HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 134 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Za cierneho kona MS povazujem...
Slovensko 21%  21%  [ 5 ]
Rusko 8%  8%  [ 2 ]
Kanadu 33%  33%  [ 8 ]
USA 0%  0%  [ 0 ]
Švédsko 21%  21%  [ 5 ]
Fínsko 8%  8%  [ 2 ]
Česko 4%  4%  [ 1 ]
Nemecko 4%  4%  [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 24
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
a ha tu vidime ukazkovy priklad netolerancie konfliktnosti a provokacie
ale kedze sa nechcem niak ohradzovat odventilujem svoju frustraciu inak

LaSak je diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Arwain napísal:
Sme mistřííííííííííííííííí :P ... czech rulez :D. Škoda že jste si s námi nedali finále!

Ja som vám držal hneď ako nám to tí smradi z Kanady natreli a všetka česť, boli ste mašiny.

Kašľať na farara, plne si toho majsta zaslúžite. :ikonka19:

TEČIÉÉ VAM PRAČKA!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
kaslat na lasaaaaaka je to diiiiira ja vam majstrovstvo neberiem ale je mi smutno

_________________
Blep


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Arwain napísal:
Sme mistřííííííííííííííííí :P ... czech rulez :D. Škoda že jste si s námi nedali finále!


Mne sa hlavne pacilo, ako sa kanadania zacali ku koncu finale mlatit od zurivosti :P Tak im treba, hovadam bezzubym :lol: :lol: :lol:

Ozaj, a ten semifinalovy zlaty gol, to bola lahoda
:ikonka19: Dvořák :ikonka19:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
spat k tomu my vs cesi na finale
ptotom co som nazivo videl zapas SVK : Cesko by som asi zomrel od nervov, vsetok respect , cesi na stale len trieskaju hlava nehlava, vyhrame raz za 10 rokov

_________________
Blep


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
farar_metod napísal:
spat k tomu my vs cesi na finale
ptotom co som nazivo videl zapas SVK : Cesko by som asi zomrel od nervov, vsetok respect , cesi na stale len trieskaju hlava nehlava, vyhrame raz za 10 rokov


ja som celkom rad, ze som ten tohtorocny zapas nevidel, podla toho, co som o nom pocul :P
Ale faktom je, ze nasi ejdnoducho na cechov nevedia hrat...Asi sa boja alebo co. Tusim sme ich doteraz porazili dvakrat?
Aspon si to vsetci o to viac vazia :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Heatly si to od Vokouna schytal, ale ani sa mu necudujem, ze ho to potom tak sralo. Vyhadzovat niekomu na oci, ze niekoho zabil, to jedrsne, ale v zapale hry mu to asi nedoslo - a ja ze co sa tam Vokoun tak s Heatlym pochytil

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
MickTheMage napísal:
Heatly si to od Vokouna schytal, ale ani sa mu necudujem, ze ho to potom tak sralo. Vyhadzovat niekomu na oci, ze niekoho zabil, to jedrsne, ale v zapale hry mu to asi nedoslo - a ja ze co sa tam Vokoun tak s Heatlym pochytil


To mu vazne povedal?! Tak to sa potom vobec necudujem...A nebolo to od neho dvakrat ferove- vsak Heatly kvoli tomu vyse roka nehral, a trvalo kym sa dal znova dokopy...
Ja na jeho mieste by som mu asi rozbil hlavu :x

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Inak vsetci tvrdia, ze to boli najkvalitnejsie MS kvoli tej vyluke v NHL, ale ja si to vobec nemyslim. Vobec sa mi nezdalo, ze to bolo take excelentne. Pominule MS boli podla mna ovela lepsie. Trosku sa mi to zda prehnane.

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ani ja si nemyslim. Som rad ze nasi susedia vyhrali, ale najkvalitnejsie urcite neboli i ked NHL nebolo. Zase tym padom hraci NHL neboli v takej kondicii ako keby NHL bolo, mohli sme to vidiet skvele na nasich, nasa liga im zjavne tolko nedala co NHL. A este gratulujem mrazicom ladu, nasi technicky zalozeny hraci sa na tej sracke mohli naozaj predviest. To bol lad tak pre ruskych, kanadskych a svedskych tvrdostrelcov stvoreny.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad kvlaita - ja si myslim ze to sa takto neda zrovnavat. Pretoze rozdiel medzi kvalitnym a menej kvalitnym hracom je niekedy v milistotinach sekundy - co nie ste schopny zbadat.
A od toho sa odvija strategia a ked su vahy vyrovnane tak aj hra sa potom nijako zvlast nezmeni.....
Mylim sa?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nie ale nepochopil som tym miliontinam sekundy to je naozaj len niekedy rozdiel, podla mna moje laicke oko rozozna uzasnu klucku od pomaleho otocenia alebo zakopnutia. A ja som len pisal ze my mame skorej technicky zalozenych hracov ako excelentnych strelcov co daju tvrdu presnu strelu aj z dialky ( vacsinou o takychto nie je nudza v ruskom kanadskom svedsko ma americkom time )Len som myslel ze to nemusim takto obsirne pisat, lebo ti co sleduju hokej to pochopia aj tak parodicky ako som to prvykrat napisal.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
vratko napísal:
ad kvlaita - ja si myslim ze to sa takto neda zrovnavat. Pretoze rozdiel medzi kvalitnym a menej kvalitnym hracom je niekedy v milistotinach sekundy - co nie ste schopny zbadat.
A od toho sa odvija strategia a ked su vahy vyrovnane tak aj hra sa potom nijako zvlast nezmeni.....
Mylim sa?


v tom, co si povedal, sa nemylis :)

Ale podla mna ostatni mali skor na mysli celkovu uroven majstrovstiev, kvalitu zapasov, pocet golov a tak. Ta urcite nebola nejaka extremna, napriek vsetkej propagande. Urcite sa o to zasluzil aj polorozpusteny lad, za to hraci nemozu, ale aj tak si myslim, ze boli aj lepsie majstrovstva- hlavne take s lepsou atmosferou. Tieto mi v niektorych pripadoch pripadali vyslovene komorne :roll:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ako ked ste to brali z hladiska zabavnosti tak asi viete o com hovorite - ja som to nemal moznost sledovat. Avsak ak nebolo nhl myslim ze to boli najtazsie majstrovstva co som ja zazil....

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 134 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun