HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Správa

Pútnik

Založený: 23.03.2006
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Banska Bystrica

Neprítomný
Chce to domysliet.Ak by mala tato rasa aj pluca aj by robila fotosyntezu,tak to by teoreticky nepotrebovala k zivotu ani kyslik.Teda potrebovala,ale stacilo by aby sa raz nadychla a ten kyslik by v nej koloval nie?Dostala by sa do pluc a pri dychani by sa z neho stal oxid uhlicity,ktory by sa pri fotosynteze znovu zmenil na kyslik.Hoci realne je  to kravina uz len preto,ze pri dychani sa vsetok kyslik nezmeni na oxid uhlicity.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
no sak ja som nepovedal ze by nemusela dychat..no a este ze v noci aj kvety dychaju, takze by ta rasa musela dychat, aby dohnala to ked je v tme...

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dorian napísal:
no sak ja som nepovedal ze by nemusela dychat..no a este ze v noci aj kvety dychaju, takze by ta rasa musela dychat, aby dohnala to ked je v tme...

Jak kvetinka myslíš, že cez den CO2 a v noci O2... :P

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
V noci radšej O3.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Twoflower napísal:
V noci radšej O3.

a de vezme OZON prosím ta?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
ja by som bral OH-zlučeniny :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
ja by som bral OH-zlučeniny :P

to už rovno zrušme dýchanie, a viete čo, konzumovanie potravy tiež..., budú žit z čistej lásky...., a hotovo

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
vesmirni lide!

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Vratte sa k teme, nanichodnici!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 23.03.2006
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Banska Bystrica

Neprítomný
Dorian,skus to trchu viac opisat.Neviem si totiz predstavit ako by to malo vyzerat.Mam si to predstavit ako nejakeho zeleneho elfa(pri lisajnikoch tiez tu riasu nie je vidno) alebo to ma aj vyzerat ako rastlina teda myslim to tak,ze by to bolo porastene listami ,kde tu normalna koza a bola by to v podstate rastlina prirastena na normalnu kozu aj by to na nom kvitlo.Co by sa stalo v pripade,ze myslis druhu moznost ak by dakto odtrhol nejaku cast tejto rastliny.Jasne,ze by to citil,ale bolo by to az tak spojene,ze by sa vyvalila krv?


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
snovo napísal:
Dorian,skus to trchu viac opisat.Neviem si totiz predstavit ako by to malo vyzerat.Mam si to predstavit ako nejakeho zeleneho elfa(pri lisajnikoch tiez tu riasu nie je vidno) alebo to ma aj vyzerat ako rastlina teda myslim to tak,ze by to bolo porastene listami ,kde tu normalna koza a bola by to v podstate rastlina prirastena na normalnu kozu aj by to na nom kvitlo.Co by sa stalo v pripade,ze myslis druhu moznost ak by dakto odtrhol nejaku cast tejto rastliny.Jasne,ze by to citil,ale bolo by to az tak spojene,ze by sa vyvalila krv?

No..., podla mna to záleží aj od toho, aká rastlina to je, ak jej skutková podstata vychádza s toho, že i v normálnom steve, pri prirodzenom raste po odtrhnutí z nej čosi vyteká, tak by to mohlo byt tak, ale ak by bola dotyčná osoba porastená machom, lišajníkmi, a prípadne akýmsi Brečtanom, tak by sa nič strašné nestalo...,  :?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
takze mato o to zaujem? vedet o tom viac?
no ja som sa tu dost rozpisal niekolko prispevkov dozadu ale teraz nemam cas tak neskor ked budme mat tak sa znovu rozpisem tak nejako zhrnte otazky co mate na mna, ok?

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 23.03.2006
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Banska Bystrica

Neprítomný
Jasne,ze o to mame zaujem teda aspon ja.Takze otazky:
1.tu som napsala v predchadzajucom poste.
2.Je to aj konzument takze aky masozravec,vsezravec ci bylinozravec?
3.opis povahy a sposobu zivota kde to zije ake to ma schopnosti,ovlada magiu?Zije v nejakych mestach v spolocnosti alebo je to samotarska,co kultura?
4.upresni ako to funguje anatomicky, aku ma silu?
5.kolko sa doziva a ako je asi vysoka?
Mam vela otazok,ale toto zatial staci.Aby toho na teba nebolo vela


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
tak idem od konca
5.kolko sa doziva a ako je asi vysoka? -kolko sa dozyva to neviem este (nemam to secko vyymslene, skor to bol taky napad), ale kedze by bol skoro rastlina tak asi dost vyskokeho veku a vyska, no to zalezi jak sa to vymysli bo to zalezi aj od konkretnej rastliny ktoru bude mat (no mohli by sa delit podla toho s akou rastlinou naziva)

4.upresni ako to funguje anatomicky, aku ma silu? -to som rozoberal niekolko prispevkov dozadu, aleeset sa k tomu vratim len to musim domyslet


3.opis povahy a sposobu zivota kde to zije ake to ma schopnosti,ovlada magiu?Zije v nejakych mestach v spolocnosti alebo je to samotarska,co kultura? -kulturu som nerobil este vobec.najprv musime mat zijuceho jedinca aby sme mohli robit kulturu, takze anatomia a podobne veci musia byt spravene prv

2.Je to aj konzument takze aky masozravec,vsezravec ci bylinozravec? -no kedze je tiez z casti aj zivocich, a chceme aby bol aj rozumny a zdravy a navyse vela latok sa nachadza len v mese, takze asi vsezravec, len so slabsim zaludkom
tu som trocha uz premyslal nad tym ...koli miestu na organy ktore ma napr klasicky elf bude potrebovat eset dalsie, takze bude asi muset mat mensi zaludok, no a asi bude muset byt aj vacsu celkovo (no to je aj odpoved na vysku), teda aj mohutnejsi

1.tu som napsala v predchadzajucom poste. -no tak si to predstav ako dakeho zeleneho elfa, ktory ma namiesto vlasov rastlinu-teda tam ma kvet/plod a mozno konare  obranu (prirodzena zbran?) vpodstate funkciu listov tvoti koza, takze asi nebudu chodit moc naobliekany, teda cim viac bude naobliekany, tym viac bude muset prijimat stravu tak ze bude jest (teda bude muset jest tak ci tak, ako sme sa uz dohodli, lebo ten kvet by setko nepokryl+pri nedostatku svetla)
no ale ab ysom sa dostal aj k tomu duhemu-musia dako komunikovat jeho casti tela medzi sebou (ako u ludi krvou) tzn vymena latok, okyslicopvanie, rozvod zyvin atd, moze to byz aj krv ale nemusi.ono u rastlin je to voda.lenze krv je trochu ucinnejsia a nyvyse ked budeme potreboavt roznasat aj latky co sa v rastline nevyskytuju takze ju budeme muset pouziz skor ako vodu, lenez potrebujem aj latky co nie su v zivocichoch  (to co sa tyka fotosyntezy) takze zaver-vymyslime si nejaku inu tekutinu(plazmu) aby sme dosiahly potrebny efekt, no a na zjednodusenie nam staci vymyslet farbu a nazov :-) a dajme tomu ze s abude spravat ako obycajna krv , len to krv nebude

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 23.03.2006
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Banska Bystrica

Neprítomný
Vyzera to dobre.Len sa to musi dokoncit.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun