HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 325 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.02.2006
Príspevky: 17
Body: 5

Neprítomný
..už nič...planý poplach...dá sa to zobrať tak že pauznem hru , dám postavu hovoriť a kliknem na vec na zemi...zruším hovorenie a postava príde na miesto a zdvihne vec :D :P


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.02.2006
Príspevky: 17
Body: 5

Neprítomný
Otázka č.3: ako zabrániť Korganovi aby stále odchádzal z mojej partie? tvoria ju Abdel(preddefinovaný fighter)(lvl 11), Minsc(10), Jaheira(10/10), Aerie(9/11), Yashimo(14),Korgan(11)...výborne sa mi s nimi hrá a nerád by som robil dáke zmeny takže ako ho presvedčiť aby sa nesnažil odísť? začal zdrhať po tom ako som dosiahol reputáciu 19(ja proste musím robiť dobré skutky :P ) - má to niečo s tým spoločné? alebo existuje dáky editor pomocou ktorého by som ho zmenil z evil na good?  :ikonka46:


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Ano, je to reputaciou... bud si ju nejak zniz, alebo si nainstaluj happy NPCs mod z EoU...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.02.2006
Príspevky: 17
Body: 5

Neprítomný
Silverbow napísal:
Ano, je to reputaciou... bud si ju nejak zniz, alebo si nainstaluj happy NPCs mod z EoU...


hmmm sakra nevšimol som si to tam  :oops: ale ako čítam v readme tak treba inštalovať Romance fix - nezruší komunikáciu medzi postavami?  :? napr Jaheira a Aerie sú strašne zlaté keď sa hádajú  :wink:


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na queste u De'Arnisa mam problem.Dosiel som na druhe poschodie kde by sa mala nachadzat izba odkial vedie tajna chodba smerom k vodcovi trollov ale vacsina dveri je ochranena proti vacsine kuzel a podobne,jedny dvere su poskodene a zjavne ich treba opravivt ale cez ziadne dvere sa mi nepodarilo dostat  :?
Vynechal som nieco ?


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Thuriazs napísal:
Na queste u De'Arnisa mam problem.Dosiel som na druhe poschodie kde by sa mala nachadzat izba odkial vedie tajna chodba smerom k vodcovi trollov ale vacsina dveri je ochranena proti vacsine kuzel a podobne,jedny dvere su poskodene a zjavne ich treba opravivt ale cez ziadne dvere sa mi nepodarilo dostat  :?
Vynechal som nieco ?


tych tajnych chodieb je tam vela - musis viac hladat a presuvat sa cez nich a nie cez dvere

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Taaaaaak presiel som ten quest a prijal som tretiu kapitolu ale aj tak este dokoncim vedlajsie ulohy akoby som ich este nemal vela.Kolko casti ma ten cep co som mal poskladat v de arnisovej pevnosti?Nasiel som dve casti ale mal som mensie problemy so zeleznym golemom tak este uvidim.
To BG je nehorazne vycerpavajuca hra.Po troch hodinach hrania som sa polomrtvy musel zvalit pred TV taky som bol vysileny  :lol:


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Tri casti v SoA plus dve v ToB

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
alef0 napísal:
Mam Nightfalla v hrsti a nevaham ta nim buchnut po hlave!


Buch


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Aky je quest v Svitici Tvrzi?Lebo v manuale to mam popisane ako nejake rozsiahle podzemie a ked som tam prisiel pred vchodom boli nejaki rytieri co sa bali ist dnu a povedali mi ze nemam dostatocne skusenosti ist dnu tak som tam teda nesiel ale ma to nejaku spojitost s pribehom okrem toho ze moja hlavna postava a Imoen tam vyrastali?

Alebo....Strazcova Tvrz?Neviem mam v tom zmatok a play cd som pozical kamosovi nech si ho napali tak sa nemozem pozriet na mapu.Myslim ze pridavok v ToB je Strazcova Tvrz.
Uvedte ma prosim na spravnu mieru.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Mam dojem, ze keby si pouzival civilizovane nazvy a nie dementne "preklady", tak by aj clovek mal sajnu, o com tocis...  :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ale ja mam BG v cestnie a neviem ako sa to vsetko vola v originali  :wink:


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Thuriazs napísal:
Ale ja mam BG v cestnie a neviem ako sa to vsetko vola v originali  :wink:

Tak to aspon popis...

Mam dojem, ze hovoris v oboch pripadoch o Watcher's Keep, co je extra dungeon v ToB.... da sa tam ist aj v SoA, ovsem. Quest ti daju ti knechti, co pred nim stoja...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dobre lebo v manuai pisu ze ToB je rozdeleny na Epilog a Pridavok a v pridavku je ten quest
a ja sa teraz pytam co je v tom queste mozte spoilerovat do osalenia :P


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Šak tam choď, ne?

To je plná pevnosť príšer, tuším druhé podlažie je bludisko . Dosť ťažké inak a na konci je taký, oný neviem, lebo ja som zvolil možnosť uväzniť ho tam navždy a nebojovať s ním.  :)

Dobré skúsenosti tam nazbieraš a aj pár predmetov.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 325 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun