HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Ktorú postavu máte najradšej?
Cloud Strife 50%  50%  [ 4 ]
Aeris Gainsborough 0%  0%  [ 0 ]
Tifa Lionheart 13%  13%  [ 1 ]
Barret Wallace 0%  0%  [ 0 ]
Cid Highwind 0%  0%  [ 0 ]
Red XIII 0%  0%  [ 0 ]
Cait Sith 0%  0%  [ 0 ]
Yuffie Kisaragi 13%  13%  [ 1 ]
Vincent Valentine 25%  25%  [ 2 ]
Celkový počet hlasov : 8
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.09.2004
Príspevky: 59
Body: 5
Bydlisko: Wutai

Neprítomný
Aeris napísal:
Advent Children a Dirge of Cerberus


V AC som ju na motorke nevidela a k DoC som sa zatiaľ nedostala bližšie, než pár trailerov... Aj tak dík....

_________________
"I am known by the sky, the earth and the people, if you want me to defeat the evil, just call my name…the flower from Wutai..."


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kaya Jade napísal:
V AC som ju na motorke nevidela a k DoC som sa zatiaľ nedostala bližšie, než pár trailerov... Aj tak dík....


V DoC je to aj v úvodnom intre....

Záber z pred troch rokov, Vincent ide "finišovať" Jenovou nadopovaného umierajúceho Hoja. Yuffie scanuje vežu a na monitore vidí jeden signál života: Vincenta. Do telefónu sa ho pýta čo tam robí, že odchádzajú a nemajú na to čas. Vincent odfrkne a zloží, Yuffie do vetra zanadáva, ale nakoniec povzdychne "Vincento". Medzitým na vežu padne veľká troska a kus z veže strhne, Vincent stratí Hoja z dohľadu, vzápätí začnú padať ďalšie trosky. Niekoľko výbuchov okolo Vincenta, vrtulníky nad ním. Zdola uvidí rýchlo sa blížiace svetlo, Yuffie na Cloudovej motorke, keď sa dostatočne priblíži, naskočí k nej, Yuffie sa skloní a prenechá riadenie Vincentovi...

Mimochodom mám pocit, že tvorcovia zrejme zamýšľajú Vincent x Yuffie, keďže sú medzi nimi náznaky ako v Advent Children tak aj v Dirge of Cerberus.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.09.2004
Príspevky: 59
Body: 5
Bydlisko: Wutai

Neprítomný
Aeris napísal:
Mimochodom mám pocit, že tvorcovia zrejme zamýšľajú Vincent x Yuffie, keďže sú medzi nimi náznaky ako v Advent Children tak aj v Dirge of Cerberus.


Ó, môj bože. Keby si videl tie debaty, aké sa na túto tému rozbehli na zahraničných fórach. Ľudia si tam idú brutálne po krku, niektorí to chcú, iní protestujú... :flame:  :ikonka45:  :ikonka44:  :ikonka58:

Ale Vincent x Yuffie majú obrovskú fanúšikovskú základňu už pekných pár rokov, ľudia to volajú Yuffentine a po nete sa dá nájsť kopa fanfiction a doujinshi (okej, priznávam, aj ja k nim patrím)...

_________________
"I am known by the sky, the earth and the people, if you want me to defeat the evil, just call my name…the flower from Wutai..."


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
[quote="Kaya Jade"][/quote]

Debaty ohľadom toho poznám a nijak by mi to neprekážalo keby to bola pravda.

Ale na DoC ma dostalo obsadenie správy W.R.O (World regeneration organization, alebo tak nejako)..
Prezident... Reeve
Generál... Cid
Rozvodka... Yuffie
Tajný agent - poslíček... Cait Sith

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun