HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 83 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

O aku magiu sa zaoberate?
Bielu 43%  43%  [ 6 ]
Čiernu 57%  57%  [ 8 ]
Celkový počet hlasov : 14
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
magia hlavne pracuje s aurou to je fakt ale existuju rozne talizmany, kamene a rastliny ktore maju energiu tak velku ze sa pouzivaju pri ritualoch aby bola vacsia pravdepodobnost ze sa kuzlo vydari potom su talizmany na ochranu cloveka ale pravidlo znie s kuzlami zaobchadzat opatrne lebo ked sa obratia proti tebe tak tri krat silnejsie ako boli zoslane...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 24.02.2005
Príspevky: 29
Body: 5
Bydlisko: île des fées

Neprítomný
to selar: tak uplne ze napriklad. Jedna z prvych pouciek v chemii je ze sa vyvinula z alchymie a v stredoveku bola pokladana za urcitu formu magie. Ak si vedel spravit trochu dymu a nejake to bum tak si bol minimalne divny:) a teraz su to veci samozrejme s ktorymi sa aj ty mozes hrat na praktickych cviceniach a nijako o tom nepochybujes, lebo im rozumies.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
sorry ze to takto poviem ale stretol som stovky modernych pseudo carodejok a vsetky hovorili nieco podobne s istymy obmenami, a nikdy to nebola pravda, nikdy nic nedokazali a nikdy nic nevycarovali

a dalsie stvoky tvrdili zas ine veci a nic im nikdy nevyslo

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
preto hovorim nejde iba o rituali ide hlavne o auru a ja zo spoluziackou mame silnu auru respektive velmi silnu auru preto ona ide na bielu magiu a ja na ciernu magiu 8)


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
a ako to mienis vyuzit?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
nechci vediet ale ja nie som az tak zly tak to budem pouzivat vo velmi krajnych situaciach... ale hlavne si musim prestudovat vsetku dostupnu literaturu aby som nespravil nejaku chybu a potom sa budem pomalinky studovat tecniky ktore nesuvisia iba s magiou :twisted:


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
neviem stale neverim to je akoby


Maam hrudku deuteria atritia, ale este nesparvim atomovku ,nemam cas musim sa ucit

som skepticky odpust ale vazne neviem ako to funguje, verit asi nestaci

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
to je ako nabozenstvo bud veris alebo nie ja ta presvedcat nebudem 8)


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi: ešte jedna takáto sranda a máš ban. Nežartujem. Si môj kamarát a všetko, ale pravidlá sú pravidlá. Debatu som premazal, Darkdragonovi sa ospravedlňujem a ešte raz, kroťte sa.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
Annun - to bolo až také vážne ?
Ja sa o magiu zaoberam len teoreticky, ale nevykonávam ziadne temne praktiky.

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
jooj, skoro si vlasy vyskriabali

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
Som prisiel o magicky flamewar skoda :( by som si rad precital. Z magiou sa neradno zahravat.

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
A taka pekna debata to bola, vazne!

Moj nazor je taky rozporuplny. Podla mna ma magia, co sa tyka vztahu ,,ludia a ona" vela spolocneho s vierou. Ale rozdiel vidim v tom, ze kym viera je istym sposobom pasivna a individualna, s magiou to tak podla mna celkom nie je -- magia dava istym sposobom pocit moci ci nadradenosti.

Na druhej strane pocit ludi k nej je zvlastny -- aj ked neveria, tak verim, ze niekde v kutiku duse mata ludi pocit, ze ,,co keby predsa" (mozno nieco podobne, ako ked si aj neveriaci clovek povie ,,paneboze, pomoz mi". Ja som plusminus niekde v tomto chlieviku.

Lenze z tejto debaty mam zvlastny pocit. Pocit taky, ze vacsina ludi vravi ,,no magia kdesi existuje, ale radsej ticho okolo toho". A dalej mam pocit skor naladeny smerom k Zrudimu. Opat opakujem, ze jedine Selar povedal nieco k veci. Mozno este Darkdragon, ale tam sa mi to take jasne nevidi. Ako si, Darkdragon, prisiel k zisteniu sily tej aury? Naozaj by ma to zauijmalo.

Problem je, ze cely tento pokec ma tendenciu sklznut sa k blabolom a pokecom o nicom, nieco v duchu Vestkyne Izabely a zadnej strane v kosickom Vecerniku, alebo potvrdit pravidlo, ze najviac ,,wannabe" magov je medzi mladymi -- to mozno suvisi s pocitom nadradenosti.

Amen. A v kutiku duse verim, ze na mna nebude zoslany neviemco.


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Ja by som povedala, že práca s aurou je iba časť mágie ako takej. Nie vo všetkých smeroch pracuješ s človekom a môžeš využívať aj inú energiu ako svoju vlastnú, napríklad zo živlov, z prírody ale aj sexuálnu energiu. Ja pointu vidím v sile vôle, vizualizácii a schopnosti pracovať s energiou ako takou.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
u know -

existuje energia v cisto chemickom alebo fyzikalnom pojedani- co snou robis ty alebo darkdragon to je vasa vec

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 83 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun