HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Která IE hra se Vám nejvíce líbila?
Baldur´s Gate Saga 56%  56%  [ 14 ]
Icewind Dale + Hart of Winter a Trials of the Luremaster 12%  12%  [ 3 ]
Icewind Dale 2 12%  12%  [ 3 ]
Planescape: Torment 20%  20%  [ 5 ]
Celkový počet hlasov : 25
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Citácia:
A k thiefom: Set Traps je v BG2 najsilnejsia vec a assassin najsilnejsi class


No, to bola pre mna donedavna novinka...som detect traps povazoval za nepouzitelnu kravinu...ale zrejme to budem musiet vyskusat...


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Sagus napísal:
Citácia:
A k thiefom: Set Traps je v BG2 najsilnejsia vec a assassin najsilnejsi class


No, to bola pre mna donedavna novinka...som detect traps povazoval za nepouzitelnu kravinu...ale zrejme to budem musiet vyskusat...

1400 damage vsetkym nepriatelom okolo... :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
Ugh. Na TDD mam svoj nazor, ale radsej to nebudem rozvadzat....

A k thiefom: Set Traps je v BG2 najsilnejsia vec a assassin najsilnejsi class :P

Jo jo TDD nic moc. Ale byl to prvni mod kterej sem hral a uz se tesim na dalsi.

Ja nehraju hru proto abych ji mel nejednodusi, ale hraju ji tak abych si s ni uzil. Assassin mi jako psotava nic nerika, takze ji nehraju a zlodeje mam na pomahani skupince, ne aby resil za skupinku problemy.

Na to mam trojici Paladin - Mag - Fighter/Mage.

BTW vim ze jsi expert - je jeste v dalsich modech kit Bladesinger - můj nejoblibenejsi kit do hry :) Proto jsem taky hral TDD jako prvni.

Dikas


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Vsichni mluvite o Planescapu a Forgottnech.

Zkousel nekdo Glory of Istar z meho milovaneho Dragonlance? (Jestli budu mit cas bude i preklad)

NEMUZU SE DOCKAT i kdyz jsem nasel par chyb:
http://addoncz.jinak.cz/web/?page=recdltc2


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Dalcor napísal:
Jo jo TDD nic moc. Ale byl to prvni mod kterej sem hral a uz se tesim na dalsi.

Ja nehraju hru proto abych ji mel nejednodusi, ale hraju ji tak abych si s ni uzil. Assassin mi jako psotava nic nerika, takze ji nehraju a zlodeje mam na pomahani skupince, ne aby resil za skupinku problemy.

Na to mam trojici Paladin - Mag - Fighter/Mage.

No ja v RPGckach hram povacsine zlodejov (pripadne bard alebo ranger), a ak je to mozne tak vzdy elfov. Paladinov iba ak som nuteny... vseobecne mam alergiu na Lawful alignmenty. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ono to nebolo detect traps ale set snare a je to fakt humus...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Citácia:
Ono to nebolo detect traps ale set snare a je to fakt humus...


No jasne, to som mal na mysli...

Inak moje oblubene povolania prechadzali od magov, cez rangerov a bojovnikov az po dnesneho assasina/zlodeja.

Citácia:
... vseobecne mam alergiu na Lawful alignmenty.


JJ, tak to sme dvaja :D


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
NOooo ono problem je ze Carsomir moze nosit iba paladin a ze to je zversky mec... :D Ja skor preferujem neutralnu grupu :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.07.2004
Príspevky: 46
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Neviete či Baldurs Gate bude mať pokračovanie? Datadisk na BG2 skončil dosť tvrdo-teda bolo tam dva konce. Buď ste sa stali bohom zabíjania alebo obyčajným smrteľníkom. Mne sa to totiž zdá dosť finálne.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Shadow: no Keldorn je u mna vynimka - keby vsetci Paladinovia boli ako on (s mozgom v hlave :D ), bolo by v Risach lepsie :wink: .


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Citácia:
TNO meno nema, teda aspon sa ho nikdy nedozvies...


Meno sa urcite zistit da. V jenom Gamestari bol o PT rozhovor s veducim vyvoja a on tam povedal, ze meno "se v pozdejsi fazi hry zjistit da". Navyse jeden zo sposobov ukoncenia je ten, ze pocas rozhovoru s Transendent One vyslovite vase prave meno. Ak si vsimnete, jedna taka otazka tam je ("Kdyz si tedy casti mne, pak bys mel znat nase prvni jmeno." (alebo nieco na ten sposob), len ked ho neviete, mate smolu.

BTW: Namelessovo meno je asi jedina vec, na ktoru som v PT neprisiel...jo, a este som nikdy nenasiel Mara po tom, co mi dal krabicu s demonom :D


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Sagus napísal:
Meno sa urcite zistit da. V jenom Gamestari bol o PT rozhovor s veducim vyvoja a on tam povedal, ze meno "se v pozdejsi fazi hry zjistit da". Navyse jeden zo sposobov ukoncenia je ten, ze pocas rozhovoru s Transendent One vyslovite vase prave meno. Ak si vsimnete, jedna taka otazka tam je ("Kdyz si tedy casti mne, pak bys mel znat nase prvni jmeno." (alebo nieco na ten sposob), len ked ho neviete, mate smolu.

BTW: Namelessovo meno je asi jedina vec, na ktoru som v PT neprisiel...jo, a este som nikdy nenasiel Mara po tom, co mi dal krabicu s demonom :D

*NEDA* sa zistit. TNO ho "zistit" moze, ale nikdy sa v hre nevyslovi ani nepouzije. *Ty* ho zistit nemozes. To mam aj potvrdene priamo od ludi z (byvaleho) BIS, takze... Pozri si game files alebo sa rovno spytaj Josha/Chrisa/Jessicy/Feargusa ak mi neveris.

P.S. ceskym/slovenskym hernym casopisom zasadne neverim ani slovo, pretoze uz som mal moznost vidiet ako prekrucaju co clovek povie...

K teme BG3: pokracovanie pribehu uz logicky byt nemoze, ale nejaka hra pod tou licenciou mozna je... ale velmi tomu neverim, aspon nie v dohladnej dobe.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Sagus napísal:
Shadow: no Keldorn je u mna vynimka - keby vsetci Paladinovia boli ako on (s mozgom v hlave :D ), bolo by v Risach lepsie :wink: .

Vetsina paladinu musi myt mozek v hlave jinak by tezko mohli delat co potrebuji a musi


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Dalcor napísal:
Sagus napísal:
Shadow: no Keldorn je u mna vynimka - keby vsetci Paladinovia boli ako on (s mozgom v hlave :D ), bolo by v Risach lepsie :wink: .

Vetsina paladinu musi myt mozek v hlave jinak by tezko mohli delat co potrebuji a musi

Podla mna je Keldorn velmi blby, dokonca aj na paladina (sorry Dalcor, ale oni maju tupost v popise prace. "Me see goblin, ME SMASH!" :lol: ) - chcel zavriet vlastnu zenu a nechat upalit Viconiu zo srandy...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.07.2004
Príspevky: 46
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Ja som za paladina v BG2 hral-aj v datadisku a podarilo sa mi ho dostať na padlého. rád by som vedel ako a kedy, ale tuším... :twisted:


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun