)


Hore
 Profil ICQ  


Preco mam taky pocit, ze to bude asi tou cestinou. Nacelnik (ak to bol nacelnik, lebo som to prechadzal uz velmi daaavno), by ta mal poslat najst nejaky luk - pokial sa pamatam ziaden problem - v anglickej verzii (otazka: Mas vsetky patche na cestinu? Aj to by mohol byt problemo).


Hore
   

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
maaam všetko ako má byt..ale on mi tu moznost neponuka povie mi vsetko co chcem ale ten luk ani slovom

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
pozri http://www.morrowind.cz ,naozaj velmi prepracovana stranka o mw

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
sa stalo ale takéto veci tam niesú,resp.nieje tam niečo čo by som nevedela...alôe on mi tú možnosť neponúka

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun