HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Která IE hra se Vám nejvíce líbila?
Baldur´s Gate Saga 56%  56%  [ 14 ]
Icewind Dale + Hart of Winter a Trials of the Luremaster 12%  12%  [ 3 ]
Icewind Dale 2 12%  12%  [ 3 ]
Planescape: Torment 20%  20%  [ 5 ]
Celkový počet hlasov : 25
Autor Správa

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ked uz sme pri tom..ake je vase oblubene zlozenie druziny? :) Ja som hral BG s paladinom ako hlavnou postavou + Minsc + Imoen + ta elfka ako mag + potom este jedneho priesta neviem uz ako sa volal + dalsi stary paladin..na mena moc pamet nemam :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No na prvy krat som mal v druzine maga ako hlavnu postavu, Imoen, Jaheiru, Minsca, Keldorna a Viconiu, na druhe zahratie som mal kombinaciu warrior/thief, Imoen, Jaheira, Minsc, Viconia a ten gnom thief/mage co ma vlastnu kusu.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Nightfall napísal:
Ked uz sme pri tom..ake je vase oblubene zlozenie druziny?

Swashbuckler + Jaheira + Imoen

v BG1 to je jedno... aj tak som ich obidve hral so vsetkymi moznymi zlozeniami :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.07.2004
Príspevky: 46
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Mne sa na sérii Baldur`s Gate akurát nepáčili tie videá-nie že by sa nedali zniesť tie krezby v knihe, ale aj tak. Podobne Icewind Dale II


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Já si dost často vytvářel celou skupinu v MP podle oblíbených fantasy charakterů
Dalcor - Samar - Sioban - Raistlin - + 2 najmuté - Viconia a Keldorn ve 2 a Kivan a Viconia nebo Yeslick nebo ten Paladin v jedničce.

Jinak k mým oblíbeným patřil Coran, Kivan, Xan, Yeslick, Paladin, Imoen a Jaheira s Khlaidem a Viconia De Vir

Ve dvojce pak Jaheira, Minsc, Viconia, Jan, Keldorn, Anomen, Imoen a Valygar a ta Cleric Mage, ale teď si nevzpomenu jméno. Dokonce jsem to jednou dohrál se třema klerikama kromě Dalcora a Raisltina s Nalií jako zlodějem. Taky jsem často postavy měnil v závislosti na Questu


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Dalcor napísal:
Já si dost často vytvářel celou skupinu v MP podle oblíbených fantasy charakterů
Dalcor - Samar - Sioban - Raistlin - + 2 najmuté - Viconia a Keldorn


Keldorn + Viconia? :lol:

Oni sa casom pobiju... ak nemas vypnutu AI / nemas nainstalovany mod co to zrusi.

Moja posledna BG2 tlupa (momentalne dakde vo WK, nechce sa mi hrat) ma tiez 3 priestov (Jahs, Assomen a Cernd)...

Nalia ako jediny thief to je dost huste, kedze jej skilly su mierne povedane ubohe. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
No u mna vedie jednoznacne Planescape, genialny svet, atmosfera, pribeh...boje o nicom, ale komu by to vadilo? IWD som este ani nehral :oops: , ale chystam sa na to (uz asi dva roky :wink: ). BG je druha naj hra hned po P:T.

Shadow: No, Annah medzi moje oblubene charaktery zrovna nepatri - navonok silna vnutri slaboska...ja to mam radsej naopak :D (Fall-From-Grace :ikonka33: 8) ). Aj ked jej praca s wirstbladeami bola dost sympaticka :wink:. No ale dost k tejto uchylnej teme :D .

Co sa tyka zlozenia druziny, v BG maju najlepsie hadky Korgan a Viconia. Najlepsi Korganov vyrok bol "Vy cernokozci jste dobri akorat na tri veci: lovit, vrazdit a vlastnit." :D Alebo tak nejak... Skoda, ze mi v underdarku odisli z druziny, ked som mal reputaciu 20 (BTW: ako sa asi sprava o mojich dobrych skutkoch dostala na povrch :?: ). Inak v pohode boli este Valygar, Edwin a Keldorn, co je asi jediny mne sympaticky paladin. Minsc ma bavil akurat pri prvom hrani, v dalsich pokusoch ma uz nudil... aj ked dostat sa do carotvrdze ako pacient vdaka jeho sprostosti bolo zabavne :-).

Aj ked akekolvek zlozenie druziny z BG nemoze konkurovat party-memberom z P:T :!:


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Jo a este nieco - nevie niekto, ako v PT prist na meno Namelessa? Lebo na konci mi paranoidni inkarnace povedala o tom, ze bronzova koule je vlastne senzoricky kamen prvej inkarnacie, ale nedalo sa s tym aj tak nic robit. A hodna inkarnace mi takisto neporadila, aj ked ona je vlastne ta prva...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
NO musis mat u seba bronze sphere a musis ukecat prvu inkarnaciu na to aby ti pomohla, proste ona ti otvori ten sphere a dostanes cca 3 melony expov :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
Dalcor napísal:
Já si dost často vytvářel celou skupinu v MP podle oblíbených fantasy charakterů
Dalcor - Samar - Sioban - Raistlin - + 2 najmuté - Viconia a Keldorn


Keldorn + Viconia? :lol:

Oni sa casom pobiju... ak nemas vypnutu AI / nemas nainstalovany mod co to zrusi.

Moja posledna BG2 tlupa (momentalne dakde vo WK, nechce sa mi hrat) ma tiez 3 priestov (Jahs, Assomen a Cernd)...

Nalia ako jediny thief to je dost huste, kedze jej skilly su mierne povedane ubohe. :lol:

Viconii jsem s Keldornem hrál v modu Darkesd Day kde je kouzlo na změnu alignment :) Takže to není tak hutné. Když anlii nacpeš do magických předmětů a lektvarů tak není problém. Stejně potřebuji aokrát detect traps a disable device. Nic jiného s Thiefem většinou neužívám. Proto třeba preferuju Fighter/Thiefa - Sioban z knihy Luthienova hra


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Sagus napísal:
Alebo tak nejak... Skoda, ze mi v underdarku odisli z druziny, ked som mal reputaciu 20 (BTW: ako sa asi sprava o mojich dobrych skutkoch dostala na povrch :?: ). Aj ked akekolvek zlozenie druziny z BG nemoze konkurovat party-memberom z P:T :!:

Myslím že by oba dva temní odešli i kdyby si měl reputaci 1. Myslím že je to tak ve hře nastavené.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Sagus napísal:
Jo a este nieco - nevie niekto, ako v PT prist na meno Namelessa? Lebo na konci mi paranoidni inkarnace povedala o tom, ze bronzova koule je vlastne senzoricky kamen prvej inkarnacie, ale nedalo sa s tym aj tak nic robit. A hodna inkarnace mi takisto neporadila, aj ked ona je vlastne ta prva...


Da sa kludne po tom rozhovore pouzit, musis mat 23 INT aj WIS. A da ti fakt tonu skusenosti (myslim ze viac ako 3 miliony).

TNO meno nema, teda aspon sa ho nikdy nedozvies...

Inak v PS:T jednoznacne treba mat vysoke INT, WIIS a CHA ak si chce clovek poriadne zahrat.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Dalcor napísal:
Viconii jsem s Keldornem hrál v modu Darkesd Day kde je kouzlo na změnu alignment :) Takže to není tak hutné. Když anlii nacpeš do magických předmětů a lektvarů tak není problém. Stejně potřebuji aokrát detect traps a disable device. Nic jiného s Thiefem většinou neužívám. Proto třeba preferuju Fighter/Thiefa - Sioban z knihy Luthienova hra

Ugh. Na TDD mam svoj nazor, ale radsej to nebudem rozvadzat....

A k thiefom: Set Traps je v BG2 najsilnejsia vec a assassin najsilnejsi class :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Dalcor napísal:
Sagus napísal:
Alebo tak nejak... Skoda, ze mi v underdarku odisli z druziny, ked som mal reputaciu 20 (BTW: ako sa asi sprava o mojich dobrych skutkoch dostala na povrch :?: ). Aj ked akekolvek zlozenie druziny z BG nemoze konkurovat party-memberom z P:T :!:

Myslím že by oba dva temní odešli i kdyby si měl reputaci 1. Myslím že je to tak ve hře nastavené.


Blbost.

Breaking point pre evil NPCs je reputation 19. Da sa to v pohode obist vypnutim AI.
Good NPCs odidu ak reputacia padne na 2 abo 3 (ale to je tak nerealne az to boli).

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
No, ja som PT prvy krat dohral za maga, ale vtedy som sa o bronze sphere nedozvdel...To az na druhy pokus za bojovnika.

Citácia:
Myslím že by oba dva temní odešli i kdyby si měl reputaci 1. Myslím že je to tak ve hře nastavené.


To tazko, lebo hned po tom, co mi stupla reputacia obidvaja nabehli ku mne s recami o tom, ze sa nebudu zahadzovat s nejakym dorosrdecnym magorom :-D

Inak, bolo to samozrejme na 19ske...moja chyba.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun