HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Co povedat. Sice ma to bavilo, bolo to dobre, ale hral som aj lepsie. Ale co ma fakt nasrdilo bolo to, ze ked som za zlu stranu zabil nejakeho hrdinu tak by som cakal, ze uz sa potom nikde neobjavi...  :roll: Napriklad zabil som Legolasa, Aragorna, Gimliho v tej misii kde Frodo so Samom zdrhli na clne a oni sa potom este obajvili v Helmovom zlabe. Alebo Eowen som zabil v Edorase a v Helmovom zlabe bola zase. Dost mi to vadilo. Som bol tak rad, ze som ich dostal a oni sa tam zase objavili. Dufam, ze sa objavia v Minase. Do tretice vsetko dobre...  :? A mne osobne sa lepsie hralo za Sarumana(Lurtza) ako za saurona, bo okrem trollov a dajme tomu aj olifantom stoja jeho jednotky za prd. a ti skreti co su zadarmo tak to je jednotka akurat tak na dve veci. Ani poriadneho hrdinu sauron vlastne nema. Dakde sa sice zjavi Nazghul, alebo v Cirith Ungole aj Opucha s Glumom... a co sa tyka Rohanskej jazdy tak ta bola podla mna fakt dost silna. Gondorski jazdci sa nechytali. By som sa aj nahneval, keby nemali Rohania najsilnejsiu jazdu, ked uz su ti Horselords. :ikonka21:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mr_Fixir napísal:
a co sa tyka Rohanskej jazdy tak ta bola podla mna fakt dost silna. Gondorski jazdci sa nechytali. By som sa aj nahneval, keby nemali Rohania najsilnejsiu jazdu, ked uz su ti Horselords. :ikonka21:


suhlasim s tym, ze bola prilis silna...Dva pluky Rohirrov v podstate vyhrali takmer kazdu misiu.
Na druhu stranu sa ale dala lahko zlikvidovat tymi skretmi s pikami ci co to bolo (take to dlhe one s bodcom na konci) alebo Worg ridermi, ale len vtedy, ked to bolo upgradnute. Vtedy to vykosilo vsetkych jazdcov jak nic...Ak to ale upgradnute nebolo, tak to padalo ako obycajna pechota

_________________
When in doubt, set something on fire!


Naposledy upravil Aldebaran dňa Št. 12. Jan 2006, 0:40, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Venoval som tej hre 5 min. Je to dokonaly symbol upadku strategii v prospech masoveho konzumenta tuzaiceho po co najvacsom masakrovani za co najkratsi cas.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Kleriker napísal:
Venoval som tej hre 5 min. Je to dokonaly symbol upadku strategii v prospech masoveho konzumenta tuzaiceho po co najvacsom masakrovani za co najkratsi cas.


mudro si vravel drahy Klerik, pramúdro... 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Netrepte a zahrajte si kampan :D Je to zabava :) Hlavne ak sa snazite nechat si jednotlive jednotky prezit misiu (A obrana Minas tirith alebo Helmovno zlabu je uplne ze fajna :D)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:roll:  :( zabava to teda VOBEC nebola. skorej totalnanuda.. obrana teho minas železneho fasu bola TAKA nuda... k ugrcaniu :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No tak si potom saik munchkin kedze ja (plus par dalsich znamych co to hrali) sa pritom totalne bavilo :P A nie obrana zelezneho pasu ale helmovho zlabu :P

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
V podstate mam pocity ako Zrudi aj ako Shadow. bavit ma to bavilo, to hej a ako vravi Shadow, Minas alebo Helmov zlab boli fakt dobre, ale inac je to dost stereotypne. No ale dolezite je, ze s clovek pri tom bavi  :)
Kurnik sopa to som jediny komu vadilo, ze aj ked zabijem hrdinu tak sa obajvi este v dalsich misiach???  8) A tiez ma dost nasrdilo, ze tam je strop na tie velitelske body. To by som este bral, ale potom neviem preco je tolko velitelskych bodov na rozdavanie za obsadzovanie uzemi. Ked uz tak to mali dat tak, aby to presne robilo tych 600. Toto mi tiez dost vadilo. A inak ma trochu tiez stve, ze Saruman je slabsi ako gandalf. Aspon sa mi zda, bo G ma tusim 2x viac zivota, aj kuziel ma viac... Neviem, neviem, ale v priapde tejto hry by som asi nemohol hovorit o vyvazenosti jednotiek/hrdinov  :?

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
Saruman je naozaj slabsi ako gandalf sak to tak aj bolo.. vlastne gandalf je silnejsi aj ako nazgulovia- ale len pokial je bieli. :P
Samozrejme ide o to ako sa da ktory hrdina vyuziť taky Aragorn nic moc najma ked ho maju rohhirovia a on nemoze jazdiť na koni. :x wtf Ale taky Theoden v boji supak ale pokial hodi svoj zlatý pokrik po ktorom sú jazdci takmer nesmrtelni... 8)

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
celkovo hrdinovia (a Legopras zvlast)  boli brutalne preboosteni teda za dobrych, ale ak si stiahnete nejake tie pekne modiky co to upravuju (a ze ich je neurekom), tak sa pobavite. Napriklad mam jeden co dost mrtne upravuje hrdinov temnej strany + mozete vyberat lukostrelcov z vezi (kde sa ako jednotka leveluju) a par dalsich vychytavok :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
A kde by sa tie pekne modiky mali nachadzať??? :P

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
skus google, daj donho Heroe's mod, to je ono, ak najdes tu spravnu stranku ktorej adresu som zabudol :D tak tam najdes mrte tych modov.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
JJ dik... 8)

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
NO celkom ma to bavilo, hoci som hral aj lepśie
ale bavilo ma to to je hlavné........
akurát že jednotlivé strany boli VÁŽNE nevyrovnané ( a Rohan zarućene najslabši, nech som hral za hocikoho išiel okamžite dole jazdci - nejazdci )
Ale príjemne ma prekvapila nápaditosť niektorých ( ale len NIEKTORÝCH) misíí
taká obrana Helmovho žlabu ma dost pobavila.........
ale hlavne by som tomu vytkol nevyrovnanost hrdinov, hrdinovia tých DOBRÝCH ( rohan , gondor)  boli ovela ovela lepší ako tý zlý ( aź na Lurtza )
ale inak celkovo hra pohoda na nieky čas pobaví a grafika ujde
(ORKS,  WHERE ARE YOU?????  :wink: )

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
Ehm.. to s tym rohanom myslis vazne?? kone nekone jedine co kone znici sú Sarumanovi pikemani alebo haradrimovia..  :?  Pokial si samozrejme nestal s jazdou na miesta lebo je vtady je fakt slaba :P

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun